2

Śmieszą mnie te płacze niektórych o rewolucje, wiara w to że w szatni pojawi się wielka szufla a na koncie pieniądze pokazuje że ci ludzie dość słabo obserwowali "dokonania" Barcelony przy pozbywaniu się zawodników od kilku złych lat.
A jak już ktoś odchodzi za darmo to znów płacz, otóż moi drodzy jak zawodnik ma ważny kontrakt to jedynie puszczając go za darmo i pewnie płacąc bonus możecie go przekonać by odszedł z jednego z najlepszych miejsc do kopania gały niezależnie od wyników.

0

@Rewolucja123 Nie fakt tylko wersja fonta.

0

@Mario96w No zabicie zwierzaka trochę inne, to już futrzaka możesz porównać do uboju rytualnego.

1

@barcelonaLM @Bykunn Albo to kolejna polityczna szopka z jakich słynie ta partia.

0

@Kettger Antek to zawodnik na miarę Barcelony na pewno, a to czy tu pasował to inna sprawa.
de Jong też ze względu na potencjał jest młodym zawodnikiem na miarę Barcelony.

0

@Adamski69 Tylko ile zarabiał wcześniej a ile w Barcy, to był trik dla księgowych.

0

@barcelonaLM I co da ci to wotum oprócz jeszcze większego zamieszania? Piłkarze mają kontrakty, wiec albo im płacisz by odeszli albo udajesz że coś robisz nie mogąc nic zrobić.

0

@Mojzesz9 Ivan Rakitić podjął rewolucyjną decyzję i zrobił klubowi przysługę odchodząc, reszta jak widać podobnych rozterek nie ma.

1

@sebasek99 Z tego co gdzieś czytałem kilka samorządów dostało już "wyrównanie" od rządu, ale trzeba by to sprawdzić.

0

@Rewolucja123 Han solo i Indiana Jones.

0

@lukaszbarca15 Poszukaj sobie zdjęcia jak zaczynała karierę nos na pewno zrobiony i nie wiem kto odważył by się to podważać, ale na moje oko też kości policzkowe inne. Ale to zawsze może być efekt żucia gujany.

0

@YoNoEntiendoNada Na podobne pytanie odnośnie tego użytkownika ktoś odpowiedzi że to było multikonto ile w tym prawdy to nie wiem.

1

@pawel0304 Bo nikt nie jest w stanie przeprowadzić większej chyba że puści wszystkich wolno i jeszcze im za to zapłaci, Chorwat zrobił klubowi przysługę reszta chyba nie ma podobnych rozterek.

0

@MessiUltras Nie wiem jak można porównywać Antka do Lautaro pompowanie też całkowicie inne.

0

@Bananowysong To by było możliwe gdyby nie 6 lat rozdawnictwa w obydwie strony, jeśli przez 6 lat twoje negocjacje wyglądają jak te Barcelony to w siódmym sezonie nie możesz nagle grać twardziela bo nikt w to nie uwierzy.

0

@Bananowysong Spodziewałeś się więcej? Jeszcze jeden weteran odejdzie i odtrąbię sukces, jedyną możliwością większej rewolucji było by wypłacanie odszkodowań i puszczanie ich wolno. Coraz bardziej mam też wrażenie że Rakitić zrobił klubowi przysługę że nie został do stycznia.

0

@tommyVERceti Jesteś pewny że chodzi o wybory, jak patrzę na niektóre kluby sprzedane prywaciarzom to dużo więcej kosztuje spłacanie tego wszystkiego jak im się zabawka znudzi, niż utrzymywanie tego na krawędzi.

0

@Majkel34 I właśnie dlatego trenerzy wciąż dają mu minuty, to obosieczna broń.

0

@Jacento Coutinho to najbardziej podobny do Messiego zawodnik aktualnie grający, gorszy sporo i ma podobne do Argentyńczyka wady, nie wiem czy Antek i reszta pomocy wybiega dodatkowe km, wydaje mi się to wątpliwe jak dla mnie to czas spacerujących 10 minął i chyba nie wróci.

0

@Gregsky10 Mam tak samo, pomijając już cenę i oczekiwanie na ŚO to wydawało się że to może być świetny transfer i kiedyś będzie można napisać że fajnie zastąpił Puyola, a tu taki klops.

0

@Gregsky10 A jakie to był rozdział zasad jak płakał w mediach społecznościowych że nie gra? Ja go nie zapamiętam zbyt dobrze ale za szopki poza boiskiem.

0

@kingorbit Jak wygrywaliśmy wszystko to byliśmy walcem do tego ładnie grającym, więc to nie jest tak że to niemożliwe, niestety.

1

@inViNcibl3 Szkoda to pisać bo ludzie zwyczajnie nie chcą tego pamiętać, bo tak im wygodniej i łatwiej pisać populistyczne hasełka.

1

@Kuczek Zapomniałeś o Puigu,

0

@Jacento Intensywność z Messim i Cou w jednej linii?

0

@BorzyKrzys Nie napisze że jest brzydka choć chirurg dołożył swoje, ale to na pewno nie jest mój ideał piękna.

0

@sebasek99 Zależy jak kwalifikujesz katolików? Polacy ochrzczeni to na pewno nie mniejszość. Ci którzy mają średnie pojęcie o swojej wierze i aktywnie biorą udział we mszy świętej oraz stosują się do nakazów i zakazów swojej religii to na pewno mniejszość. Druga kwestia jest oczywista ale to wina zawłaszczenia sfery medialnej przez ludzi pokroju rydzyka.

0

@Mario96w Bale dobrze że on jeden rekompensuje u białych naszych Amigosów.

0

@sokot Roberto Carlos.

1

@BorzyKrzys Albo milcz albo chwal inaczej już na starcie rozzłościsz Amigosów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?