1

@barcanawieki Karma dla Xaviego za niesprawiedliwe traktownie innych

0

@bartas97 dziwne ze od Realu PSG nikogo nie chce, to wiele mówi kto ma lepszą kadre

4

@Bulbulator to nie on, Fermin to blondyn poza tym wychowanek z prezentacją xd

1

@Cule1234 Jeśli to prawda to szacunek dla niego

3

@doc To samo o Romeu każdy pisal, kocham tą hipokryzje

1

@adi7adi8 Pieniadze to dla nich nie problem, w dodatku to ziomal Mbappe co też moze mieć znaczenie. Może wtedy on przedłuży o rok

1

@adi7adi8 PSG ma taki kasztaniarski skład, że potrzebuja go na już

0

@matijas 7:35, 2 sekundy w google

1

@Nefir ale było na początku sezonu tak że plakal o minuty ale później zdal sobie sprawe że mie dojeżdżał i skupil sie na graniu

1

@Medium Bo Borek to baran

0

@doc Byli na tyle głupi żeby dać 222mln za Neymara

0

@ViscaelBarca2007 wątpię, pewnie chodzi o Hiszpanie. Oba kluby sa z europy i USA i ich czas ma gówno do tego. Chciales blysnac a napisales bzdure

16

@HypeR Jak Kounde gra o wiele lepiej od Christensnea który sie wylewa w presezonie i jest o wiele lepszym piłkarzem

0

@ViscaelBarca2007 po czasie geniuszu, niby czemu wstawalismy w nocy na mecz

0

@Nefir ważne jest też żeby sodówka nie odbiła więc stopniowo, bo już Fati był tym troche zepsuty ale spokorniał

2

@LukaszFan Zawsze może udawać że sie zastanawia, poza tym PSG jest zdesperowane i to Dembele stawia warunki

0

@Nefir bardziej chodzi o kwestie fizyczne, odporność na urazy wiec mimo wszystko lepiej żeby gral jeszcze w rezerwach a w Barcy dosc regularnie ale po pare minut

0

Jest szansa, że Dembele z Sisoko pomylą strefy czasowe i wpłacą klauzule o północy czasu amerykańskiego

1

@Albatros no spora Fati w tym wieku zaczynal i był wartością dodatnia, wiec Lamine tez moze. Nie grać wszystkiego ale wchodzic jako zmiennik

1

@Albatros 16 latka jak już

22

Ludzie tylko narzekają bo nie znaja nazwiska z Fifki, to samo było z Oriolem a teraz każdy podniecony po meczu z Realem

0

@Yoshi94 na pewno będą zadowoleni z 2,5 baniek podwyżki gdzoe mogq przytulcie 25 mln bonusu natychmiast

0

@Reviven Mamy Yamala i nikt nie moze tam mu blokować miejsca do tego jest Raphinha, Abde, Ferran Fati tylu skrzydlowych na jedno miejsce bo Xavi gra pomocnikami. Mlodego na pewno nie potrzebujemy, a tak naprawdę nikogo

0

@Yoshi94 dla Barcy to oznacza 10 mln, a pełna pensja brutto to jakieś 30. Nie jest tyle wart

0

@ShawnC no wejdz w newsa i aktualizacje 9:27

0

@TheNekro94 Jest info, że żąda 20 milionów podwyżki jego agent
@hayek to sie tyczy wszystkich. Real tyle nie płaci i nie płacił i miał gwiazdy

1

Mam nadzieję, że Barca przestanie sprowadzać najemników którzy rządają horrendalnych pensji w porównaniu do swojej jakości. Dembele idealny przykład chłop przez 4 lat na L4 kosił 20 + milionów za sezon, nikt go nie chcial po kontrakcie to zgodził sie pod warunkiem kasy po opłaceniu śmiesznej klauzuli przed dany klub, a teraz rząda ogromnej podwyżki i pensji na poziomie Messiego, gdzie jest po prostu przeciętnym graczem ze świetnym dryblingiem. Trzeba starać sie o pilkarzy jak Gundo, który wziął mniej ale chcial grać w Barcy a reszte uzupełniać mlodzieżą.

1

@cules100pro Nawet za 0 bym sie go pozbyl, podwyżka o 20 milionow XDD

0

@ElTomas jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz

0

@Salchent ostatnio jak byly te placki to strzelilismy dwa gole Realowi ignorancie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?