Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Jarosław doskonale opanował sztukę skłócania ludzi.
0
@Borneo Trochę spłycasz te 10 lat wyciągając Fatiego bo ma raptem 1600 minut w profesjonalnej piłce choć rozumiem że go wyciągasz. Tak wiem z kim muszą konkurować ale oprócz piłkarzy za 100 mln lądowali tu przeróżni zawodnicy jak gomes mina marlon douglas* bawiliśmy się z Denisami przez lata, i przez ostatnie 10 lat zawodnicy ze szkółki nie zaliczyli zbyt wielu minut będąc nawet rezerwowymi, przez lata od czasów Armora la Masia wypuszczała regularnie świetnego piłkarza od 10 lat jest z tym problem bo nie robią kariery w Barcelonie nie robią jej i w innych klubach, gdzie są "nowi" Fabregasowie czy Alby, więc nie zgodzę się że szkolenie idzie dobrze, tym bardziej że zawodnicy których podałeś na górze z wyjątkiem Fatiego nic nie znaczą jak na razie dla pierwszej drużyny, z całym szacunkiem dla nich ale były w klubie większe talenty które przepadły albo grają bardzo poniżej oczekiwań.
4
@Risp To fajnie że masz znajomych którzy sobie radzą, tylko pamiętaj że nie wszyscy są tacy sami i pisanie że ludzie wychowujący takie dzieci są słabi jest żenujące.
0
@MESSIah16 Sporo jego rodaków go za takiego uważa, mnie ciężko go ocenić bo widziałem tylko końcówkę jego kariery, piłkarzem był fenomenalnym ale na pewno wielu przyczepiło by się do jego gabloty z trofeami z jednej strony fenomenalne pojedyncze sukcesy z drugiej trochę ich mało.
14
@Risp No zdziwiłem się jak rodzice tych dzieci okupowali sejm z nudów bo tak dobrze im się powodzi.
2
@horang Tylko że większość tych graczy i tak by za darmo odeszła tylko że rok później, bo rok kontraktu i taki wiek to determinują.
0
@DonMatteo901 Nie każdy powinien mieć dzieci, tym bardziej jeśli ich nie lubi, nie rozumiem ataku na jej podejście. Następnie nie wszyscy współżyją by dzieci mieć, więc prawo do wyboru dla kobiety jest tu jak najbardziej zrozumiałe.
0
@Coutinho007 Jedną ale za Messim Suarezem Ramosem, na wyspach Coutinho był jeśli nawet nie pierwszym to drugim najgłośniejszym nazwiskiem.
Jeśli nie jest twoim idolem to czemu go wielokrotnie broniłeś gdy spacerował po boisku, pewnie nick mnie zmylił i nawet gościa nie lubisz.
Tak hejtuje słabych piłkarzy których ludzie kreują i na siłę namaszczają na następców legend Barcelony, tak było z Denisem tak jest z coutinho do tego nie znoszę spacerowiczów, Messi mi przeszkadza więc maniery podobnej u Coutinho znieść nie mogę.
Obiektywny będę po grudniu bo obecnie nie zamierzam zmieniać swojej opinii odnośnie Brazylijczyka po 3 dobrych spotkaniach i reszcie przeciętnych zestawiając to z dwoma słabymi sezonami. Ja nie zamierzam się zadowalać bylejakością Coutinho tylko jeśli będzie drugim najlepszym zawodnikiem w koszulce Barcelony to ten transfer będzie próbował się bronić, do tego nie zamierzam ukrywać że Coutinho do Barcelony mi kompletnie nie pasuje zwłaszcza tej w 433 a w formacji preferowanej przez trenera na 10 wolę Messiego zawodnika w każdym aspekcie lepszego, i największy problem Coutinho. Tych dwóch panów jeśli nie otoczeni bandą przecinaków nie powinni pojawiać się na boisku razem bo pressing w 10 już jest problemem w 9 można go sobie darować, do tego reszta drużyny to nie mistrzowie gry obronnej.
1
@Borneo No to fanie tylko umknęło ci że ostatni regularnie grający wychowanek S. Roberto debiutował w....2010 roku. Dziękuję.
0
@Borneo Nie wiem gdzie byłeś ostatnie 10 lat? Jak na razie to tylko Fati coś znaczy dla pierwszego składu.
0
@Coutinho007 Ni Arda ni Gomes nie przychodzili jako największe gwiazdy swoich lig co tyczy się również Antka, więc już tutaj jest zasadnicza różnica bo Brazylijczyk taką był więc i oczekiwania większe, astronomiczna kwota również nijak ma się do wkładu który jest równie znikomy u każdego z ww ale najbardziej kłuje w oczy własnie u twojego idola, sprawdził bym jeszcze w słowniku czy aberracja pasuje zwłaszcza z dużej litery.
Dodał bym do tego styl zawodnika, to Brazylijczyk powinien nas raczyć spektaklem Antek to całkowicie inny zawodnik, znów bardziej zawodzi coutinho.
A twoja opinia że zakup antka jest gorszy to aberracja czy kłamstwo?
No jeśli cou się stara to jak opisać Francuza on nie ma maniery by odpuścić po stracie czy nie pobiec do pressingu, więc znów albo nie wiesz czym jest staranie się albo widzisz tylko to co chcesz widzieć i klasyfikujesz sobie co jest czym.
