Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damian777 Puig zamiast Holendra na pivocie mając z przodu Ansu Cou i i przede wszystkim Messiego? Pierwsza lepiej zorganizowana drużyna by ten wynalazek rozbiła w pył.
2
@itmustbejoke Tak, ale my jako kibice powinniśmy oczekiwać jego najlepszej wersji a nie zadowalać się minimalizmem nawet jeśli dla większości zawodowych graczy to byłby szczyt.
5
Jestem fanem Puiga i podobał mi się jak grał ale chłopak ma problem, grają dzieciaki a on ma w LL na koncie 667 minut. Z jednej strony wypożyczania nigdy nie zdały egzaminu z drugiej zegar tyka coraz szybciej.
0
@El dominatore @Coutinho007 No zobaczymy w dłuższej perspektywie czasu, akurat przy pierwszym podejściu było podobnie miłe złego początki, tak Coutinho ma manierę lekceważenia bronienia. Puig to też nie jest tytan kilometrów do tego bardzo słabe warunki do powalczenia o piłkę bo trzeba pamiętać o najważniejszym w tej drużynie jest pewien pan z Argentyny i ktoś za niego kilometry nadrobić musi, proponowanym pomocnikom już było by trudno a na dokładkę masz zapuszczającego się na skrzydło Albę ana prawej albo wolnego jak wóz z węglem Roberto albo słabiutkiego w bronieniu Desta. Co do drążenia to mnie ch nie drąży i nie mam obowiązku odpisywać natychmiast.
0
@El dominatore A biegać za nich będą?
0
@MrCules A widziałeś ile spotkań zagrał na lewym skrzydle w Bayernie skoro ponad 100 spotkań na LS w Liverpoolu nic takim jak ty nie mówi. Bo chyba to oczywiste że nikt pod niego gry nie ustawi skoro w drużynie jest Messi.
0
Nie wiem jak się czują ci co obwieszczali potężnego Coutinho ale mam nadzieję że mają nauczkę.
1
Oprócz obniżki pensji niektórzy przedłużyli umowę na nie bieganie.
0
@justfootball Pewnie badają Zenka i Sławomira.
0
@AlexDark00 No to mamy całkowicie inny gust. Olga Nowotarska to ładna dziewczyna Wiktoria Gąsiewska i Agnieszka Jaworska też.
3
@VeB 1899 @cinero1996 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP Ale debilem jest nie tylko premier a cała "jego" świta.
2
@MESSIah16 I właśnie w taki sposób górnictwo wciąż doi to państwo, bo można "wywalczyć".
0
@FC1899Barca Nie rozumiem dodawania tego fałszywego księżyca samo miasto się broni, i Photoshop nie jest potrzebny.
0
@Mixtape Piraci mrocznych wód.Sentyment jeszcze do Dream Stone i Gumisiów
17
Cóż wielu się narażę ale nie piłka nożna nic nie jest winna bo to sport i jeśli nie wygrywasz to znaczy że ktoś był lepszy i to jemu się ten tytuł należy. Pomijam oczywiście przypadki sprzedawania meczy czy sprzyjania wygranym przez sędziego.
0
@ObywatelPL Geniusz na pewno bo to przeczy prawom fizyki.
2
To dość ciekawe bo Holender odnośnie Francuza przywoływał słowa o prawdziwej pozycji, ja Francuza jako prawego napastnika nie kojarzę za bardzo.
0
@ArterkHD Z sosem czosnkowym.
0
@AlexDark00 A jak były wybory to od-zmyślili, tak?
0
@Volk Jedyny hiszpański zdobywca Złotej Piłki
0
@Janiama Niestety w Polsce wiele ludzi oczekuje od polityków by znali się na wszystkim. A jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
0
@Coutinho007 Jest taki pan jak Rozitsky i zarówno W Barcelonie jak i w Realu uznawano go za Polaka choć takiego kraju nie było.
1
@sokot Mój ojciec jest na pierwszej linii frontu więc nie potrzebuję opinii kogoś innego zwłaszcza z internetu, ostatnio tu na LR przywoływana przez takich jak ty wspaniała inicjatywa również "ekspertów" a po sprawdzeniu okazało się że każdy może się tam wpisać.
Tak oczywiście wszyscy profesorowie i doktorzy z nielicznymi wyjątkami to przekupione mendy wraz z laborantami pielęgniarkami itd, powodzenia.
Drugi link i trochę za dużo tu polityków jak na moje gusta do tego dość specyficzni ci panowie, i najważniejsze data artykułu. Kolejna sprawa to najwięcej o korona-wirusie wiedzą c którzy w niego nie wierzą. Mnie nie dziwi ani medialna burza ani chęć robienia polityki, jeśli kogoś dziwi to już jego problem i sporo pokazuje albo młody wiek to drugie jest wytłumaczalne .
1
@sokot Zdanie ratownika medycznego ma być przeciwwagą dla profesorów i doktorów. No tak pan od butów też leczy innych witaminą c.
0
@Filip_10 A ilu użytkowników by mu oddało złotówkę za informacje które zobaczą za 5-10 minut?
1
@Scross No własnie chodzi tu o trenowanie w czasie wolnym albo poza ustalonymi godzinami a jest ich dość sporo.
0
@NeroTFP Piłka od kosza spadła mi na wyprostowany palec i skończyło się na zerwaniu ścięgna prostownika, chirurg się nie spisał bo przez wiele lat miałem dwie buły przypominające kurzajki na palcu, okazało się ze zostawił nici, mimo że te rozpuszczające się miały być użyte. Przy jakimś urazie sam wytargałem pęsetką.
"zarobiłem" chyba ok 150 złotych.
0
@busquets5 Dlaczego Cannavaro a nie Nesta?