1

@RosjaninBut Jak był najlepszym DM na świecie to wcale nie biegał więcej czy dużo szybciej do tego Busquets nigdy nie walczył zbyt wiele co nie przeszkadzało mu być jednym z najlepszych piłkarzy na tej pozycji przez lata. To inna drużyna i jej akcenty spowodowały że Busquets wygląda jak wygląda.

0

@MESSIah16 Dlatego żeby skontrować takich jak ty którzy wciąż powtarzają ze to wymyślona choroba starych ludzi.

1

@koksik2700 To o napisał @PRINSU dodam do tego jeszcze że Francuz na pewno nie ma całej listy premii za spotkania gole asysty, nie miał by torby wypchanej kasą od sponsorów gdyby grał fajnie w Barcelonie. Ot taki głupi populistyczny post pod publiczkę.

0

@SelloutCrowd Jako zawodnik pokazał że ma cechy które u trenera są bardzo ważne choćby zrozumienie i czytanie gry, istota tempa gry, zna klub od podszewki i jako były wychowanek który miał problemy może chętniej odwoływać się do szkółki. Grał i dzielił szatnie z wielkimi piłkarzami niektórzy to nawet największe legendy swoich krajów, więc zna problemy gwiazdorów ich relacje i życie z takimi w szatni(coś czego nie mieli EV i Setien) był też liderem swoich ekip.

Co nie znaczy że chwiałbym go tu i teraz bo tylu dawnych kompanów to problem, ww cechy nie znaczą też że będzie super trenerem na papierze ma wiele by wielkim trenerem Barcelony zostać.

0

@misiek12319 Pójdzie na wypożyczanie, ok możesz wierzyć fakt jest taki że trzeci trener nie może go odbudować.

1

@kkbarca Jeśli nie będzie Suareza to powinien tam wylądować Antek na ławkę za drogi i tak go nie sprzedamy a wypożyczanie kolejnego pana z klubu 100+ to było by kuriozum.

1

Jeśli to co podaje @BarcaInfo jest prawdą a mianowicie "...20 milionów euro za osiągnięcie przez Brazylijczyka(Coutinho) liczby 100 meczów w barwach Blaugrany"
A na tą chwilę Brazylijczyk ma 76 to szanse na pozostanie w klubie Coutinho są naprawdę malutkie.

0

@Visca el Barca !! Nie to co robił Niemiec to był kryminał i każde takie niecelne wybicie jeszcze bardziej paraliżowało chwiejną obronę.

0

@koziar Może wreszcie bartek zrobi coś dla klubu dobrego, niechcący ale jednak bo ten pan może przewietrzyć szatnię on na pewno nie przestraszy się szatni. NIe wiem czy wypali ale ktoś stajnię Augiasza wyczyścić musi.

0

@Pawlak1992 No ok tylko że to co grał Pep a właściwie jego ekipa to inny futbol niż ten ekipy Lucho, jeden bazował na dominacji w pomocy która przekładała się na całą murawę drugi na demolującym przeciwników ataku, a pomoc służyła tylko do szybkiego odkopania piłki do MSN.

0

@FC1899Barca @Kuracjusz może mieć dużo racji Holender ma 57 lat, jeśli przyszedł by za rok dwa Xavi to byłby to długoterminowy projekt a Koeman miałby 61 lub więcej lat więc to mogła być jego ostatnia szansa na trenowanie Barcelony, ale oczywiście nie neguję faktu że Bartomeu musiał mu zaoferować super pieniądze to oczywiste.

1

@Coutinho007 Trzeba spróbować Antka skoro i tak jest praktycznie niesprzedawany, do tego ma cechy które w obecnej sytuacji rokują pozytywnie.

1

@marcin000019 No jeśli Coutinho(którego prywatnie nie jestem fanem) i Dembele to dla ciebie drewna to 99,9% zawodowych piłkarzy to też drewna.

1

@Coutinho007 Wiesz jak to się nazywa bagno na wszystkich szczeblach tego klubu. Bo to nie tak że tylko Barto zły, albo trener czy piłkarze, tu się przez kilka ostatnich lat nałożyły na siebie takie problemy i błędy niekompetentnych ludzi że takie mamy efekty .Mając Messiego w dwa lata wydajemy 280 mln na gości którzy chcieli by na boisku robić to co on.

0

@The Game 10 Alba Suarez Pique bezkonkurencyjni.

