Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Pisali podobnie? Pierwsze słyszę, Hala Madrit to trochę inaczej niż jeb@ć Barcelonę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo1989 Jakby grał tak jak w momencie przedłużenia kontraktu to nikt by tak nie pisał, to dość proste.
0
@FC1899Barca No 80 spotkań to całkiem sporo więc trochę to dziwi.
0
@itmustbejoke Ja jestem fanem Busquetsa od lat, pamiętam te wojny tu na stronie o Mascherano w pomocy, ale do rzeczy.
Mimo mojej wielkiej sympatii do Busquetsa on w wieku 25 lat całkowicie przestał się rozwijać, co było dla mnie szokiem bo zawsze uważałem że będzie ewoluował w kogoś kto będzie jeszcze ważniejszy dla drużyny w dystrybuowaniu piłki, a on nie dość że nie dokładał do swojego wachlarza zagrań niczego nowego to jeszcze zaczął grywać słabiej. Jego kiepską dyspozycję spotęgowało odejście Xaviego i Iniesty i później pokazało że on potrzebuje wokół siebie określonych typu zawodników. Były w ostatnich latach krótkotrwałe przebłyski ale to za mało by można było go chwalić.
Nigdy za to nie zrozumiem żartów ze sztangą a ludzi ich powielających zaliczam raczej do tych głupszych, bo Busquets jki był chyba większość z kibiców Barcy wie, a wymaganie by w wieku 30+ nagle nabrał masy i przemienił się w taran-przecinak są żałosne.
1
@Pewex A niektórzy tu dalej smęcą o Neymarach i innych gościach co wołali by 10 za podpis.
1
@PatrychoO Zobacz sobie ile zarabia(choć dokładniej zarabiał przed renegocjacjami) ja o tym zapomnieć odkąd sprawdziłem nie mogę.
1
@Criss18Barca Ja nie będę się odnosił do jego liczb bo to trochę skomplikowane skoro nie chce przedłużyć kontraktu, ale to trochę tak ze znów DNA Barcy i podobny przypadek do Pique przesłania trochę te liczby, na pewno ma talent bo by nie było go w MC ale czy zbawi naszą młodą obronę sam będąc dzieciakiem to byłby cud trochę.
0
@cat_r37 Konrad 17 minut kurde weteran.
0
@zombie Został sprzedany a to zasadnicza różnica bo klub inaczej patrzy na wypożyczonych inaczej na swoich , w takim przypadku policz też Albę i Fabsa. Ale ja pytam się o wypożyczonych.
0
@tobiasson92 Wcale się nie dziwię, dobrze wiedzieć czy się to ma a jednocześnie uniknąć konsekwencji.
0
@cat_r37 Santi Ramos Mingo był powoływany i trenował z zespołem.
0
@zombie Usuń bo ktoś jeszcze zobaczy.
1
@PJ777 No na pewno nie przez dekadę.
0
@Coutinho007 No lansowany przez ciebie Werner robi furorę w PL, już ci pisałem dlaczego Duńczyk tu trafił, rozumiem że miał Barcelonie odmówić bo jest dla niej za słaby.
0
@monsterrize Zobacz sobie ostatnie lata ci dyletanci tak się bali sprzedać młodego zdolnego zawodnika nawet jeśli w niego nie bardzo już wierzono bo może gdzieś odpali że ciągle były tylko zabawy w wypożyczenia, wiadomo że to nie to samo i nic nie ma z tego klub i mało zawodnik. A ci sprzedani ogólnie lepiej na tym wychodzą.
3
@wonsz_w_pomidorach Ok rozumiem teorię, tylko podaj mi nazwisko które powędrowało na wypożyczenie i Barcelona na tym później SPORTOWO zyskała w postaci zawodnika na kilka lat nawet 12-13 zawodnika.
0
@cat_r37 W sumie jeśli liczysz Konrada to zawsze możesz liczyć kolejnych młodzików z BB, bo to nie będzie zbytnie nadużycie.
0
Fajnie tak pisać o wypożyczeniach tylko co one realnie dają zawodnikom Barcelony? Jakieś wyjątki bo ja sobie nie przypominam.
0
@Janiama Widzę że ci się odmieniło bo nie tak dawno snułeś teorię spiskową ze puig z agentem szykują się do odejścia za darmo.
0
@cat_r37 Trincao i Konrad to też podchodzą pod tą kategorię raczysz żartować.
1
@Prezes_sycylijczyk Będą ale w FM Pesach i Fifach no i na LR rzecz jasna.
1
@Dembouz1899 Laskowski potem Wolski i długo długo nic...
2
@michal26 Ja uważam że tego co zrobił Messi też nie należy bagatelizować bo zafundował klubowi prawdziwe trzęsienie ziemi.
@Coutinho007 A to Duńczyk jakiś weteran? To rewolucja i to wielka, do tej pory wymiany pokoleniowe serwowane przez Bartomu paliły na panewce.
0
@Eryx_10 Robero tam będzie grał w razie potrzeby, ewentualnie Migueza dopiero Puig.
0
@Szpenser Trochę nie równe porównanie jedni bazowali na świetnej serii książek a jak się skończyły to była bieda, mieli kosmiczny budżet dzięki czemu zatrudnili kilku świetnych aktorów, kasa na efekty kostiumy, moim zdaniem porównywanie nie sprawiedliwe.
0
@tristan87 Im się to zwyczajnie opłaca.
1
@Gaz Raz, podaje osoby z pewnym ciężarem nazwiska a potem musi prostować że nie do końca jest tak jak w słowach pierwotnych(i nie jest to tak jak podajesz). Dwa, podaje kandydaturę po czym ją kasuje bo nie sprawdził kogo lobbuje. Zwalnia trenera z czystą kartą w trudnej sytuacji klubu bo nie pasuje mu do narracji czyli szkodzi klubowi. Prawda jest taka że w dwa miesiące prze-trzaskał połowę swojej ponoć pięcioletniej pracy.
3
@Gaz Tylko że trzy szybkie wpadki pokazują że te pięć lat było zmarnowane.
@Kizo Laporta, już się sprawdził w trudnych warunkach więc nie jest kotem w worku jak font, do tego jego znajomości w świecie piłki bardzo się teraz Barcelonie przydadzą.
0
@Fenelon Po co kupować dwie 10 za ponad 200 mln skoro masz w składzie najlepszą?
Jest to winą Bartomeu bo raz to co wyżej dwa Antek średnio nadaje się jako ŚN a tam był kupowany, dwa Coutinho miał zastąpić Iniestę co trafnie podsumował Jurgen. Tak więc Bartomeu i jego ekipa przewaliła mnóstwo kasy na transfery których nie rozumieli za te pieniądze można by kupić pół-tuzina klasowych młodych zawodników, albo żartobliwie i pod publiczkę ze 100 Perdi'ch