Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Nie chodzi mi o animacje rodem z Muminków. A jeśli i tak pół filmów obecnie to GS i CGI to może lepiej zrobić tak od początku. Animacja nie oznacza że coś jest dla dzieci, to tylko forma przekazu, bez problemu można by ukazać majestatyczność twórczości Tolkiena tą formą.
A i z tego co pamiętam to trzon historii wymyślił Tolkien własnie dla swoich dzieci.
0
@kombo13 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
@kris81 Grałeś w oryginał? Zmieniali coś w poziomie trudności?
0
@MESSIah16 @Coutinho007 Nikomu na dobrze nie mogło wyjść porównanie do Messiego, to jest też problem z ocenianiem potencjału zawodników bardzo młodych.
1
@Hushovt Moje wydanie Hobbita miało 222 strony, zachodziłem w głowę jak ktoś chce zrobić z tego 3 filmy, mimo mojej wielkiej miłości do dzieł Tolkiena i bardzo pozytywnego odbioru wcześniejszej ekranizacji tak Hobbita ledwo zmęczyłem pierwszą część i tak już zawsze pozostanie.
Teraz czekam na ulubioną część dzieł Tolkiena a mianowicie Silmarillion ale trochę się obawiam. Nawet nie wiem czy nie wolał bym wersji animowanej niż aktorskiej.
0
@SelloutCrowd Xavi 3 Iniesta 5.
1
@NeroTFP To była trójka, jeden miał matkę źródło(nie pomyślał co robi ten post umieszczając) drugi miał znajomych w wojsku i Policji i cytując każdy z takimi kontaktami wie o tym wojsku, trzeciego źródła niestety nie pamiętam.
0
@Koni8M W szatni też kiepsko bo ta cisza przy ostatnich burzach trochę niepokoi.
0
@jeyx77x Emerson w tym roku nie będzie puszczony z Betisu, co powiedział prezes tego klubu.
0
@SelloutCrowd Ja zwrócił bym uwagę że to jednak ludzie którzy z ekipą Bartomeu mieli problemy, nie widziałem może był ale Iniesta milczy, milczy też kilku graczy którzy przeżyli ekipę rosella i barto . Przy Puyolu też trzeba zrobić oddzielny wpis bo on przyjął zaproszenie od Barto i pozwolił się wykorzystać, mnie nie dziwi że teraz jest przeciwko zarządowi. No i na pewno trzeba też podkreślić że to są koledzy i przyjaciele Messiego, to tylko wzmacnia chęć wbicia szpileczki, tak bo to tylko ludzie.
Edit a no i sam wspomniałeś bartomeu jest prezydentem od 2013 roku a w klubie dłużej, i nagle informacje że kogoś oszukuje, coś nie poznali się na nim panowie z szatni a sygnały wysyłał od lat.
0
@totalcrack Dzięki.
0
@Grubson06 Nie pamiętam żadnych problemów z Iniestą, pamięta ktoś?
0
@Blanco16 Zarabia więcej niż Alba, więc ma dużą pensję za dużą.
0
@itmustbejoke Ja mam takie że nie tak niedawno wspierał Bartomeu, albo Barto przeszedł jakąś niesłychaną złą metamorfozę w ostatnich dwóch latach albo ci ludzie wyżej stawiali własne interesy. Tyle mogę napisać z boku tak to widzę i wcale mi to przyjemności nie sprawia bo Puyol to oprócz Xaviego i Iniesty największa legenda tego klubu.
2
@escarabajo Alenia jest tylko dlatego wyżej że na pivocie może grać realnie, Puig może tam grać z trzecioligowcami i w grach komputerowych zwłaszcza jak ludzie ustawiają go w drużynie z Messim i Cou którzy wręcz kochają pomagać w obronie.
2
@kingorbit Mistrzu pozycja Fatiego to właśnie ŚN.
1
@neeed Może się zmieniło ale Messi z pieniędzy z pensji w FC Barcelonie wspierał i to poważnie finansowo argentyński związek.
0
@BarcaInfo Uwielbiałem Eto'o ale jemu brak klasy zarzucić łatwo, no chyba że ktoś nie chce pamiętać. Albo był za młody.
0
@bleble123 A doliczyłeś bonus za podpis, bo ta na pewno nie małe pieniądze i o nie własnie toczy się walka z każdym zawodnikiem z rocznym kontraktem.
0
@insp1re Chcemy ale po staremu, wszystko to wina Bartka a skład w większości z meczu z Bayernem na pewno w tym sezonie wygra wszystko, jak to lubił powtarzać Luis oni to przeanalizują.
2
@itmustbejoke A ktoś potwierdził tą bajkę o jednej minucie.
0
@klopx Upraszczasz. Następnie chyba wypadł z obiegu najlepszego skoro nie ma go w kandydatach do nagrody uefa.
0
@_catalan To samo możesz napisać o Busquetsie.
0
@MESSIah16 Xavi Iniesta Messi.
0
@_catalan Może, tak wciąż dobrzy ale to symbole euro-przekopów którzy tylko mówią o analizie, oddajem za darmo by za rok nie odeszli za darmo ot poważna różnica. Zatrudnił również Lucho który miał tu dużo mówiącą o ludziach ksywkę wuefista, EV miał swoich zwolenników a i CV w porównaniu do poprzedników w tym tysiącleciu miał zacne, Sentien niektórzy tu szczytowali o tym gościu. Prezes robi swoje ale nie kupuję bajki że to przez niego te pączki w maśle nie chcą grać w piłkę. A kolejna bajka o oszustwach mnie potwornie śmieszy bo tego gościa znają od dekady strasznie słabo na ludziach się znają, albo pieniądze przesłaniają im rzeczywistość.
0
@itmustbejoke On napisał że zakup Semedo dobrze rokował ze względu na jego grę w Benifice, co jest prawdą.
0
@ToshyFCB Wybacz mnie tylko zastanawia nagłe przebudzenie, jak sam napisałeś ten klub upada od paru lat, dziwnym zbiegiem okoliczności bunt zaczyna się gdy towarzystwo ma się zmienić, może to przypadek a może nie ja uważam że nie.
0
@Rewolucja123 To ty napisałeś że to jego wina, nie ja. Jak dla mnie jest symbolem tej drużyny, jakby nie było jej kapitanem, spuszczona głowa nie pomaga.
0
@Ghotti Skąd te dane bo wyglądają na mocno nieoszacowane.
0
@Barca1992 Na pewno pożegnał, tu chodzi bardziej o to że jako symbol klubu swoimi postami daje pewien przekaz.