0

@vukoo1 Co nie kluby załatwiają? O czym ty piszesz ty podajesz opcje szemranego finansowania, to kluby muszą to załatwiać bo w Europie szejkfirma nie może być właścicielem karty zawodniczej. Skoro to takie proste to czemu nie wykupują zawodników na potęgę.

0

@michal199500hehe Spokojnie nic jeszcze nie wiadomo łącznie z tym ile dostanie jeśli zmieni klub.

0

@Azi Z tego co mi wiadomo to niejaki Bartomeu zatrudnił Lucho jako trenera pierwszej drużyny, ten trener zapisał się na kartach historii FC Barcelony więc tak Bartomeu zrobił kilka dobrych rzeczy to ty jesteś zero-jedynkowy.

0

@LeoMessi1994 Jedynym w miarę sensownym kandydatem ze starej gwardii jest Pique ale jeśli wrócisz sobie do meczów na przykład z MC to zobaczysz że jego motywacja kolegów nie przynosiła żadnych skutków a takich spotkań jest więcej. Najlepszym kandydatem byłby mats ale starą gwardię trzeba by poważnie uszczuplić bo oni źle reagują na krytykę.

0

@vukoo1 Żaden klub nie zagra w europejskich pucharach jeśli na jego koncie znajdzie się nagle 700 mln na Messiego, co jest równoznaczne z tym ze Messi tam nie odejdzie. Dwa dla normalnego klubu to są pieniądze niemożliwe do zgromadzenia, zobacz sobie ile zysku ma Barcelona albo Real przy budżecie bliskim miliardowi.

0

Żeby się nie zdziwił, w Madrycie może Katalonii nie lubią ale kochają tamtejsze pieniądze. Tebas i paru innych łatwo wskażą że Messi to jednak fajny z finansowego punktu widzenia dla Madrytu gość i dobrze gdyby został.

0

@Ciuus Za bycie kapitanem też mu 6 wystawiasz?

0

@LeoMessi1994 Z tego co ktoś podawał to jest ambasadorem jakiejś firmy i musi się wypowiadać.

0

@lukaszbarca15 No to też ci się nie udało.

0

@AmigoBlancos A gdzie jest to oświadczenie Messiego?

0

@Pilka_jest_okragla Czy ja wiem nie mając wglądu do papierków tylko sobie dopowadasz nie wiemy ile Messi ma praw do wizerunku. Właśnie miał przedłużać kontrakt więc prócz pensji musisz doliczyć bonus za podpis dla rodzinki oszacowanie tego bez cyfr to opowiadanie bajek, i nie wiem dlaczego wiele ludzi twierdzi że do Messiego się nie dokłada, czy to było by tak dziwne?

2

@IronSanHybrid Tylko czy to rzeczywiście Cules czy kibice jednego zawodnika.

0

@JohnConstantine1899 A to nie wiem, nie za bardzo śledzę piłkarzy pod względem szumu w mediach i nie wiem jaki sprowadził by nowych sponsorów z wyjątkiem Neya i Mbappe.

0

@Peqaz Szczerze ten klub ma tak wiele problemów na każdym poziomie zaczynając od zarządu przygotowania fizycznego skautingu, i ja się zwyczajnie nie zgadzam że wszystkiemu winny jest bartomeu. Tak to dyletant jakich mało ale piłkarze też mają swoje za uszami i Messi nie jest tu wyjątkiem. Ludzie którzy o wszystko oskarżają bartomeu szukają łatwych i szybkich odpowiedzi na trudne zagadnienia.

0

@pluszek Co śmieszniejsze Pfeiffer odrzuciła rolę w wspomnianym wyżej Nagim Instynkcie a lista ról jakie odrzuciła jest iście imponująca i pozwoliła wybić się wielu znanym dziś aktorkom.

0

@Herato Pewnie wystarczyło zwołać konferencje powiedzieć to i owo pozwolić zrobić możliwie największe show na jakie pozwala pandemia i wszystko wyglądało by inaczej.

0

@JohnConstantine1899 Przecież mamy dwie 10 w obwodzie z ogromnymi pensjami, pora je wykorzystać.

2

@Peqaz Oj przytłacza problem jest taki że Xaviego Iniestę Alvesa trudniej przytłoczyć,a chyba się zgodzisz że piłkarzy na tym poziomie jest bardzo mało i trudno ich kupić.Chyba najlepiej widać to na przykładzie Rakitića.

0

@lukaszbarca15 Z Xaviego nikt nie robi boga bez którego ten klub się rozpadnie i osoby która te wszystkie trofea sama wygrywała.

0

@michal26 No jego odejście jest tak samo potwierdzone jak to że ma odejść za darmo.
Masz wgląd w finanse by twierdzić że zarabia tyle bo zasługuje, wiesz jaki zysk generuje, nie wiesz. Zapewniam cię że klasyk w postaci "zwróci się w koszulkach" to mit.

@lukaszbarca15 Nigdzie nie napisałem że ma grać za darmo, odniosłem się do kwoty jaką skasował za podpis(nie pamiętam ile skasował do tego ojczulek) i tego że teraz chce ponoć odejść za darmo.

0

@Pawelsky Leo bez Xaviego 0 słownie zero LM.

1

@michal26 No gdyby nie brał 100 mln za podpis a teraz dwa tygodnie przed nowym sezonem chciał odejść za DARMO to może bym zastanawiał czy kocha klub.Bo dość łatwo kochać jak mln wpływają na konto i żyjesz jak pączek w maśle.

0

Dobra, to jak to w końcu jest Messi może odejść do klubu z europy czy klauzula obowiązuje i tylko egzotyczne ligi?

0

@VIPER2712 Po euro przekopie w zeszłym roku kibicom podziękowali tylko Mats i Busquets. To jakaś śmieszna tradycja w tym klubie że takie cyrki przechodzą bez konsekwencji.

0

@kamiVeB Tak tak bo Neymar to z klubu odszedł przez Bartomeu.

0

@Bartoso Albo ma swojego człowieka w klubie który ten kontakt widział, albo go sobie wyobraził posiłkując się wyobraźnią dziennikarzy. Druga opcja pewniejsza.

1

@EgonSpengler I te ponad 20 lat czekałeś żeby się zarejestrować i wszystkich tu uświadamiać, urzekła mnie twoja historia. Akurat Vitor Borba Ferreira to jeden z moich piłkarskich idoli, więc jak kulą w płot.

0

@Cave Ale wiesz że realnie to on nie może grać w klubie z europy.

1

@EgonSpengler Ja będę chciał oglądać, oglądałem przed Messim i zamierzam oglądać i po nim.
Barcelona nigdy nie była by na poziomie Las Palmas nie wymyślaj.

1

@Cochise Nie bo podchodzisz do tego romantycznie, gdzie był Messi ostatnie 4 lata czy on nie chodził na treningi i nie widział co się dzieje, dlaczego teraz interweniuje skoro przez lata się od tego odcinał, akurat gdy ktoś rozrywa to kółko wzajemnej adoracji pojawia się problem?
Tak duet rossel bartomeu to rak, ale oni po boisku nie biegają i zdanie o przyspawaniu do stołków idealnie pasuje też do piłkarzy, niektórzy są tu zdecydowanie za długo i nie jest to zdrowa sytuacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?