Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Karma dla Xaviego za niesprawiedliwe traktownie innych
0
@bartas97 dziwne ze od Realu PSG nikogo nie chce, to wiele mówi kto ma lepszą kadre
4
@Bulbulator to nie on, Fermin to blondyn poza tym wychowanek z prezentacją xd
1
@Cule1234 Jeśli to prawda to szacunek dla niego
3
@doc To samo o Romeu każdy pisal, kocham tą hipokryzje
1
@adi7adi8 Pieniadze to dla nich nie problem, w dodatku to ziomal Mbappe co też moze mieć znaczenie. Może wtedy on przedłuży o rok
1
@adi7adi8 PSG ma taki kasztaniarski skład, że potrzebuja go na już
0
@matijas 7:35, 2 sekundy w google
1
@Nefir ale było na początku sezonu tak że plakal o minuty ale później zdal sobie sprawe że mie dojeżdżał i skupil sie na graniu
1
@Medium Bo Borek to baran
0
@doc Byli na tyle głupi żeby dać 222mln za Neymara
0
@ViscaelBarca2007 wątpię, pewnie chodzi o Hiszpanie. Oba kluby sa z europy i USA i ich czas ma gówno do tego. Chciales blysnac a napisales bzdure
16
@HypeR Jak Kounde gra o wiele lepiej od Christensnea który sie wylewa w presezonie i jest o wiele lepszym piłkarzem
0
@ViscaelBarca2007 po czasie geniuszu, niby czemu wstawalismy w nocy na mecz
0
@Nefir ważne jest też żeby sodówka nie odbiła więc stopniowo, bo już Fati był tym troche zepsuty ale spokorniał
2
@LukaszFan Zawsze może udawać że sie zastanawia, poza tym PSG jest zdesperowane i to Dembele stawia warunki
0
@Nefir bardziej chodzi o kwestie fizyczne, odporność na urazy wiec mimo wszystko lepiej żeby gral jeszcze w rezerwach a w Barcy dosc regularnie ale po pare minut
0
Jest szansa, że Dembele z Sisoko pomylą strefy czasowe i wpłacą klauzule o północy czasu amerykańskiego
1
@Albatros no spora Fati w tym wieku zaczynal i był wartością dodatnia, wiec Lamine tez moze. Nie grać wszystkiego ale wchodzic jako zmiennik
1
@Albatros 16 latka jak już
22
Ludzie tylko narzekają bo nie znaja nazwiska z Fifki, to samo było z Oriolem a teraz każdy podniecony po meczu z Realem
0
@Yoshi94 na pewno będą zadowoleni z 2,5 baniek podwyżki gdzoe mogq przytulcie 25 mln bonusu natychmiast
0
@Reviven Mamy Yamala i nikt nie moze tam mu blokować miejsca do tego jest Raphinha, Abde, Ferran Fati tylu skrzydlowych na jedno miejsce bo Xavi gra pomocnikami. Mlodego na pewno nie potrzebujemy, a tak naprawdę nikogo
0
@Yoshi94 dla Barcy to oznacza 10 mln, a pełna pensja brutto to jakieś 30. Nie jest tyle wart
0
@ShawnC no wejdz w newsa i aktualizacje 9:27
0
@TheNekro94 Jest info, że żąda 20 milionów podwyżki jego agent
@hayek to sie tyczy wszystkich. Real tyle nie płaci i nie płacił i miał gwiazdy
1
Mam nadzieję, że Barca przestanie sprowadzać najemników którzy rządają horrendalnych pensji w porównaniu do swojej jakości. Dembele idealny przykład chłop przez 4 lat na L4 kosił 20 + milionów za sezon, nikt go nie chcial po kontrakcie to zgodził sie pod warunkiem kasy po opłaceniu śmiesznej klauzuli przed dany klub, a teraz rząda ogromnej podwyżki i pensji na poziomie Messiego, gdzie jest po prostu przeciętnym graczem ze świetnym dryblingiem. Trzeba starać sie o pilkarzy jak Gundo, który wziął mniej ale chcial grać w Barcy a reszte uzupełniać mlodzieżą.
1
@cules100pro Nawet za 0 bym sie go pozbyl, podwyżka o 20 milionow XDD
0
@ElTomas jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz
0
@Salchent ostatnio jak byly te placki to strzelilismy dwa gole Realowi ignorancie