La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

5

Niby największy kryzys od 2004 roku, ale kurde faja jak wygramy z Bilbao (jakimś cudem..), to będziemy mieli 3 miejsce z 31 punktami na koncie.
Tylko Sevilla będzie mogła nas "przegonić" teoretycznie, jak wygra 2 mecze zaległe względem nas :)
Ale i tak naprawdę ładnie. Mimo takiego dramatu z kontuzjami, rewolucji w składzie, stawianiu na młodych, aferze z wyborem prezydenta, potężnymi długami, ogólnie całą tą covidową szopką i po potężnej klęsce z Bayernem (pół roku temu)...No i umówmy się, co trzeci a może nawet co czwarty tylko dobry mecz. No i pomimo tego wszystkiego 3 miejsce...
To byłoby coś!
No i perspektywa tylko 5 pkt straty do Realu.
Bardzo ważne jest jutro wygrać!!

0

@michal26 Ja bym to nazwał bardziej Ewolucją a nie rewolucją. Nie mozna mówić o rewolucji grając ciągle i tak Busquetsem i Braithwaitem na szpicy.

1

@Coutinho007 No a moim zdaniem to jest rewolucja. Nie jest ona skończona jeszcze.
IMO my z przodu potrzebujemy młodego gniewnego. Takiego Falcao, czy Cavaniego, ale w wieku

0

@michal26 Na LO trzeba kogoś fajnego, na ŚN też i jakiegoś ŚPD ewentualnie jak mamy grać dwoma DP bo Pjanić i Busi wiadomo.

2

@michal26 Ja uważam że tego co zrobił Messi też nie należy bagatelizować bo zafundował klubowi prawdziwe trzęsienie ziemi.

@Coutinho007 A to Duńczyk jakiś weteran? To rewolucja i to wielka, do tej pory wymiany pokoleniowe serwowane przez Bartomu paliły na panewce.

0

@Gall Nie Weteran ale nie jest ro materiał na podstawowego napastnika w takim klubie.

0

@Coutinho007 No lansowany przez ciebie Werner robi furorę w PL, już ci pisałem dlaczego Duńczyk tu trafił, rozumiem że miał Barcelonie odmówić bo jest dla niej za słaby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?