Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD oglądałeś presezon bo chyba nie.. Abde robi różnicę, a Fati z Balde grą kombinacyjną tez
0
@VegetaPolska Wiecznie nie zostanie ale na rok razem pograć bardzo prawdopodobne
3
Jak Mbappe zostanie jeszcze w PSG dzięki Dembele to będą dwie pieczenie na jednym ogniu
2
@Trojanek23 Mi chyba zasłona opadla jak zrobil karnego dla Argentyny wtedy sobie uświadomiłem jaki to jest półgłówek i spojrzenie na niego mi sie zmieniło xd
0
@BorzyKrzys to pech taki że nikt w Barcy nie potrafi tylko wchodzimy w bramke żeby strzelić
1
@BorzyKrzys na orliku? Pokaż mi takie gole dla Barcy w ostatnich sezonach bo sobie nie przypomina. Nie porównuj orlika do profesjonalnej piłki
@BARCA1899Messi szybkość jest w porządku biegali z Balde porównywalnie szybko więc nie ma z tym problemu
5
Inna perspektywa bramki Fatiego. Chłop wciąż to ma to ułożenie sylwetki do strzalu tylko top piłkarze tak potrafią, przeciętny kopacz kopie piłkę z miejsca i tyle
1
Ankieta ws. Dembele
https://strawpoll.com/bVg8o1XAznY
0
@Rastafarnianin dlaczego ludzie chcą takich toksyków w Barcy
0
@AlwaysBlaugrana Nauka na przyszłość żeby tyle nie dawać za piłkarza, więc napisze że tak
0
@michal_20 gość ma 29 lat wiec ciekawe na jak długo
1
@FCBparasiempre No niestety od tamtej pory jego forma upadla, a właśnie nie każdy o tym wie. W dodatku to portugalczyk a oni trochę sa specyficzni
0
@Emhyr W Barcy właśnie tez napadają xd
0
@MesQueUnClub96 Ale z tym napadem to prawda akurat
0
Co do tego Cancelo to czytałem ostatnio u białych, że ten pilkarz ma problemy psychiczne po tym jak włamali sie do jego domu, stąd później byl konflikt z Pepem i nie udało sie odpalić w Bayernie. Ktoś coś wie na ten temat? Dla mnie to nieciekawie wygląda i szczerze to nie jestem za tym transferem
17
@MESSIah16 Chyba zapomniałeś o Gundo
0
@BartqRKO Ale Fati byl bez formy, Abde nie bylo w klubie, Gundo nie bylo, to jest diametralnie inna sytuacja i ma kto ta ofensywe uciagnac. Fanem Raphinhi nie jestem ale mimo wszystko liczby ma lepsze od Dembele, nie umie dryblowac ale z jego akcji jest wiecej bramek
4
Ludzie pisza o tym wietrze Dembele co mnie śmieszy, bo z tego wiatru nic nie wynika, ale Abde w ostatnim meczu pokazal o wiele więcej ciekawszych dryblingow niz Dembele od powrotu po kontuzji i w przypadku Abde jest większa szansa, że odda strzal bo Dembele raz na ruski rok to robi a w większości przypadkow niecelny
0
@AlexDark00 przed sezonem niektórzy wrócili wcześniej a Dembele dalej na wakacjach fakt jest taki, ze mu sie nie chce. Miał wywalone na wcześniejszy powrót i robienie formy
0
@krol211 tak ze ciężko by bylo stworzyć sytuacje bramkową, sam Lewy nie wystarczy
7
@PatrychoO wszystko się zgadza doi z bidona z logiem Barcy, jak doił Barce
1
@PatrychoO haha niezle jaja, ale ogladalem real i tak przełączałem i stąd zglupiałem
0
@Szmulek hahha xd
1
@Kwasiak98 kurwa szok xd myślałem że ludzie tu zarty sobie robia, ale te stroje widzialem przeciwnikow Miami.
Dopiero zobaczylem delay w prawym rogu i mi cos zaczelo nie pasować
0
@macio_944 jakaś ściema z tym deszczem? Nie widze podczas transmisji tego xd
Czy ja ogladam powtorke bo zgłupiałem
0
@macio_944 przecież grają
0
@Kwasiak98 przeciez mecz normalnie leci
2
Bellingham we wszystkich sparingach w USA błyszczy ale z Barcą nie istanil to chyba dobrze świadczy o Barcy
1
@MesQueUnClub96 Trzon drużyny sie posypal, Benzema out, Kroos i Modric raczej nie dojeżdżają. Chociaż presezon to nie wyznacznik to słabo wyglądają
1
2:0 Juve z Realem