1

@PatrychoO może Twoje i na tej stronie bo dla ludzi 20 letni Fati to stary dziad a ja wiem ze jest młody i najlepsza forme ma przed sobą, tak samo Fermin

0

@PatrychoO Nie, bo kibicowalem zanim nastolatkowie grali na taką skale w pierwszych ekipach

0

@koziar A ty najśmieszniejszy, nadajesz sie do kabaretu

2

Arsenal pokonuje Barce, United pokonuje Arsenal, Real pokonuje United, Barca pokonuje Real. Wniosek, Barca najlepsza

2

Kounde zagral kapitalnie w obronie, ŚO to jego pozycja nawet kosztem Christensena

0

@AlwaysBlaugrana Znowu najwięcej goli pada gdy gramy 3 czy jak wczoraj nawet 4 w ataku a Xavi dalej sie upiera przy swoim mimo że wtedy nic nie stwarzamy w ataku

0

@Jonyx Przecież tam 3/4 komentarzy po meczu to śmiech na sali i ból tyłka po co to cytować. Dobrze że dostali lekcje pokory po raz kolejny bo ciągle sie naśmiewają z Barcelony

0

@Gaz ale to troche hipokryzja bo 20 letniego Fatiego skreślasz xd

1

@BulaKG no na zadupiu bo gdzieś te młokosy muszą zaczynać, swoja drogą ja to jego nazwisko na pewno już słyszałem kiedyś

1

Highlitsy Lopeza z zeszłego sezonu


0

@BulaKG Fermin wrócił z wypożyczenia gdzie mial dobry sezon o czym mówili komentatorzy. Gavi poza kadrą

0

@hayek zrobil pressing co poskutkowalo utrata pilki i kontrą. Byly tez dwie sytuacje gdzie chcial sie zerwac do kontry i od razu został skasowany wiec jaka tu jego wina xd

0

@Pedri16Future Fati mial idealna kontre z Arsnealem co zmascil Dembele, fajnie gral z Balde na skrzydle. Dzisiaj odebral piłkę Krosowi i Fermin zdobyl gola.

0

@Gaz zagral 15 minut i odebral piłkę Krossowi po czym padł gol, przynajmniej cos zrobil w przeciwienstwoe do Rphinhi, niech zagra z normalną pomocą i dłużej i wtedy oceniaj. W hiszpanii wszedl i byl najlepszy a u Xaviego problemy

0

@Mario96w akurat Arsenal > Real bez dwóch zdań

0

@krol211 Szkoda że ten drewniany Raphinha jest przed nim w hierarchii, a o pupilku Dembele szkoda pisać bo chlop może wszystko psuć i żadna krytyka go nie spotka

0

@Encore Za to PSG wstawiał

0

@VegetaPolska w dupie mam wkrecanie nic z tego nie wynikalo, każda piłkę ktora dostal zepsul

1

@VegetaPolska co ty gadasz jak Dembele poza golem wszystko psuł

1

@AlphaNumeric ale głupi komentarz, obaj sa mlodzi niewiadomo który gdzie ma sufit, bo że mlodszy wcześniej odpalil (a może wczesniej dostal szanse?) Nic nie znaczy

1

@agaFCB wątpię że Gavi nie będzie gral, to jeden z pupilkow. Niech gra ale Xavi powinien dysponować minutami lepiej

1

@sevs dobry moment xd

0

@Barcasub obaj beznadziejni, jeden strzal a reszta gral kupe

2

@nelson25 Nie no Gundo przed kazdym z nich, super gral do zejścia

1

@DonMatteo901 Fati wywalczyl ta piłkę

0

@Cule1234 niech nie placze tylko trenuje zeby ta Barca cos znaczyla w europie

0

@Messi96_96 no nie myliłeś sie

0

Szkoda tylko ze Xavi jest tak ślepo zapatrzony w tego Dembele i Raphinhe

2

Kunde dzis zajebisty musi grać na ŚO wszystkie top interwnecje jego

7

Na co nam Guler mamy Fermina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?