Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arczek2001 Będzie retransmisja o 23 coś tam.
0
@Michalak Był przeciek że Koeman do kandydatów na prezydenta powiedział że Umtiti nie jest w stanie zagrać trzech meczy pod rząd.
0
@Firestone Coutinho rekordowy transfer czołowy gracz PL i swojej reprezentacji w Barcelonie totalnie zawodzi , ale najgorsze w tym wszystkim jest to spacerowanie ze spuszczoną głową.
1
@MesQueUnClub96 Nie lubię tego coveru.
0
Kiedyś ta seria mnie bawiła teraz wzbudza politowanie.
2
@Gaz
z Akurat sprawa z odziedziczonym i powiększonym długiem nie jest zero-jedynkowa bo pisanie powiększył długi brzmi jakby to był jakiś nieudacznik w zarządzaniu a to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Nie kupował gwiazd a kurde R10 i Eto'o Deco Marquez później Alves to nie były największe gwiazdy tamtej ekipy przy których dojrzewały filary drużyny Pepa, jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz bo tylko wychodzi brak twojej wiedzy odnośnie tamtych realiów a są tu osoby jak jak które te czasy bardzo dobrze pamiętają. Tak Puyol i Xavi to byli ważni zawodnicy i w późniejszych latach wpływ La Masii bardzo ułatwił Laporcie zarządzanie kadrą ale pisanie ze nie kupował gwiazd to bzdury.
0
@Dynak Masz rację tylko jego stara ekipa się rozpadła i to w niezbyt miłych okolicznościach, a nowej ufasz bo to ludzie Laporty czy z innych powodów?
1
@Bobo25 No jeszcze nie wiadomo czy klub dostaje całą kwotę za koszulkę bo messi ma określone umowy odnośnie wizerunku.
Kiedyś sprawdzałem że za koszulkę klub średnio wyciąga od 12 do 17 euro czy ta kwota spływa do kasy klubu czy prawa do wizerunku jeszcze ją redukują to bym chciał wiedzieć.
0
@itmustbejoke No właśnie ile klub zarabia na Messim jeśli klub ma małe pole przy prawach do wizerunku.
0
@kkbarca No ja uważam że grają z jakiś dziwnych przyczyn LM wygrywa tylko wąska grupa drużyn.
a z ww nr 2 i 3 nie są zbyt mądrymi zakupami jeśli masz w drużynie Messiego.
0
@Hasszz Czerpał tylko że jego elfy nie mają nic wspólnego z tymi z baśni, to właśnie ten szlif dzięki któremu fantasy stało się popularne. No ok to twoja opinia moja jest zgoła inna dla mnie Martin pisał trochę dramę pod obecnego widza co z każdą kolejna książką coraz bardziej się uwidacznia. Tolkien pisał to w innych czasach a bazą tej historii były opowieści dla dzieci więc nic dziwnego że bardziej podchodzi ci Pieśń lodu i ognia.
0
@Quavosk No ja też tak kiedyś myślałem,dopóki nie zobaczyłem jego pensji.
0
@ShawnC SR jego agent to jakiś mistrz, jakim cudem on takie pieniądze dostawał mnie to zastanawia od dłuższego czasu.
1
@Hasszz No tylko że Martin z Tolkiena czerpie garściami.
Tolkien jest ojcem współczesnej fantastyki i większość światów fantasy oparty jest po trochu na Tolkienowskim fantasy. Nie nie był pierwszy, nie wszystko wymyślił sam, ale szlif który podał widzom sprawił że fantasy weszło na wyższy poziom i przestało być zajawką wąskiej grupy fanów.
0
@FC1899Barca Wygląda podejrzanie rozdzielczość ślimaka i reszty trochę dziwna. Nie chce mi się sprawdzać ale to łatwizna wystarcza paint.
0
@tobiasson92 Bardzo podobny opis zwłaszcza podpunkt 1. do niemieckiego serialu o policyjnej sekretarce.
4. to chyba nawiązanie do ojca mateusza, choć tu znowu podobnie jest w oryginałach z USA i Włoch.
0
@macio_944 Czyli jak w 2025 będzie można zgarnąć 600 takich tytułów a gra zgarnie 262 to to będzie gra wybitna czy taka sobie?
0
@macio_944 Jedno pytanie ile było można maksymalnie dostać tych nagród w 2003 w 2010 i w 2020.
0
@tbas No ok ale po cyrkach z rzekomym 15 sekundowym telefonem do Suareza to ja już w mało rzeczy wierzę bez wysłuchania drugiej strony.
4
@tmQbassive Kurde jestem full bomba IQ.
3
@jeyx77x Co to znaczy że jedyne przychody to będą kibice, rozumiem że sugerujesz że czeskie firmy będą wolały sponsorować swoje produkty na banerach Chelsea a w Pradze na banerach zawodnicy będą suszyli gatki?
0
@Herbert Prawdę mówiąc to nie była by jakaś szokująca informacja, Barto już tyle nawywijał że nawet tak kuriozalna opcja jest możliwa.
@Remi1899 Nie wiem czy rzeczywiście ma bo, rok w Barcy zmarnowany w Bayernie szalu nie było mimo iż niektórzy wciskają mity znów Barca i te same problemy 3 mecze początkowe niezłe i potem coraz gorzej, jeszcze urazy łapie kosmiczna pensja. Będzie piekielnie ciężko go sprzedać.
0
@tbas Podobno, a co powiedział Koeman?
0
@tbas A ktokolwiek był chętny?
1
@NaFazieHitman No akurat suplementy powinny być bardzo opodatkowane bo większość nie ma nic wspólnego z tym co na etykiecie o czym pisał NIK.
2
@Barcza223 Ale wyłączając Aguero co i tak nie jest konieczne co ww mają wspólnego z Amigosami chyba że znaczenie tego słowa uległo jakiemuś zniekształceniu.
5
Ciekawe ile lat będziemy jeszcze spłacać Coutinho gość ma 28 lat więc chyba dłużnej niż będzie grał w piłkę.
0
@MesQueUnClub_87 No wybacz ja się z tym profilowaniem nie zgadzam(do tego kupno gorszej kopii Messiego uważam za abstrakcyjny pomysł), podobnie jak Kloop. Tak prezydent nie odpowiada za dyspozycję Brazylijczyka ale już za kwotę jaką zapłacił już tak, a ta była z kosmosu, do tego pensja. Ten transfer był planowany wcześniej to prawda ale nie tylko profil tu był ważny ale relacje z neymarem.
0
@MesQueUnClub_87 Sorry ale nie umieszczenie na tej liście Brazola którego wciąż trzeba spłacać najdroższego zawodnika w historii klubu i top 5 w ogóle czołowego piłkarza PL który w Barcelonie spacerował ze spuszczoną głową a ostatnio przegrał rywalizację z nastolatkiem to żart.
0
@amanter A kto jest teraz prezydentem USA?