1

@tobiasson92 Przecież już gość cię wyjaśnił jak powoływałeś się na połowę przepisu ignorując drugą jej część, odnośnie właścicieli odmawiających sprzedaży ludziom bez maseczki. Więc twoja wiedza jest podobna do prawników z MZ.

0

@Janas11224 Postawił wszystko na jedną kartę i brnie w to ile ma sił powrotu już nie ma.

0

@AdiBarca87 To nie fakt a przypuszczenie. Prowadzenie trenerów nic nie da jak braknie talentu albo samozaparcia, przy całej mojej niechęci do Brazylijczyka to piłkarzem jest fenomenalnym z talentem jaki miało niewielu, a Ansu rozegrał 1300 minut w poważnej piłce.

0

@Janiama Amortyzacja transferu to min 55 mln. W obecnej chwili wątpliwe by ktoś tyle wydał a co będzie za rok też trudno prognozować nawet jeśli założymy że Francuz będzie błyszczał.

2

@Suzu Odniosę się do rolników bo branża futerkowa to nie do końca rolnictwo.
Ubój rytualny to ok 8% całego eksportu wołowiny i 11% drobiu, ubój zostanie zablokowany w Polsce ale wróci na przykład do Francji gdzie te zwierzęta będą transportowane co jeszcze pogorszy ich los(podobnie z futerkami na Ukrainie też będą zabijane pewnie w gorszych warunkach).
Następnie pozwolenie na wchodzenie do gospodarstw cywili z uprawnieniami ponad policję i niektóre służby i możliwość konfiskaty zwierząt, to dość dochodowy interes i niejednokrotnie taka kilkunastodniowa "opieka" kosztuje rolnika więcej niż wartość zwierzęcia.

0

@MrCule_X Mnie też skoro uważasz że te słowa stawiają mnie na równi z hejterami Messiego, xd tylko pokazuje że nie masz argumentów.

0

@Lincolm Będzie będzie bo on sobie dolicza gole z towarzyskich i innych tego typu ewentów.

0

@MrCule_X "WY" a znasz jakiś mój post w którym przedstawiał bym zły obraz Messiego . Naucz się oddzielać strefę pozaboiskową od tej boiskowej niektórych nic nie nauczyła obserwacja Argentyny prze ostatnie 8 lat.

0

@MrCule_X No ja pamiętam Barcelonę przed Messim i to sporo ale umiem oddzielić strefę sportową od innych bo tak jak Messi jestem człowiekiem i nie wszystko co zrobi i powie muszę traktować jako prawdy objawione bo jest najlepszym piłkarzem.

0

@Alberto1031 Przykro mi ja nie mam w zwyczaju z nikim się zakładać w realnym świecie więc tym bardziej w internecie.

0

@Bobo25 Znów populistyczne hasełka, rehabilitacje po kontuzjach to o wiele cięższa praca niż treningi i mecze.

0

@tristan87 @Koni8M Z drugiej strony za rok zarobisz na nim więcej, a ryzyko że to chłopak jednego sezonu jest już nieaktualne.

0

@IronSanHybrid Nawet jak uregulujesz to prawnie to jak nie będą chcieli to i tak nie przyjdą zaraz by jakiś kompletnie odjechany numer wymyślili tylko jeszcze większy wstyd i smrodek się unosił.

0

@Yoshi94 Zobacz sobie jakie efekty odnosiło przez ostatnią dekadę wypożyczanie wychowanków. Również odsyłam do historii zawodników kupionych do BB. Albo kupujesz takiego gościa i on ci wskakuje do pierwszego składu ewentualnie jest 1-2 rezerwowym albo wydajesz kasę na darmo, bo na treningach nie zrobi takiego postępu jak grając regularnie w gorszej drużynie.

0

@Yoshi94 Problem jest taki że Barcelona jaką chcemy widzieć jak kupuje zawodnika to powinien być gotowy na wejście na boisko i zrobienie różnicy nikt nie będzie ogrywał dzieciaków i dawał im kolejnych szans, tym bardziej że na ławce siedzą ciężko opłacani zawodnicy z potężnym ego.

1

@Survier Na pewno nie po 1300 minutach w poważnej piłce. Ok wybitny talent jak najbardziej, skrzydłowy no tu to gruba przesada, bo jak nazwać tych naprawdę wybitnych czy będziemy stopniować wybitność.

0

@BorzyKrzys I długa lista filmów które odrzuciła a wykreowały wielkie gwiazdy jak Nagi Instynkt czy Milczeniu Owiec, a jeszcze tego trochę było ale już nie pamiętam.

0

@cules100pro Cóż duży hype i chyba sami uwierzyli że są tacy super, jednak split online bardzo im pomagał. To była jedna z bardziej eksperymentujących ekip, skoro wracają do takiego pickcompu to znaczy że nie jest tam za ciekawie.

0

Znów post o pieniądzach piłkarzy i pokoleniach które za nie wyżyją. Polecam zobaczyć sobie ile procent sportowców z NBA czy jeśli wolicie "białych" NHL po pięciu latach od zakończenia kariery ogłasza bankructwo, w Europie nie jest tak źle ale dobrze się zapoznać.

0

@tobiasson92 Cuda się nie zdarzają, jest tylko polityczna kalkulacja walka o władzę i pieniądze.

0

@lucas/catalan W LL na pewno nie mogą w innych lichach nie wiem.

0

@Naturopata A gdzie ten Suarez przyjął rolę rezerwowego? Pique? Chyba coś mnie ominęło. Bo chyba nie wyciągasz wniosków odnośnie ww panów po jednym meczu.

0

@Alberto1031 Rob screena bo będzie odwrotnie.

0

@AduŚ07 Nie, oceniamy go za całokształt jeśli będzie pomagał drużynie zdobywać bramki i punkty to może mieć zero goli i asyst.

0

@zakazskretuwlewo Allgoals ma problemy prawne i przez jakiś czas nie będzie działał na pewno.

1

Trochę mnie dziwią te wyciągane brudy na RK. Od początku kariery trenerskiej miał łatkę gościa który nie boi się mocnych decyzji, więc wiadomo że będzie grupa piłkarzy uważająca go za złego typa.

0

@svensonFCB Radio plus dla muzyki.

12

Przynajmniej dowiedziałem się czegoś ciekawego, Coutinho lubi bronić, ciekawe ciekawe.

0

@darr0o To nie zauważyłeś że jesteśmy FC Argentyną? Że z wyjątkiem Dembele wszyscy kopią do Messiego jak w przykazaniu, że wyłączając jego wybijasz drużynie zęby. Brak intensywności to na pewno problem, ale nie jedyny.

0

@Coutinho007 Assulin Izraelski Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?