4

@Pertezm To twoje zdanie, ja uważam że mamy obiecującą kadrę która będzie grała tylko lepiej.

0

@Coutinho007 Bo był hierarchia "PS" i ŚN nie ruszałeś więc zostawało LS.

0

@pafcioxxx Nazwę stadionu to trzeba będzie sprzedać, no chyba że przyszły prezydent okaże się geniuszem biznesu ale nawet jeśli to czy nie lepiej sprzedać by mieć na wzmocnienia? Ja uważam że klubu na takie luksusy jak proponujesz zwyczajnie nie stać.

0

@masq W internetach pełno pań które bardziej mi się podobają, ot kwestia gustu.

0

@Janas11224 Xavi, Iniesta, Puyol, Ronaldinho, Marquez.

1

@Rysiu Ojciec palił ponad 20 lat, nie pali już blisko 16, przerzucił się na tic-taki i landrynki a później i z nich zrezygnował.

1

I pewnie wszystko rozeszło by się po kościach i podchodzili byśmy do tego inaczej gdyby Neymar nie postanowił odejść. Choć jest też możliwość że szrotu zamówiono by więcej by zadowolić seniora, teraz można już tylko gdybać co by było.

0

@QuaReL Nikt go nie weźmie trzeba go wystawiać o ile to możliwe i liczyć że będzie się dobrze prezentował to może ktoś mu zaoferuje pieniądze że zgodzi się odejść.

0

@DonMatteo901 Jak tak to atakowałeś ludzi że ugrzęźli w po-pisie a teraz boli tylna cześć ciała bo nie sprawdziły się twoje słowa że konfa tak oczaruje polaków że szturmem weźmie wszystkich, jak widać ludzie wolą Hołownię i jego niezidentyfikowaną pakę niż twoich ulubieńców.

0

@konrad1661 ja też z dwóch
-29-letni Brazylijczyk.
-cała kasa jaką uzbierają poszła by na niego, ja uważam że mamy sporo dziur w kadrze i na taki "luksus: klubu nie stać.

0

@FC1899Barca Z całym szacunkiem dla chłopaka ale Alves oprócz tego że sam był potworem to jeszcze między innymi biegał, obecna kadra nijak ma się do tamtej. Więc dzieciak by się do niego równać musiał by mieć większy potencjał.

0

@Nano22 No jak zna się historię klubu od 2015 to pewnie tak.

19

LR nigdy nie zawodzi o osobie która ma dostęp do wszystkich papierów piszą że nie wie ile Messi generuje pieniędzy, dobrze że wy wiecie nie wiadomo tylko skąd.

7

@polishtoaster No ma dostęp do księgowości więc wie to jako jedna z nielicznych osób, na LR nie ma nikogo z taką wiedzą.

0

@Mateusz981 Bo on sobie tak ubzdurał i wciąż to powtarza.

2

Dembele jak prawdziwy kapitan chciał Puiga podbudować :)

1

@Suzu No akurat Felix to nie miał tylko wzlotów w ostatnim roku.

0

@SiSenior Pisze oczywiście o Politykach i księżach nie o szarych obywatelach którzy sobie tam bluzgają w necie na lgbt.
Mówili o tym w sejmie zarówno ich przeciwnicy jak i ci którzy się przyznali.

1

@IronSanHybrid W Polsce to samo większość szczekaczy przeciw homo jest homo zarówno na wiejskiej jak i w kk.

0

@Maker0 cześć rzeczy odpisałem do innego użytkownika, pokrywają się z tym co teraz piszesz.
Odnośnie prezydenta i trenerów to podważa to EV trener który słynął z wychowywania zawodników nazwany nawet w artykule powitalnym panem cantery historia okrutnie rozprawiła się z tym tytułem.

Jak wyżej odnośnie kubo pieniądze nie były kluczowe a raczej były języczkiem u wagi, kubo jeśli to prawda co podawano chciał gwarancji gry w pierwszym składzie w iluś tam spotkaniach i miał być tylko członkiem pierwszej drużyny. Dla mnie dość wysokie wymagania no i bardzo szkodliwe dla chłopaków ze szkółki.

0

@rutek71 No jak będą grali za darmo.

0

@Maker0 Żebyśmy się zrozumieli ja jestem fanem laporty bo uratował ten klub ale to nie był kryształowy człowiek i nie jest prawdą co piszesz że nikt na niego nie narzekał bo też były skandale mniejsze i większe, dwa jak na gościa który zebrał tyle pochwał za genialne pokolenie LM to jego długi okres panowania i talenty z tych lat nijak się mają do tego pokolenia które dostał i to chciałem wytknąć wyżej, bo tylko Thiago może choć postać z ww panami.
Mógł ich przekonywać tylko tyle i aż tyle ale to znów było nawiązanie do postu na który odpowiadałem.
Co do kubo to sprawa przynajmniej dla mnie nie jest tak prosta, akurat uważam że oczekiwania kubo były nie do spełnienia jeśli to co podawano to prawda a pieniądze to tylko czubek góry lodowej, na szczęście barto nie zostawił na odchodne jeszcze komina płacowego w BB.

0

@jacobFCB Radio Plus dla muzyki zagryzam zęby bo od kościoła to trzymam się daleko.

0

@MarFan Wykorzystywanie* piłkarzy a ich szkolenie to dwie różne sprawy i nie wrzucajmy ich do jednego kotła. Piszesz trochę jakby prezydent był omnipotentny nie będę się odnosił do blokowania Xaviego bo akurat tego za laporty nie pamiętam choć przedziwnie to brzmi że zablokował w jaki sposób? Co to znaczy że postawił na Valdesa? Zmusił do tego trenera czy po prostu nie kupił klasowego bramkarza?
To za jego rządów Pique i fabs wyjechali na wyspy.
Tak dostał gotowca z La Masii nie miał nic wspólnego z szkoleniem Puyola Xaviego Iniesty Valdesa czy Messiego.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie gdzie są talenty które miały 7-15 lat i szkoliły się za panowania Laporty?

0

@Janas11224 Ja bym się zdziwił gdyby skończyło się tylko na obiciu facjaty, jak zobaczyłem to zdjęcie i ludzie pisali że głupi, ja napisałem odważny.

2

@Maker0 Z tą La Masią to też nie do końca tak jak piszesz, ale ok zadam inne pytanie gdzie są wychowankowie szkoleni za jego panowania w klubie bo fakty są okrutne, a złote pokolenie wychowanków to on dostał a nie wychował.

0

@ProMILs Bo jest różnica między Valverdyzmem a nie zbalansowaną drużyną, dobrze że ten Antek trochę dołoży do gry obronnej bo byłby dramat.

0

Fajnie w ofensywie zobaczymy jak sobie w kontroli i obronie poradzą.

3

@LuisSalvano Ta już się w kolejce ustawiają żeby odejść ciekawe gdzie taką pensję dostana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?