- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
1
Nie rozumiem czemu zarząd nie próbuje sprzedać Coutinho i Dembele za czapkę gruszek.
Nawet jakby dostali 120mln za obu, to i tak można by było kupić super grajka za tą kwotę.
A tak to zostanie im rok kontraktu i odejdą po 30mln.
A do tego czasu trzeba będzie płacić im pensje.
0
@RosjaninBut bo za Dembele to nawet czapki bez gruszek nikt nie da, a co dopiero 60 mln. Co do Cou, to zobaczymy co się wydarzy, póki co jest jeszcze piłkarzem Bayernu
1
@RosjaninBut Czapka gruszek 60 baniek za zawodnika który dwa lata nie gra? Znajdź mi takiego jelenia. To samo z Coutinho, dwa średnie a nawet słabe sezony nie zamaże 20 minut gry z Barceloną która już nie grała.
0
@Janiama To co, mamy ich trzymać do końca kontraktów ?
Pewnie zarząd się boi sprzedać tak tanio, za rok ich tu nie będzie, więc kto inny będzie miał ten problem.
0
@LucaBrasi 60 mln za Coutinho to nie jest taki zły deal, w PL płacą dużo, więc
nie było by problemu z pensją.
To nie jest piłkarz na 160mln, ani na 100, ale 60 to jest dobra cena.
Poza tym grał w PL i się sprawdził.
Co do Dembele to rzeczywiście ryzyko duże.
0
@RosjaninBut No to skoro to takie proste to czemu nikt się nie skusił, pomijając coś czego możemy nie wiedzieć to jakby nie patrzeć 3 trener próbuje go odbudować, jeśli dodasz do tego jego karierę przed Liverpoolem to wcale nie takie dziwne.
0
@Gall Bo oni chcą 80 mln.
80 to nie 60, takiej ceny nie było w mediach.
Przecież grał w PL i jest zdrowy.
Bayern to nie jest dla niego dobry klub.