0

@Coutinho007 Niech się uczy od Messiego podobny profil co Brazylijczyk tylko 3-4 klasy lepszy zawodnik.

0

@LuisSalvano Rewolucją nie miało być kupowanie tylko pozbywanie się.

0

@David00 A nie jest nadzieją? Ja uważam że jest, w kim innym na początku sezonu chciałeś pokładać nadzieję jak nie w młodym chłopaku,bo chyba nie w 33 letnich zawodnikach. Widziałeś zawodnika z taką częstotliwością urazów który dawał by drużynie więcej pomijając Neymara. Jak był zdrowy to swoje dokładał a że niektórzy oczekują drugiego Neymara skwituje to uśmiechem bo na razie to żaden z legendarnych zawodników jak Puyol Xavi Alves czy Iniesta nie został nawet w 40% zastąpiony. Nie odnoszę się też do jego cenny bo to że tyle kosztował to wyłącznie wina Bartomeu i Neymara.

0

@catalunya77 Nie pokazał ale jego usprawiedliwiają kontuzję i niekompetencja sztabu szkoleniowego odnośnie treningów, Brazylijczyk grał w pomocy i ani on tym bardziej drużyna nie wyglądała wtedy dobrze. Najlepsze spotkanie wedle mnie Cou rozegrał jako...PS z Messim w składzie on nigdy nie pokaże nawet 30 % tego co w Liverpoluu za najlepszych lat, do tego nie lubi biegać co tym bardziej wyklucza go z kooperacji z Messim a niektórzy chcą go w pomocy.

0

Wygląda na to że ta 60 sekundowa rozmowa z Koemanem nie była splunięciem w twarz i Suarez daje Barcelonie kolejną szanse na analizę po wiosennym euro przekopie.

Chcę zwycięski projekt=mógłbym grać za darmo.

0

@David00 A jest jakiś sportowiec który nie wypada najlepiej w kompilacjach? Pomijam oczywiście te prześmiewcze, zazwyczaj kompilacje zawierają najlepsze zagrania.

3

@catalunya77 Żenadą jest to że ten niedoleczony Dembek nie miał problemów z posadzeniem Cou na ławie.

2

@vukoo Miał jedną pauzował 10 dni tak to okaz zdrowia. Pokaż mi zawodnika bez urazów.

3

Nawet jak trafi się Jović to jak umiesz sprzedawać nawet średnich grajków to i tak będziesz na plusie.

0

@jakub1906 Frajerskie zachowanie to prezentuje już kolejne lata Barcelona. PSG i Inter mają świadomość z kim się "targują" i bezlitośnie naturszczyka ogrywają.

0

@Pilka_jest_okragla Fajnie to brzmi w eter, zawodnicy zweryfikują czy ten pomysł im odpowiada, choć może stara gwardia będzie miała mniej do powiedzenia.

1

Nie nie powinien, nie powinno być na nim żadnej presji w tym wieku przynajmniej ze strony klubu bo pismaki to hieny.

0

@vukoo1 Bo tego nie było widać, ale możesz sobie sprawdzić ile nabijał w meczu km. I czemu ta banda drewniaków gra a Cou dogrywa końcówki ?
Może i ręce opadają tylko że techniczni napastnicy jak jesus czy "firpo" marzą o 1/3 jego goli.

0

Jak na razie to niestety ale nie szatnia broniła Messiego a byli zawodnicy którzy mają z Barto na pieńku.

0

@BarcaInfo Za sentiena był nowy gość od przygotowania fizycznego Fran Soto.

0

Czyli na tą chwilę Bolek wyprzedza Lolka, zobaczymy co dalej. Wiem że nie ma na rynku gościa podobnego do Alvesa i nie ma kasy więc PO na poziomie trzeba będzie sobie wychować.

1

Niech gość który za to odpowiada ponosi ryzyko, jeśli chce tych graczy to znaczy że są mu potrzebni a płakanie o Thiago jest śmieszne, bo nikt tu nie wie czy on sam chciałby wrócić.

1

@MJW Nie wiesz po co są socios? Wotum jest niepotrzebne tak naprawdę bo już za pasem nowe wybory i te kilka tygodni nie zbawi klubu a wywołają tylko kolejne komplikacje.

0

@vukoo1 A ja wolę biegających magików niektórym się chciało i o dziwo najlepsze lata tego klubu to oni wybiegali.
Czemu magik z Barcelony obecnie w Bayernie przegrywa z gośćmi którzy nigdy nie zrobią tego z piłką co on?

4

@senri Jak dla mnie Superpuchar Hiszpanii to jest trofeum a takowy zdobyliśmy w sezonie 13/14 więc nie jest tak samo.

0

@vukoo1 Bez biegania dostajemy czwarty rok euro-przekop, możesz mieć największych magików na boisku, jak zrobią 10 km mniej na murawie to nie wygrają, w przeciwieństwie do Coutinho Xavi i Iniesta się nie oszczędzali.

0

@Demo211 Nie widzę żadnej drużyny w 2020 roku z dwoma spacerującymi zawodnikami, nawet jeśli Antek nabije dodatkowe km. Jurgen doskonale podsumował pomysł wkładania Brazyliujczyka w buty Iniesty.

0

@FC1899Barca Rzeczywiście do tej Barcelony pasuje, myliłem się jak pisałem ze nie.

1

@IronSanHybrid Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to że więźniowie jacyś tacy jaśni(ciekawe czy celowo), no ale chyba mam ukrytego rasistę w sobie.

0

@vukoo1 Jak wyżej argument absurdalny. Po za tym to dość pokraczne i szydercze przekręcenie tych słów:

„Wszyscy trenerzy mówią o ruchu, żeby dużo biegać i pracować. Ja mówię: nie biegajcie aż tak dużo. W piłkę nożna gra się mózgiem. Należy znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, nie za wcześnie i nie za późno.”

~Johan Cruyff
Akurat jeśli chodzi o pressing to Holender bez niego nie wyobrażał sobie piłki, więc za spacery ze spuszczoną głową na pewno by nie chwalił nikogo.

2

@Bykunn Był lepszy. Z podupadłego klubu znów stał się wielkim w strefie finansowej Laporta również uratował klub. Tak miał genialne pokolenie piłkarzy i niesłusznie zbierał pochwały za la Masie(wychowankowie za jego kadencji raczej świata nie podbili) ale robił a właściwie jego ludzie robili dobre transfery.
właściwie zestawienie jego i Bartomeu to odwrotność jeden zastał drewniany dom a zostawił złoty pałac, drugi zostawi starą szopę.

1

@vukoo1 No będą razem spacerować po boisku, świetny pomysł na drużyny w 2020 roku.

0

@Coutinho007 Kiedyś policzę ile procent zmian to było zmiana na pozycji LS

1

@PatrychoO Teraz każdy transfer z klubu zawodnika z puli niechcianych po odejściach Rakitića Luisa i Vidala będę traktował jak sukces, bo to będzie sukces. Choć muszę przyznać że zastanawia mnie że niektórzy zwijają manatki mimo iż z ich perspektywy w styczniu mogli by robić co chcą.

0

@Maker0 Pamiętam niektórzy nazywali go fanaberią Pepa a fani Toure strasznie zawodzili nad losem swojego idola.
O kurcze nie wiem jak mi umknęło że miał być typowany do pierwszego składu, coś dziś jestem rozstrojony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?