Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe kogo Vidal uważa za nieprofesjonalnego bo jak nie liczę to w kadrze było co najmniej 17 graczy +22 lat a nie liczyłem Dembele i Umtitiego.
0
@kaamil1910 Serio tak napisał? Trochę dziwne tym bardziej że młodzi nie odstawali już tak bardzo.
1
@Comentateiro Na papierze jak najbardziej(bez Messiego), tylko wciąż nie wiemy kto w końcu odejdzie, jak zostanie stara gwardia to na pewno są w stanie te oczekiwania spełnić.
Jeśli przejdzie szufla to trudniej prognozować jak sobie poradzą młodzi ale w LL zabójczej konkurencji nie ma ciężko mi sobie wyobrazić w złym scenariuszu kto by z Barceloną walczył o to nawet 4 miejsce, w LM porażka tylko w przypadku bardzo silnej grupy a to też mało prawdopodobne.
2
Trochę mnie to dziwi że ludzie widząc bartomeu tyle lat za sterami klubu oczekują od niego przyzwoitości, was chyba też oszukał.
0
@HERORICH2 Ja nad tym nie myślałem ale po wypowiedziach z ostatnich dwóch tygodni to Fontowi ciężko będzie odnieść sukces, to jak się zagotował i zaczął tupać nóżką odnośnie RK pokazało że to może być bardzo zły prezydent.
0
@th@les No ja widzę, względy teoretycznej ceny piłkarza i jego wartości marketingowej.
Xavi lat 35,Iniesta lat 34.
Messiemu będzie ciężko wygrać w hiszpańskim sądzie, mogą go w Madrycie nie lubić ale pieniądze jakie się koło niego kręcą kochają.
0
@10SzymonBarca10 Dziś ma miejsce ta dyskusja https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-8923779 i z niej wynika niby że klauzule są nieobowiązkowe, tylko że gdziekolwiek sprawdzałem piszą że są obowiązkowe.
Niemniej być może wprowadziłem cię w błąd.
0
@mint No jak się uprzesz to może znajdziesz nawet 15 takich akcji, ile znajdę takich Fatiego? Albo Ivana Busquetsa nie mówiąc już o Messim czy Suarezie.
2
@vukoo Do systemu pasuje każdy, nie każdy będzie wyglądał fajnie obok Messiego.
1
@michal199500hehe Més que un club,
zapoznaj się co to znaczy a dokładnej od czego się wywodzi. Bo nie masz pojęcia o czym piszesz.
1
@Cariones Pracował w Barcelonie właśnie w erze Ronaldinho.
0
@normasubiektywna Szczerze kto się po nic coś dobrego spodziewa oni od dawna grają złoczyńców, i dla mnie traci tylko Messi.
0
@10SzymonBarca10 https://transfery.info/ekstra/artykuly/klauzula-wykupu-i-klauzula-odejscia-dlatego-w-hiszpanii-musza-gdzie-indziej-moga/104173
0
@damian777 Żebyśmy się zrozumieli, nie jestem fanem Coutinho i chyba jednym z ostrzejszych na tym forum zwłaszcza jeśli czytam o tej jego mitycznej złej pozycji, z wielu powodów i tak jak piszesz pamiętam go z Espanyolu i Interu gdzie mimo że cieszył się popularnością i ludzie tu na stronie pisali o nim jako kimś ciekawym to jednak szło mu dość średnio. Kupowanie dużo gorszej wersji Messiego na pozycję Iniesty również uważam za wielbłąd, choć ten transfer miał może drugie dno.
Ale napisałem to co wyżej bo większość ludzi ten zakup się podobał, a byli tu ludzie którzy oglądali Live i pisali że pod Cou ustawiona jest drużyna i że jest zawodnikiem chimerycznym,a spotykali się z wyśmiewaniem bo to crack z PL. Jak można się domyślić kupowania kolejnej 10 również fanem nie jestem. Podsumuję to tak większość transferów bartomeu da się wybronić na papierze a to że nie wychodzą to ta delikatna różnica między fachowcami a gośćmi których tak nazwać nie można, bo każdy z nas jeśli ogląda inne zespoły może wskazać fajnych zawodników (KDB) ale to ludzie biorący za to pieniądze powinni mieć wiedzę i wyczucie czy ten jegomość ma dużą szansę na sukces. Wiadomo że nei ma klubu z 100% skutecznością ale z jakiś powodów nowe nabytki w Barcelonie nie rozwijają się z małymi wyjątkami.
0
@mint Wiesz nie znam zawodnika który takiego błędu nie zaliczył, mnie chodzi o granie na pół gwizdka cały sezon.
0
@Konias4318 Tylko że już podawali że większość prawników uznała że Messi nie ma szans. A szczerze w sądzie hiszpańskim też przegra bo w Madrycie mogą go nie lubić ale kochają "jego" pieniądze.
