2

Ja w błąd nie wierzę tam pewnie dalej jakieś bączki w księgowości kręcą bo ten transfer od początku pod względem finansowym był specyficzny.

0

@vota A ilu lepszych wydała Polska przez ostatnie 20 lat? Można go nie lubić (jak ja) i gorzej ale politykiem jest świetnym pokazał to przy urnach jak i we własnej partii.

0

@Criss18Barca No jeśli kibic Barcelony uważa Messiego za świętego to ma poważny problem z głową i powinien jak najszybciej podjąć kurację, ja uważam jednak że ci którzy pisali o nim d10s i inne nawiązania do boskości nie odwoływali się do religii w taki sposób jaki ty to przedstawiasz.

0

@Naturopata Słabo pasował do zespołu tak jak Antek ciało obce na murawie.

5

No ja też, jakość i ponad 10 lat pięknego grania na nieosiągalnym, dla większości poziomie, niewielu może to o sobie powiedzieć.

3

@Danny Gaucho @Comentateiro Oj tam razem zagrali tylko 485 spotkań widocznie dla niektórych to wciąż za mało by być pewnym tego że ci dwaj na murawie się uzupełniali a nie przeszkadzali.

6

@nammah Chyba bardzo mało wiesz o Argentynie w ogóle, nie mówiąc o reprezentacji skoro piszesz takie brednie.

9

@mex71 Antek nie mówi po Hiszpańsku? Aleś dowalił.

0

@Felippe96 Ty chcesz Puiga na Pivocie?

0

@masq No pewnie ale mistrz i zdobywca pucharu Francji to jednak dopiero piąty sort tych trofeów, i nikt mi nie wmówi ze woli być mistrzem Francji niż Hiszpanii czy Anglii, a nie dyskutujemy tu o gościu któremu brakło by potencjału na takie ligi więc nie można też pisać że wygrywa najważniejsze trofea.

0

@justfootball Szkoda że jarek jej nie rozumie.

0

@Quavosk Przy odbiorze którejś złotej gały mówił że zamierza się uczyć to było tak z 10 lat temu.

0

@MESSIah16 Spokojnie jeszcze nie tak dawno nie było z nim zbyt ciekawie.

0

@SuperPatsonFCB Ja mam z nim ten sam problem wszystko z zewnątrz wskazuje by go skreślać ale moje oczy w tych kilku spotkaniach widziały coś innego.

0

@kingorbit Niektórzy już zapomnieli ile Luis potrafił przestrzelić setek, jak na mój gust trochę za szybko.

0

@Kamilos84 Przeczytaj o kuluarach jego decyzji przy wyborze BVB dopiero się wypowiadaj.

0

@VenoM Takie jest moje zdanie, dla mnie te dziewczęce rysy dodawały jej uroku.

0

@justfootball Teraz już tak dobrze nie wygląda.

0

@prodigy Fajnie brzmi ale sprawdź sobie ile kasował Roberto, przed obniżkami, możesz być w szoku.

4

@BarcaInfo Tylko że pomijasz kwestię wypalenia a w Barcelonie był już wypalony i grał jak na siebie przeciętnie.

0

@BarcaInfo Wątpię by płacił za nazwę stadionu a to w najbliższym czasie jest nieuniknione. No i moja prywatna opinia żaden zawodnik nie jest tak wielki jak herb Barcelony.

0

@MESSIah16 Jeśli teraz przeszkadzają ci wierzący to za 10 20 lat gdy będzie ich pewnie z 50% mnie dopiero będą ci piekli bo radykalizm też wzrośnie ale o 100 %.

1

@Bykunn Oj tam oj tam Convid to nie jest naturalny wróg prawdziwego Polaka, nie to co lgbt i imigranci.

1

@Rewolucja123 Przynajmniej miał pomysł na grę bez tak ważnej w barcelonuie linni pomocy, po nim byli tylko ludzie którzy udawali że można tak grać jak Xavi z Iniestą*(już końcówka kariery w Barcelonie) bez nich, wiedział jak przesunąć ciężar gry i przekonał do tego graczy co też było trudne. No i mimo mojego uwielbienia do tiki taki ww panów z numerami 6 i 8 to szlag mnie trafia jak jest szansa na 2 na 2,3 na 3 a my bawimy się w rozgrywanie i spowalniamy akcje.

0

@Tatazolwinia Tak ale młody żabojad z Lyonu nie miał większych problemów by go posadzić na ławce, niestety ta historia nie ma happy endu przynajmniej wszystko na to wskazuje.

0

@Przemek2323 Mylisz się bardzo bo ta drużyna jest ustawiona pod niego i od niego uzależniona od ponad 3 lat już całkowicie to że jest w w takiej a nie innej formie dusi cały zespół.

1

@Zip Dembele zrobił całkiem sporo jak na gościa który dochodzi do siebie po roku bez gry, a Fati to dziecko, nie rozumiem zestawiania ich z Messim. Można Argentyńczyka tylko chwalić? Bo na to wygląda.

0

@FC1899Barca Nie będę się odwoływał do pierwszej dekady tego tysiącleci bo możesz nie pamiętać jakie tuzy łapały minuty ale sprawdź sobie ile spotkań zaliczył Gomes Denis bo to ci będzie sprawdzić najłatwiej.

1

@masq więcej niż połowa składu nie umie grać w obronie albo jest w tym bardzo słaba, pierwsza lepsza drużyna robi powtórkę z Bayernem.

2

@kkbarca Załatw wejściówki na trening bo chyba tylko tam ich widziałeś ta by ich zestawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?