La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

3

Nigdy to się nie wydarzy, ale tak ja bym widział nasz skład na dzień dzisiejszy:

MATS
Dest Pique Roberto Alba
-----De Jong--- Puig---------
Dembele--- Coutinho--- Pedri
------------Fati----------------------

Lenglet, Busi, Messi i Griezmann w takiej formie to dla mnie nie są piłkarze na pierwszy skład. Pierwsza trójka stwarza więcej summa summarum więcej zagrożenia pod naszą bramką niż bramką rywala, a Griezmann nie potrafi zarabiając 40 baniek wbić piłki do pustej bramki. Nie interesuje mnie jego ściąganie uwagi na siebie przeciwnika itp., piłkarz tej klasy ma trafiać do pieprzonej bramki w klarownych sytuacjach.

Ogólnie myślę, że nasza gra się ogarnie, ale martwi mnie miłość Koemana do Messiego, bo jak zwykle co by nie zrobił to jest nietykalny.

2

@masq
Taki skład byłby za piękny żeby był prawdziwy. Oprócz Pique wie co to znaczy szybko biegac.

1

@masq jedynie do czego mogę się przyczepić co Roberto na SO, myślę że w jego miejsce Araujo i do przodu

1

@masq więcej niż połowa składu nie umie grać w obronie albo jest w tym bardzo słaba, pierwsza lepsza drużyna robi powtórkę z Bayernem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?