0

@nuter27 Raz, te zakupy były poza trenerami więc nie do końca to tak że jaki trener by takich grajków nie chciał. Bo mogą nie pasować do ich koncepcji
Dwa, co do tych niekompetentnych to bartomeu ich bronił i to długo więc to kolejny kamyczek.
Trzy, znów muszę odnieść się do Cou akurat tylko tam mógł grać, co pokazały mecze gdy grał w pomocy. Mamy 2020 a ty chcesz grać dwoma 10 które się dublują i nie bronią? Do tego w ustawieniu 433, ja uważam to za akcję z gry komputerowej. I dodam tylko że to nie pozycja była problemem bo jeden z najlepszych spotkań Brazylijczyk zaliczył jako PS. To nie pozycja jest problemem indywidualnym Cou tylko to że on chciałby robić to co robi Messi.

0

@RosjaninBut No to skoro to takie proste to czemu nikt się nie skusił, pomijając coś czego możemy nie wiedzieć to jakby nie patrzeć 3 trener próbuje go odbudować, jeśli dodasz do tego jego karierę przed Liverpoolem to wcale nie takie dziwne.

1

Natychmiastowe rezultaty? No jeśli ktoś takowych oczekuje po tej ekipie z przetrąconym kręgosłupem to życzę powodzenia. Tu właśnie trzeba czasu bo jest kilku młodych zdolnych i oni na pewno czasu będą potrzebowali tak jak trener by ich poznać.
Co do nowego prezydenta, to raczej nie będzie go stać na zwolnienie trenera no chyba że będziemy w strefie spadkowej ale to nie możliwe.

0

@matirix20 Zubiego można tylko chwalić za zakup bramkarzy, ale za kilkuletnie zabawy z zakupem ŚO nigdy nie powinien być stawiany jako wzór.

0

@slayer Tylko że historia pokazuje że bartomeu lubi transfery pod publiczkę.

0

@student97r Sentien finansowo na pewno się cieszy, na wielki klub i tak nigdy szans nie miał, a na mały pewnie się załapie.

1

Kolejno 2018 2019 2020
ter Stegen-Alba-Umtiti-Pique-Semedo-Busquets-Rakitić-Roberto-Iniesta-Suarez-Messi
ter Stegen-Alba-Lenglet-Pique-Roberto-Busquets-Rakitić-Vidal-Cou-Suarez-Messi
ter Stegen-Alba-Lenglet-Pique-Semedo-Busquets-Frankie-Roberto-Vidal-Suarez-Messi
Niektórych pominę.
ter Stegen-2014
Alba-2012
Pique-2008
Semedo-2017
Busquets 2008
Roberto-2013
Rakitić-2014
Suarez-2014
Messi-2005
Ostatni tryumf w LM 20142015. To nie jest normalna sytuacja kadrowa, nie wiem jak wy ale ja wierzę w coś takiego jak mentalność zwycięzców a ci ludzie ją dawno utracili.

Jeszcze bardziej należy docenić takich ludzi jak Iniesta Xavi i Puyol że wiedzieli kiedy ze sceny zejść ale jako że nie wszystko było podobne to kolejność jest nieprzypadkowa.


0

Wszytko pięknie, tylko to zwalnianie trenerów na widzimisię akurat tu jest to trochę trudniejsza sprawa, EV uchował się po Romie ale po Liverpoolu to już nie powinien, a zwolnienie go później było konsekwencją tego że jego drużyna wyglądała jeszcze słabiej niż wcześniej więc tu Bartomeu zaryzykował ale szampana nie pije.

0

@Edoss Prędzej to klub będzie musiał Rakitićowi i Vidalowi te pieniądze wypłacić bo obaj panowie w grudniu mogą robić wszystko.

0

Neymar nie ma za zadanie "zregenerować" zespołu bo jeden zawodnik nigdy tego nie zrobi, tylko zaspokoić część kibiców którzy wierzą że ta dziurawa na 6-7 pozycjach drużyna z Brazylijczykiem będzie wygrywać sextety.

0

@Drozdu7 To co zrobił Pep jest niemożliwe do powtórzenia, on na dzień dobry dostał świetnych graczy w najlepszym wieku głodnych sukcesów a i szkółka nie próżnowała.

0

@Bartek22 Podstawowa kwestia żeby kogoś sprzedać to trzeba jego zgody, kilku zawodników czeka tylko do grudnia i będzie królami życia, kilku innych ma taką pensję że opcją jest jedynie zapłacenie im by odeszli, dlatego bardzo ostrożnie podchodzę do tych postów o tym jakie to proste bo to trochę oderwane od rzeczywistości.

0

@FanBarcy22 Czyli trzeba zrobić to co ostatnio, dać im tyle ile nikt i ogłosić że przychodzą grać z Messim.

0

@avexavi EV był piłkarzem Barcelony.

2

@MESSIah16 @Mixtape No jeśli cokolwiek ma się w tym klubie zmienić to tylko taka kompromitacja może wymusić większe ruchy, przy 0:1 w ostatnich minutach to towarzystwo wzajemnej adoracji jeszcze bardziej by się scementowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?