0
@Coutinho007 No tak, teraz nie rozumiesz o jakim klubie piszemy, może trzeba było zostać w Liverpoolu.
0
@Criss18Barca https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
@Coutinho007 A co mnie obchodzi Antek, to jakaś polityczna retoryka ten gorszy od tego, Brazylijczyk to niewypał prawdopodobnie najgorszy w historii i nie godzę się na przenoszenie dyskusji do roli porównywania cou do innych by go bronić. A co do Antka jak mam wybierać między dwoma słabiakami zawsze wybiorę tego który walczy i pracuje. No i co że jest filmowcem wolę to niż wymuszanie transferu "kontuzjami", w NBA robienie filmików to nic zdrożnego nie widzę żadnych racjonalnych powodów by piętnować to że Francuz próbował to wprowadzić.
1
@Roobo No i Bartomeu wygrał sextet taki chłop dobry.
1
Zastanawiałem się czy pisiory wyciągnęły trupa z szafy bo chciały wyciągnąć ludzi na ulicę by umyć ręce i mieć wymówkę czy liczyli na to że ludzie nie wyjdą na ulice w obawie przed wirusem. Wciąż nie wiem, ale jarek zrobił to co umie najlepiej czyli na problemy zawsze skłóca ludzi. Nie wiem tylko po co zaczynać wojny na tylu płaszczyznach to wygląda jak polityczne samobójstwo.
0
@Coutinho007 Fabregas był bogiem Barcelony jesienią a i tak się go pozbyliśmy bo nie istniał wiosną.
Co pokazał? Niewiele ale to nie fifa i ktoś musi nadrobić km za Mesiego a Brazol tego nie zrobi, do tego masz w kadrze za dużo osób mających problemy z bronieniem.
Hejtuje bo to najdroższy i bardzo słaby zakup więc chyba najgorszy transfer w historii, do tego wciąż mam przed oczami tego spacerowicza ze spuszczoną głową, ten koleś nigdy tu nie powinien wrócić bo nie ma mentalności zwycięzcy, mamy już weteranów z problemami nie potrzeba ładować ponad 100 baniek by kupować kolejnego.
1
@Coutinho007 Już wkrótce trener wyciągnie wnioski z dyspozycji drużyny i poleci głowa Brazylijczyka, na 10 będzie grał Messi 10 kilka klas lepsza, ewentualnie Antek, żadna drużyna nic nie wygra z dwoma nie biorącymi udziału w bronieniu zawodnikami. Pozostaje LS patrząc na to co się dzieje jeśli Fati będzie grał dobrze i nie wyląduje na 9 to Brazol powącha murawę jako rezerwowy na skrzydle. Nie, najlepszy mecz rozegrał jako PS jako pomocnik wyglądał średnio a drużyna słabo właśnie dlatego EV wywalił go na LS gdzie i tak przegrywał z niedoleczonym Dembele. On nigdy nie będzie błyszczał z Messim na boisku, a mityczny restart z Bayernu to tylko mit, bo tam był rezerwowym w najważniejszych meczach grywał ogony.
1
@sendesara Coutinho wyląduje na ławce ewentualnie na LS choć i tu może być ciężko, to tylko kwestia czasu.
0
@Bzyczekk Cou i tak wyląduje na LS albo na ławce to tylko kwestia czasu.
0
@FC1899Barca
- Gra w dalszym ciągu w Lidze Mistrzów
Gościu a co to za argument ile lat temu Barca po raz ostatni nie wyszła z grupy?
0
@kamilop No EV miał na pewno lepszą kadrę, i młodszego Messiego.
1
@geass Gorzej, bo jeszcze będą wszystkich zmuszać do gloryfikowania partaczy z dawnych lat.
0
@AV0CAD0 A myślisz że to JK kazał zdjąć piosenkę kazika czy zrobić czystkę w trójce, pomiędzy JK a szeregowymi policjantami jest kilkunastu ludzi którzy mogą chcieć się przypodobać ale swoimi działaniami zrobią więcej szkody niz pożytku i to w obie strony.
0
@Danny Gaucho De jong De Beek Eriksen? Rafael van der Vaart a zwłaszcza Wesley Sneijder bardziej by tu pasowali.
1
@GadulkiGembulki Baramui Fighter
widziałeś?
0
@trolownik Dlaczego? Na 10 mamy w praktyce 5 graczy na jedno miejsce to skrzydłowych, nam brakuje. Ja osobiście na 10 wolę Messiego który w tej roli jest kilka klas lepszy od Brazylijczyka.
@MJW Jak na najlepszego gracza PL to trochę mało, zresztą Cou nigdy nie pokaże swojego najlepszego oblicza grając obok Messiego.
0
@itmustbejoke Messi powiedział też że może grać za darmo więc rozliczanie Pique to hipokryzja.
0
@SzahMatt "Sam" wygrał Superpuchar Hiszpanii zdobywając gola w ostatnich minutach meczu, jeśli już chcesz podpierania się takimi dziwadłami i pisząc o sporcie drużynowym.
1
@prodigy Wybacz ja mam odmienne zdanie dwa dobre mecze nie zmażą pierwszego podejścia poza tym ostatnie dwa mecze już dużo słabiej.