0

@horang Messi w formie sam nam to 4 miejsce da.

@messi564 Nie rozumiem tej waszej fiksacji tym Garcią i Depayem jeszcze ten Depay w miarę ale ja tam wolę prawdziwą 9.
Musiał by być geniuszem skoro wszystkie kluby wiedzą że w czerwcu trzeba ciąć budżet płac do tego nigdzie takich pensji nie dostaną więc żeby odeszli trzeba im wypłacić pensję. Skąd Laporta w sezonie covidowym ma wytrzasnąć 150 mln?

1

@Comentateiro Z tego co pamiętam w roku gdy Messi walnął 91 goli też nie strzelił kluczowego karnego to kogo to wina trenera czy Messiego a 91 goli to kogo zasługa?

3

@Kwiatek67 No i zostanie Pedri, a za kasę z ww panów można wzmocnić palące pozycje.

2

@JarekS Skąd te dane niewiele osób ma wgląd w kontrakt Messiego ty masz i do tego jeszcze wiesz ile dodają sponsorzy, czyli masz większa wiedzę niż kandydaci na prezydenta, LR zawsze bawi.

0

@Seledynowy Jak Messi będzie w formie to spokojnie.

0

@Dani13 I od razu to odszczekał. A dokładniej jak to ostatnio bywa źle zrozumiany został. No nie mają 5 mln na Depaya więc ja wcale nie byłbym spokojny.

0

@Criss18Barca Nie, bo raz komisja zarządzająca nie może go zwolnić, dwa nie stać klubu na rozstanie.

0

@Krzywy95 Nie no nie zapominaj że Alba miał za EV świetny jeden sezon, był etap z Paulinho do czasu jak go rozczytano, no i najważniejsi zawodnicy byli młodsi, Holender ma dużego pecha bo nie dość że dostał średnią kadrę z wypalonymi weteranami to jeszcze trzęsienie ziemi zafundował mu Messi, rozstanie z Suarezem czy Rakiticiem mimo iż słuszne też miały wpływ na szatnię bo to normalne.

2

Widzę sporo komentarzy o zwolnieniu Koemana, z tego co sprawdziłem to kontrakt do 2022 więc moje pytanie skąd fundusze na rozstanie, chyba że Holender zrezygnuje z bajońskiej odprawy na pożegnanie od Bartka bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewa się braku hojności tego wizjonera rozbiórki.

0

@Kurkmen Bo staliśmy się zakładnikami fenomenu Guardioli każdy chce znaleźć swojego. Trochę nie patrząc że on sam miał dużo szczęścia z kadrą.

@Coutinho007 Jurgen się wypowiadał że on Barcelony grającej w Cruijff'owskim stylu by nie chciał prowadzić bo to nie jego bajka.

1

@Comentateiro No a kiedy ostatnio Barcelona zatrudniła trenera z sukcesami w Europie, Rijkaard się udał Pep się udał, Lucho to też nie była wielka trenerska kariera. Nie wiem czy oni na siłę szukają dosłownie i w przenośni swojego trenera czy ktoś tam z drugiego rzędu tym wszystkim kieruje i uparł się na pewien model.

0

@FC1899Barca Zapomniałeś że opłacamy jeszcze ich pensje bo w innym wypadku nie odejdą.

0

@FC1899Barca A co to on ich nie widzi na treningach i nie wie na co ich stać?

0

@Tomo_95 To czemu ten cou w Bayernie był rezerwowym a w LM grywał ogony, chyba że Flick to też parodysta.

0

@Pawelsky Znajdź sobie porównanie Jurgena odnośnie Iniesty i Cou.

0

@dawinho80 Fajnie fajnie a pod kogo jest ta drużyna ustawiona?

0

@Avser No Messi jest słabym kapitanem. Poza tym jak ma wyglądać drużyna która jest ustawiona pod jednego zawodnika bez tego zawodnika?

0

@Beztroskii Ej nie psuj im zabawy oni chcą nałapać herbików a ty tylko marudzisz.

0

@Avser Nie zrozumiałeś w ogóle, czy odpuszczają mecz, spacerują, że Marc ma mieć wpływ na ich zachowanie?

1

@Avser A co spuścili głowę i spacerują po murawie?

0

Mnie tam w ogóle te wasze żarciki że bez Messiego lepiej nie gramy nie śmieszą. Muszę was rozczarować takie wyjęcie kluczowego zawodnika i u łożenie na nowo drużyny nie trwa 2 tygodnie.

2

@doc "Zawodnika lokalnie wytrenowanego lub ‘wychowanego’ określa się jako takiego, który niezależnie od swojej narodowości, trenował w danym klubie lub innym klubie należącym do tego samego narodowego związku co najmniej przez trzy lata pomiędzy 15., a 21. rokiem życia"
Więc nie ma statusu wychowanka.

3

@Firestone No pique też nie nazwiesz topowym piłkarzem, bo on miał nawet większe problemy ze spóźnieniami niż Francuz.

0

@ShinobiQWE Nie ja cię nie namawiam żeby nie iść , nadmieniłem tylko że mnie zawsze udawało się pozbyć bez interwencji osób trzecich, ale w twoim przypadku to może być coś co samo nie wyjdzie.

0

@ShinobiQWE Ja miałem kilkukrotnie takie przygody, kup krople i mruganie oczami. Ja ani razu u okulisty nie byłem bo zawsze pomagało.

0

@patry295 Co rozumiesz pod pojęciem czystki, ja bym go nie użył w kontekście wygaśnięcia licencji.

0

@Szpenser A na dyszce w Barcy biega sobie osiemnastolatek.

7

@NaFazieHitman Np: "Jak Mateusz Morawiecki uwłaszczył się na gruntach kościelnych".

1

@Zeptere Fakty to były takie że ci goście spacerowali po murawie ze spuszczonymi głowami gdyby Bayern musiał im strzelić 12 goli to by to z łatwością zrobił, dla mnie faktem jest za to to że Flick potrafił odbudować kilku zawodników Bayernu a Coutinho mu się nie udało. Jeffren potrzebował 3 minuty by strzelić historyczną bramkę Realowi to fakt cóż to musił być za crack a nie czekaj.
Nie wiem czy zaczniemy grac lepiej bez niego ale marnowanie na niego minut jest bezsensowne skoro na jego pozycji mamy najlepszą 10 w historii a do tego więcej od niego zespołowi daje dzieciak czy słabiutki francuz. Sprzedać zapomnieć, Jurgen trafnie ten transfer podsumował a to gość który najlepiej zna Brazola.

0

@LatajacyHolender No chyba inaczej rozumiemy określenie crack. FC Barcelona przez następne 10 lat nie będzie miała 50 mln na zakupy przez następne 10 lat. ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?