- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
0
Czy tylko ja jestem taki, że nie lubię rapu, wręcz nienawidzę i słucham nowoczesne disco-polo, a reszta moich znajomych tylko Słonia i inne rapy - srapy na każdym melanżu i nie tylko.
Czy to problem z ze mną czy z nimi?
3
@sebasarna18 Czemu ma być z kimś problem xD Gusta są różne człeku
10
@sebasarna18 nowoczesne disco-polo XD chyba jednak z tobą jest problem
0
@sebasarna18 A to wszyscy muszą mieć jednakowe gusta?
0
@sebasarna18 A czemu uważasz, że ktokolwiek ma jakis problem związany z gustem muzycznym? To jest jak z d-pą - każdy ma swoją. I tyle.
3
@sebasarna18 No wychodzi na to, że chyba z Tobą skoro uważasz, że to w ogóle jakiś problem, iż ludzie słuchają różnej muzyki ^^
0
@Mario96w no przesadziłem trochę, ale po prostu, tak się wyraziłem, bo w tym rapie, są teksty o kurwach, śmieciach. Dla mnie to brak szacunku do człowieka, a i tak słuchają tego i dlatego mam do nich problem.
A najgorsze w tym wszystkim, że tacy 12-14 latki tego słuchają
0
@Janas11224 chodzi mi o dance/electronic, czyli jakby nie patrzeć to nowoczesne disco
2
@sebasarna18 No ale rap rapowi nierówny byku i ze wszystkim tak jest. Są nuty o życiowym przekazie, są o zabawie, są z przekleństwami są i bez. Jestem pewien że znalazł byś coś dla siebie tylko trzeba się przemóc i poszperać :D Przekleństwa też nie rażą tak bardzo jak są wkomponowane w fajny bit i ciekawy przekaż
1
@sebasarna18 jezeli Slon dla Ciebie nawija o kor**ch smiechiach itd.To masz problem z rozumowaniem zawilych textow i zostales stworzony do sluchania piosenek gdzie pani tanczy nozka i jest fajnie.
Nanananaaaa...tanu tanu...