0
@piotrekfcb72 To już podawali wczoraj a może i przedwczoraj że ustnie im to oznajmił ale go zignorowali. Ale tego nie dowiemy się pewnie nigdy czy to prawda.
3
@damian777 Wiesz odnośnie Brazylijczyka to dość dobrze pamiętam że znakomita większość tu piła z zachwytu na jego temat, a narzekających wręcz wyśmiewała, i odnoszę się do klasy piłkarskiej nie ceny.
1
@sedziaoxford Gdzie info o puszczeniu Luisa za darmo?
Wszyscy ww nie odchodzili do rywala w walce o LM. No i ich wartość w chwili obecnej była sporo mniejsza, sprawdź też metryki jak odchodzili.
3
@Lucassito Tylko Xavi. Iniesta po blamażu z Romą ale tak był mistrz i PK. A Puyol wcale nie chciał odchodzić ale zabrakło zdrowia. Więc nie zestawiał bym ich w jednej linii.
0
@sintesox Co neguję? To chyba z twoją inteligencja jest coś nie tak. Ja nie rozpatruję "nic złego powiedzieć" odnośnie minuty rozmowy bo w to co już pisałem nie wierzę, tylko tego że ktoś chce żeby odeszli. Ludzie podpierają się tu Vidalem co jest śmieszne po tym co odczyniał w internecie jak nie dostawał minut.
Nie wierzę w rozmowę w minutę to logistycznie jest ciężkie do przeprowadzenia, dwa oznaczało by że RK jest niepoważnym gościem, a z Luisem się na pewno nie raz spotkali i mają kilku wspólnych znajomych.
Zawodnicy jak ww nie odejdą z Barcelony po prośbie od RK czy bartomeu, to całkowicie zrozumiałe bo każdy ma swoje interesy do bronienia a w ich interesie jest zostać bo nikt im takich pokaźnych pensji nie da.
Suarez nie powinien być zły ze względu że RK dał mu sporo czasu.
W kadrze jest kilku zawodników o przybliżonym statusie do Urusa jak Rakitić a może nawet sporo cięższym kalibrze jak Pique czy Busquets, z nimi też teraz lub za rok trzeba się rozstać i znów ten sam problem. Bo uwaga może nie chcą odchodzić.
I skończy się na tym że nie za bardzo można kogokolwiek kupić, bo nikt nie chce odchodzić, a znajda się i tacy że z racji sentymentu dojdą do wniosku że lepiej przedłużyć już te umowy.
0
@sintesox Moje pierwsze zdanie się kłania. Ja uważam że szacunek należy się praktycznie każdemu.
0
@geass Nie wiem czy pamiętanie takiej informacji równa się z brakiem życia, nie wiem jak inni ale jak przychodzi nowy trener to zawsze sobie sprawdzam kto będzie w jego bandzie i nie zajmuje mi to więcej niż 30 minut więc jeśli dwa kwadranse zmieniają moje życie to ok. Dziękuję za gratulacje.
4
Ja nie wierzę w rozmowę w minutę, jest to wręcz dla mnie śmieszne. Dwa RK nie wiem jak się zachował wobec Suareza w rozmowie ale dał mu dużo czasu na przemyślenie tego co dalej robić, więc nie róbcie z Holendra jakiegoś czarnego charakteru, tak Suarez zapisał się w historii tego klubu ale jak to ma tak wyglądać jak niektórzy tu piszą to skończy się na nowych umowach z Luisem Busquetsem Pique Albą i Ivanem bo oni też się zapisali złotymi głoskami i też nie wolno im nic złego powiedzieć.
Wygląda że będzie to rewolucja iście Barcelońska ostatnimi czasy czyli nijaka.
1
@geass Przecież pracował za Rijka skoro kibicujesz jak masz wpisane to powinieneś sam wiedzieć jak wyglądało przygotowanie fizyczne.
0
@MesQueUnClub_87 Obecnie to większość pierwszej jedenastki tego kryterium nie spełnia, a jadą na legendzie z sprzed 6-7 lat. A kolejni trenerzy wciąż liczą że ten talent wystrzeli raz na jakiś czas.
0
Cóż zawsze pozostaje co niektórym liczyć że nasi spacerowicze błysną talentem raz na jakiś czas. Ja osobiście wolę słabszego zawodnika który nie odpuści niż spacerowiczów odcinających kupony od sławy. No i do tego w nowym sezonie sporo młodziaków może lepiej otaczać ich gościnami z zaangażowaniem.
0
@DJ1992 To nie jego powinna dotyczyć rewolucja.
0
@kamyk34 No ok ale wiesz minuta rozmowy to by było:
Halo to ty Luis? Tak, nie potrzebuję cię. Do Widzenia.
Szanujmy się to na pewno nie była minuta rozmowy.
1
@Pablit Nie nie będzie, on nigdy na masie nie bazował. Za to są inni zawodnicy którymi trzeba się zająć pod względem szybkościowym.