0

@against_modern_football krowa plus jest z unijnych pieniędzy.

1

@IronSanHybrid Śmiej się mój ojciec wynosił raz zakleszczoną parę ze studniówki nic fajnego.

1

@NeroTFP Dajcie nam bo my golce.

2

@Hosh w Pisie to kartkami z konstytucji owijają sobie kanapki na te swoje nocne obrady. Czasami o konstytucji przypominają sobie jak jest im bardzo potrzebna.

0

@culesjasiules Ani 9 ani klasyczny skrzydłowy, czyli to samo co Antek i Coutinho szkoda zachodu.

0

@culesjasiules Depay? Mało mamy 10 w składzie.

0

@messi564 Przecież kupno Depaya to podobne pudło jak z tymi których chcesz sprzedać on też to taka pół-10 największy plus to jego cena.

0

@draxidox To Polska pewnie nepotyzm.

0

@Vebrol A Alenia to grał wyśmienicie że go nie wymieniłeś?

0

@Ksyku262 FFP istnieje bajka się skończyła.

1

@Gaz Messi w prime nie miał takiej skuteczności, po drugie ciekaw jestem jak by wyglądał gdyby był otoczony 3-4 zawodnikami na 30 metrze.

0

@fart Nie im jesli ten mecz to zwiastun poprawy to Puig tym bardziej nie powącha murawy.

4

@pafcioxxx Przecież jego zmiany to znał każdy kto obejrzał trzy spotkania Barcelony.

1

@ef Boże narodzenie w obecnej postaci ma tyle wspólnego z chrześcijaństwem co Prawo i sprawiedliwość z prawem i sprawiedliwością.

2

@Kimar Słuszna uwaga z tym brakiem kibiców.

8

Najgorsze zmiany i to przytyk zarówno do trenera jak i zawodników, nieważne ze indywidualnie nie było źle w pewnych przypadkach, ważne że drużyna fatalnie zareagowała na te zmiany.

0

@AduŚ07 A coutinho to zamierzasz zakisić na przyszły rok?

0

@BarcaInfo Ta bo w szatni go nie widzieli dopiero na murawie się śmieją.

0

@jeyx77x 18 lat 2000min
19 2200min
20 2250min
21 4000 min
22 3800min
23 4200min
Xavi już w wieku 20 lat był ważną postacią w drużynie.

1

@Toretto Nie psuj mu narracji.

0

@AlicjaFCB Strzela tyle samo a strzelił tyle samo to różnica i to znaczna.

0

@Ansufati123 Przecież on na pewno inwestuje w młodych, nie każdy robi oszołamiającą karierę, do tego ma sztab ludzi i to mogą być ich zawodnicy.

0

@martin866 Doczytaj sobie dlaczego kubo "odszedł" z Barcelony. odnośnie powrotu to nie pieniądze były kluczowe.

0

@forest Na pewno im się pomyliło.

0

Ja nie mam zamiaru podważać teorii że:trzeci na niego nie stawia młodzieżówka to samo... tylko że chłopka jak grał to był jednym z najlepszych na boisku więc to nie jest zero-jedynkowy przypadek na boisku się broni ale coś z nim musi być nie tak.

4

@Ansufati123 No Coutinho to w Barcelonie nie jest zjadany tylko przez cenę i pensję, jakby by to było proste to gościa już tu dawno by nie było bo Barcelona g przerosła a i w Bayernie był rezerwowym jakby ktoś chciał mnie pouczać.

0

Raczej fanem nie jestem wolał bym prawdziwą 9.

2

@Waslak12 Tuska fanem nigdy nie byłem spotkanie z lempart jest żenujące ale jeśli jkm polityk bardzo nieskuteczny i archaiczny pisze że były premier i przewodniczący Rady Europejskiej nie jest poważnym politykiem to jest śmieszno straszne.

3

@BarcaaVEB No widzisz ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat pierwszeństwa pieszych.

0

@swiechu97

Radio Plus Przeboje Z Nutą Nostalgii - krakow
Nie jestem blisko z kk ale wybieram tą stację dla muzyki. Co do eski to pełna zgoda tam w kółko leci to samo od muzyki często żałosnych coverów do prowadzących, na dłuższą metę ciężko to znieść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?