La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

konto usunięte

2

Czy system fauli jak z NBA miałby prawo bytu w piłce nożnej? W NBA każdy zawodnik jest wyrzucany z parkietu po szóstym przewinieniu. Jeśli faul jest brutalny to jest wyrzucany bezpośrednio bez znaczenia ile ma fauli na koncie. W piłce jest znacznie więcej zawodników, więc ta liczba możliwych przewinień powinna być rzecz jasna mniejsza. Skończyłyby się reprymendy sędziego, które jedynie opóźniają grę i wprowadzają bezsensowne dyskusje czasami trwające minutę. W dodatku wiele sytuacji jest niejednoznacznych. W takim sensie, że wiele zależy od sędziego i jego podejścia do meczu. Jeden pozwoli grać ostrzej, a drugi od razu zacznie sięgać po kartki. Uważam, ze to wszystko powinno być jasne i bez pola do interpretacji. Trzymasz za koszulkę w środkowej strefie boiska? Przewinienia na konto, a nie grożenie palcem jak w przedszkolu. Brzmi absurdalnie, bo jesteśmy nauczeni innych przepisów, ale chciałbym obejrzeć kiedyś taki mecz. Z czystej ciekawości.

Nie zjedzcie mnie tylko, bo chciałbym mimo tak szalonego pomysłu poznać waszą opinię.

1

@BartqRKO Myślę, że nie sprawdziło by się. Taki Casemiro by kończył mecz w pierwszej połowie.

0

@BartqRKO Ja bym był za karami minutowymi. Np 5 minut za żółtą kartkę.

konto usunięte

2

@Criss18Barca Wtedy drużyna grająca w dziesiątkę celowo by opóźniała grę wznawiając długo z autu itp.

0

@BartqRKO nie, lecz byłbym zwolennikiem zmian jak w koszykówce

0

@10LionelMessi10 I tu się mylisz Casemiro schodziłby ostatni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?