Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO może Twoje i na tej stronie bo dla ludzi 20 letni Fati to stary dziad a ja wiem ze jest młody i najlepsza forme ma przed sobą, tak samo Fermin
0
@PatrychoO Nie, bo kibicowalem zanim nastolatkowie grali na taką skale w pierwszych ekipach
0
@koziar A ty najśmieszniejszy, nadajesz sie do kabaretu
2
Arsenal pokonuje Barce, United pokonuje Arsenal, Real pokonuje United, Barca pokonuje Real. Wniosek, Barca najlepsza
2
Kounde zagral kapitalnie w obronie, ŚO to jego pozycja nawet kosztem Christensena
0
@AlwaysBlaugrana Znowu najwięcej goli pada gdy gramy 3 czy jak wczoraj nawet 4 w ataku a Xavi dalej sie upiera przy swoim mimo że wtedy nic nie stwarzamy w ataku
0
@Jonyx Przecież tam 3/4 komentarzy po meczu to śmiech na sali i ból tyłka po co to cytować. Dobrze że dostali lekcje pokory po raz kolejny bo ciągle sie naśmiewają z Barcelony
0
@Gaz ale to troche hipokryzja bo 20 letniego Fatiego skreślasz xd
1
@BulaKG no na zadupiu bo gdzieś te młokosy muszą zaczynać, swoja drogą ja to jego nazwisko na pewno już słyszałem kiedyś
1
Highlitsy Lopeza z zeszłego sezonu
0
@BulaKG Fermin wrócił z wypożyczenia gdzie mial dobry sezon o czym mówili komentatorzy. Gavi poza kadrą
0
@hayek zrobil pressing co poskutkowalo utrata pilki i kontrą. Byly tez dwie sytuacje gdzie chcial sie zerwac do kontry i od razu został skasowany wiec jaka tu jego wina xd
0
@Pedri16Future Fati mial idealna kontre z Arsnealem co zmascil Dembele, fajnie gral z Balde na skrzydle. Dzisiaj odebral piłkę Krosowi i Fermin zdobyl gola.
0
@Gaz zagral 15 minut i odebral piłkę Krossowi po czym padł gol, przynajmniej cos zrobil w przeciwienstwoe do Rphinhi, niech zagra z normalną pomocą i dłużej i wtedy oceniaj. W hiszpanii wszedl i byl najlepszy a u Xaviego problemy
0
@Mario96w akurat Arsenal > Real bez dwóch zdań
0
@krol211 Szkoda że ten drewniany Raphinha jest przed nim w hierarchii, a o pupilku Dembele szkoda pisać bo chlop może wszystko psuć i żadna krytyka go nie spotka
0
@Encore Za to PSG wstawiał
0
@VegetaPolska w dupie mam wkrecanie nic z tego nie wynikalo, każda piłkę ktora dostal zepsul
1
@VegetaPolska co ty gadasz jak Dembele poza golem wszystko psuł
1
@AlphaNumeric ale głupi komentarz, obaj sa mlodzi niewiadomo który gdzie ma sufit, bo że mlodszy wcześniej odpalil (a może wczesniej dostal szanse?) Nic nie znaczy
1
@agaFCB wątpię że Gavi nie będzie gral, to jeden z pupilkow. Niech gra ale Xavi powinien dysponować minutami lepiej
1
@sevs dobry moment xd
0
@Barcasub obaj beznadziejni, jeden strzal a reszta gral kupe
2
@nelson25 Nie no Gundo przed kazdym z nich, super gral do zejścia
1
@DonMatteo901 Fati wywalczyl ta piłkę
0
@Cule1234 niech nie placze tylko trenuje zeby ta Barca cos znaczyla w europie
0
@Messi96_96 no nie myliłeś sie
0
Szkoda tylko ze Xavi jest tak ślepo zapatrzony w tego Dembele i Raphinhe
2
Kunde dzis zajebisty musi grać na ŚO wszystkie top interwnecje jego
7
Na co nam Guler mamy Fermina