Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB Tak tak bo Neymar to z klubu odszedł przez Bartomeu.
0
@Bartoso Albo ma swojego człowieka w klubie który ten kontakt widział, albo go sobie wyobraził posiłkując się wyobraźnią dziennikarzy. Druga opcja pewniejsza.
1
@EgonSpengler I te ponad 20 lat czekałeś żeby się zarejestrować i wszystkich tu uświadamiać, urzekła mnie twoja historia. Akurat Vitor Borba Ferreira to jeden z moich piłkarskich idoli, więc jak kulą w płot.
0
@Cave Ale wiesz że realnie to on nie może grać w klubie z europy.
1
@EgonSpengler Ja będę chciał oglądać, oglądałem przed Messim i zamierzam oglądać i po nim.
Barcelona nigdy nie była by na poziomie Las Palmas nie wymyślaj.
1
@Cochise Nie bo podchodzisz do tego romantycznie, gdzie był Messi ostatnie 4 lata czy on nie chodził na treningi i nie widział co się dzieje, dlaczego teraz interweniuje skoro przez lata się od tego odcinał, akurat gdy ktoś rozrywa to kółko wzajemnej adoracji pojawia się problem?
Tak duet rossel bartomeu to rak, ale oni po boisku nie biegają i zdanie o przyspawaniu do stołków idealnie pasuje też do piłkarzy, niektórzy są tu zdecydowanie za długo i nie jest to zdrowa sytuacja
1
@Bykunn Niektórzy widzą to co chcą widzieć i żadne argumenty ich nie ruszą.
3
@BarcaInfo Co za żenada, niektórzy oglądali Barcelonę przed Messim.
1
@vukoo1 Co nie jest problemem uzbierać 700 mln, dziś już chyba nic głupszego nie przeczytam.
0
Normalnie bym nie wierzył w odejście Messiego ale ta gadka o prawdziwej pozycji Antka i liczenie na Coutinho trochę mnie niepokoją.
0
@SeeleyBooth W tym sezonie usuwasz ale który to już sezon 2021 czy 2122 ?
3
@itmustbejoke Post pod publiczkę Busquets nigdy nie był typem atlety ale resztę DP nakrywał inteligencją i techniką, i nie potrzebował bicepsa Niemca by przez lata być w ścisłym topie na swojej pozycji.
Nagle w wieku 32 lat ma robić biceps.
0
@VenoM Tym bardziej że większość z nich to ludzie z ponad 5 letnim stażem, oni naprawdę są ze sobą zżyci, i nie wydaje się by bez wojenki się skończyło.
1
@hoeniker A co mnie obchodzi marnowanie kariery jak jestem kibicem Barcelony a nie jednego zawodnika, jeśli to potrzebne to trzeba przystać na okres przejściowy i tyle dalej bawmy się z chowanego z gośćmi którzy od 5 lat wyłapują euro....
0
Ja osobiście jak myślałem o czystce w szatni to widziałem pewnych piłkarzy i nie byli to Vidal i Firpo niezależnie od tego czy powinni odejść czy nie.
1
@MrShakira Nie widzę go w ogóle, to zawodnik najbardziej przypominający Messiego i chcący robić to co Argentyńczyk na boisku. Nie chce mi się pisać o Cou po raz setny, ale zastanawia mnie jak to będzie wyglądało z Antkiem na jego "prawdziwej" pozycji Messim i Coutinho, nawet jestem tego ciekaw ale z Cou w pomocy 433 Barcelonie sukcesów nie wróżę żadnych.
0
@LaRoja Ja nie mam pojęcia po słowach Koemana odnośnie prawdziwej pozycji Antka i liczeniu na Coutinho, nie mogę sobie tego wyobrazić z Messim w składzie.
0
Ta, ale brazola na ławę wysyłał nawet z tymi twoimi piętkami i nietrafianiem w piłkę. Co pięknie podsumowuje jaki Coutinho był tragiczny.
1
@PieN @PatrychoO @Kuczek W styczniu pan życia więc nie mają wyboru, podobnie sprawa ma się z Ivanem.
0
@Jakchcesz Ale w świecie piłki to nie jest jakiś niespotykany sposób rozstania, właściwie to większość piłkarzy ma takie klauzule w kontraktach.
1
@Kubox https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
@socha No tylko problem jest taki że Dembele nie miał nawet po kontuzjach problemu z posadzeniem Brazylijczyka na ławce.
1
@betonito Barca po odejściu Xaviego wygrała LM zero razy podkreślam zero, może to nie Argentyńczyk był tym najważniejszym filarem, bo pięć lat euro-wstydu pozwala już na takie sugestie.
0
@Turio Nie, ponad dekadę temu Arsenal próbował stworzyć taki system gdzie grali trzema zawodnikami którzy w poprzednich ekipach byli 10.
0
@jeyx77x Ile to już lat niektórzy ludzie twierdzą ze na niwie reprezentacyjne czarny ląd zdominuje wielkie imprezy, poza skomplikowanymi do oceny turniejami dla młodzieży te prorocze wizje nijak mają się do rzeczywistości.
0
@MichVeB Zerknij osobie na karierę Ronaldo w wieku 23 lat dobijał do 200 goli strzelonych w karierze sprawdź na ilu skończył.
1
@tobiasson92 Czyli wypisz wymaluj Marc Cucurella.
1
@Crack18 W pierwszej chwili napisał bym ze z nią, ale jej nie znam może z tymi kolegami zna się od dziecka, nie wiem jakie łączą ich więzi tak jak nie wiem jakie łącza ją z tobą, jeśli spędzała czas z kolegami a ty na początku to zaakceptowałeś a teraz ci się odmieniło? Tego też nie wiem. Więc wyrażanie opinii o ludziach i ich relacjach mając minimalne informacje to robota dla "zawodowców"
0
@Kuczek Jeśli chce być zmiennikiem z obecną pensją to temat sprzedaży jak najbardziej otwarty.
2
@Melman No dla mnie tiki taka to własnie opiera się w dużym stopniu na pressingu, właściwie to pressing jest jednym z 3-4 filarów tego stylu, klepanie wszerz boiska nie ma z tym nic wspólnego.