- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1038 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1038 Culés
2
Sporo osób mówi, że Mats zawalił mecz i o ile raczej nie chodzi tu o stracone bramki bo to nie jego wina, to faktycznie miał wiele niecelnych podań. Idę o zakład, że połowa tych zagrań była celna tylko, że zawodnicy Barcy dawali się wyprzedać jak juniorzy. Tego na kamerze w tv nie było widać. Takie luźne przemyślenie.
1
@Visca el Barca !! Czasem tak, ale kilka razy podał bez sensu to gracza z rywalem na plecach i to stojącego na wprost pola karnego.
1
@Visca el Barca !! Nie do końca. Nie brońmy na siłę Ter Stegena bo prawda jest taka że miał dużo niecelnych podań chociażby przez pressing Bayernu. Ja wiem że to jest bramkarz, który wielokrotnie ratował dupę Barsie w tym sezonie (i nie tylko) ale akurat jeśli mówimy o tym meczu to po prostu zagrał słabo i takie są fakty. Zresztą prawda jest taka że wielokrotnie się mylił tylko problem w tym że akurat ostatnio trafiliśmy na zespół, który potrafił takie coś wykorzystać.
1
@LuisSalvano to prawda. Nie bronie go w 100%
0
@Visca el Barca !! Racja. Zwłaszcza podanie do Busiego, który ruszył do piłki jakby na wakacjach był na Ibizie. Lewy wtedy nie trafił - Ter Stegen obronił.
0
@Visca el Barca !! Przy bramkach też już nie pomógł. Strzał Perisicia to jego wina bo kat był ostry , wystarczyło wyjść metr . I to nie o to chodzi że nie zawalił żadnego gola na 100 % , tylko że nic nie wyciągnął z tego. Świetny bramkarz jest właśnie od tego aby dac cos ekstra od siebie . Bo takich którzy nic nie zepsuja ale i nie pomoga jest na pęczki...
0
@Visca el Barca !! Nie to co robił Niemiec to był kryminał i każde takie niecelne wybicie jeszcze bardziej paraliżowało chwiejną obronę.