1

@Coutinho007 Pisali podobnie? Pierwsze słyszę, Hala Madrit to trochę inaczej niż jeb@ć Barcelonę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 Jakby grał tak jak w momencie przedłużenia kontraktu to nikt by tak nie pisał, to dość proste.

0

@FC1899Barca No 80 spotkań to całkiem sporo więc trochę to dziwi.

0

@itmustbejoke Ja jestem fanem Busquetsa od lat, pamiętam te wojny tu na stronie o Mascherano w pomocy, ale do rzeczy.
Mimo mojej wielkiej sympatii do Busquetsa on w wieku 25 lat całkowicie przestał się rozwijać, co było dla mnie szokiem bo zawsze uważałem że będzie ewoluował w kogoś kto będzie jeszcze ważniejszy dla drużyny w dystrybuowaniu piłki, a on nie dość że nie dokładał do swojego wachlarza zagrań niczego nowego to jeszcze zaczął grywać słabiej. Jego kiepską dyspozycję spotęgowało odejście Xaviego i Iniesty i później pokazało że on potrzebuje wokół siebie określonych typu zawodników. Były w ostatnich latach krótkotrwałe przebłyski ale to za mało by można było go chwalić.

Nigdy za to nie zrozumiem żartów ze sztangą a ludzi ich powielających zaliczam raczej do tych głupszych, bo Busquets jki był chyba większość z kibiców Barcy wie, a wymaganie by w wieku 30+ nagle nabrał masy i przemienił się w taran-przecinak są żałosne.

1

@Pewex A niektórzy tu dalej smęcą o Neymarach i innych gościach co wołali by 10 za podpis.

1

@PatrychoO Zobacz sobie ile zarabia(choć dokładniej zarabiał przed renegocjacjami) ja o tym zapomnieć odkąd sprawdziłem nie mogę.

1

@Criss18Barca Ja nie będę się odnosił do jego liczb bo to trochę skomplikowane skoro nie chce przedłużyć kontraktu, ale to trochę tak ze znów DNA Barcy i podobny przypadek do Pique przesłania trochę te liczby, na pewno ma talent bo by nie było go w MC ale czy zbawi naszą młodą obronę sam będąc dzieciakiem to byłby cud trochę.

0

@cat_r37 Konrad 17 minut kurde weteran.

0

@zombie Został sprzedany a to zasadnicza różnica bo klub inaczej patrzy na wypożyczonych inaczej na swoich , w takim przypadku policz też Albę i Fabsa. Ale ja pytam się o wypożyczonych.

0

@tobiasson92 Wcale się nie dziwię, dobrze wiedzieć czy się to ma a jednocześnie uniknąć konsekwencji.

0

@cat_r37 Santi Ramos Mingo był powoływany i trenował z zespołem.

0

@zombie Usuń bo ktoś jeszcze zobaczy.

1

@PJ777 No na pewno nie przez dekadę.

0

@Coutinho007 No lansowany przez ciebie Werner robi furorę w PL, już ci pisałem dlaczego Duńczyk tu trafił, rozumiem że miał Barcelonie odmówić bo jest dla niej za słaby.

0

@monsterrize Zobacz sobie ostatnie lata ci dyletanci tak się bali sprzedać młodego zdolnego zawodnika nawet jeśli w niego nie bardzo już wierzono bo może gdzieś odpali że ciągle były tylko zabawy w wypożyczenia, wiadomo że to nie to samo i nic nie ma z tego klub i mało zawodnik. A ci sprzedani ogólnie lepiej na tym wychodzą.

3

@wonsz_w_pomidorach Ok rozumiem teorię, tylko podaj mi nazwisko które powędrowało na wypożyczenie i Barcelona na tym później SPORTOWO zyskała w postaci zawodnika na kilka lat nawet 12-13 zawodnika.

0

@cat_r37 W sumie jeśli liczysz Konrada to zawsze możesz liczyć kolejnych młodzików z BB, bo to nie będzie zbytnie nadużycie.

0

Fajnie tak pisać o wypożyczeniach tylko co one realnie dają zawodnikom Barcelony? Jakieś wyjątki bo ja sobie nie przypominam.

0

@Janiama Widzę że ci się odmieniło bo nie tak dawno snułeś teorię spiskową ze puig z agentem szykują się do odejścia za darmo.

0

@cat_r37 Trincao i Konrad to też podchodzą pod tą kategorię raczysz żartować.

1

@Prezes_sycylijczyk Będą ale w FM Pesach i Fifach no i na LR rzecz jasna.

1

@Dembouz1899 Laskowski potem Wolski i długo długo nic...

2

@michal26 Ja uważam że tego co zrobił Messi też nie należy bagatelizować bo zafundował klubowi prawdziwe trzęsienie ziemi.

@Coutinho007 A to Duńczyk jakiś weteran? To rewolucja i to wielka, do tej pory wymiany pokoleniowe serwowane przez Bartomu paliły na panewce.

0

@Eryx_10 Robero tam będzie grał w razie potrzeby, ewentualnie Migueza dopiero Puig.

0

@Szpenser Trochę nie równe porównanie jedni bazowali na świetnej serii książek a jak się skończyły to była bieda, mieli kosmiczny budżet dzięki czemu zatrudnili kilku świetnych aktorów, kasa na efekty kostiumy, moim zdaniem porównywanie nie sprawiedliwe.

0

@tristan87 Im się to zwyczajnie opłaca.

1

@Gaz Raz, podaje osoby z pewnym ciężarem nazwiska a potem musi prostować że nie do końca jest tak jak w słowach pierwotnych(i nie jest to tak jak podajesz). Dwa, podaje kandydaturę po czym ją kasuje bo nie sprawdził kogo lobbuje. Zwalnia trenera z czystą kartą w trudnej sytuacji klubu bo nie pasuje mu do narracji czyli szkodzi klubowi. Prawda jest taka że w dwa miesiące prze-trzaskał połowę swojej ponoć pięcioletniej pracy.

3

@Gaz Tylko że trzy szybkie wpadki pokazują że te pięć lat było zmarnowane.

@Kizo Laporta, już się sprawdził w trudnych warunkach więc nie jest kotem w worku jak font, do tego jego znajomości w świecie piłki bardzo się teraz Barcelonie przydadzą.

0

@Fenelon Po co kupować dwie 10 za ponad 200 mln skoro masz w składzie najlepszą?
Jest to winą Bartomeu bo raz to co wyżej dwa Antek średnio nadaje się jako ŚN a tam był kupowany, dwa Coutinho miał zastąpić Iniestę co trafnie podsumował Jurgen. Tak więc Bartomeu i jego ekipa przewaliła mnóstwo kasy na transfery których nie rozumieli za te pieniądze można by kupić pół-tuzina klasowych młodych zawodników, albo żartobliwie i pod publiczkę ze 100 Perdi'ch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?