Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcepanowyKsiaze ty pierwszy
1
@Bocheno1 najlepszy w presezonie i nikt nie mial podajzdu
0
@tristan87 A Kounde ma 1,80 jak pisał o kims innym to jego kwestia wprowadzenia w błąd
2
@MesQueUnClub96 żałosne teksty myślisz że tak ripostujesz jak gigachad a to denne teksty z podstawówki
0
@tristan87 Zapomnialem o nim, w każdym razie to Kounde ma 1,80 i nikt inny
0
@Destroyer_of_Worlds Christensen za Araujo i Kounde
0
@tristan87 nie o Ericu to pisal ze nie gral pol roku w pilke a 1,80 ma Kounde
1
Komentarz usunięty
1
@Cotutajsiedzieje powiedz to znawcy futbolu @partymaker
0
@tristan87 a o kogo?
@Sulimo ty częściej
4
Placek 180 wzrostu Kounde vs Real i Milan, niech obejrzy kazdy kto go widzi na ławce xd
Kounde vs Milan
Kounde vs Real
2
@hayek i ten człowiek pisze ze ja sie ośmieszam iksde
0
Kounde to placek 1,80 wzrostu
https://www.fcbarca.com/111761-gerard-romero-barcelona-otrzymala-propozycje-za-andreasa-christenena,dyskusja-13399048.html#comment-13399068
2
Miguel madrycki kret i kłamca, gorszy od Romero
0
@Emhyr ja napisalem o które mecze mi chodzi o te z lepszym przeciwnikiem, Real, United, jak mi nie wierzysz obejrzyj jeszcze raz jak Christensen wyprowadzal piłkę, urojeń nie mam, i nie mam powodu żeby kłamać
0
@Emhyr co w tym kontrowersyjnego tak jakby Kounde to byl poziom Brożka wg Ciebie. Nie tlumacz prymitywnych zapędów osob na tej stronie. Obaj sa proownywalni wiec zadna kontrowersja a dla mnie Kounde lepszy, takie moje prawo by to napisać
0
@MesQueUnClub96 wyrocznia przemówiła, co ja teraz zrobie ojej
@Emhyr ja nie stwierdzilem, ze mam racje a wyrazilem swoją opinie a rzucili sie na mnie jak psy, tak to jest jak ktoś ma problem użyć dwa zwoje mózgowe
0
@Emhyr To ja sie myle a wy nie. Ekspert pilkarski @partymaker i @MesQueUnClub96 mają zawsze racje
0
@Emhyr Dont care, mam swoje racje a wy sobie liżcie tylki dalej, zobaczymy w meczach. Tak samo Fati nie mial kolan a ja sie mylilem, znafcy
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr napisalem mądra rzecz, to on pisze glupoty i powinien dostac bana. Ty sie wymadrzasz i bronisz kolege a nie ogladales presezonu iksde. Kazdy mi zaprzeczyl widze ze ego top i ślepota
0
Komentarz usunięty
0
@Bzyczekk typ wyzywa naszych pilkarzy i sprzedaje a potem jak gdyby nigdy nic chwali, fajnego masz kolege znawce
@Emhyr widze ze gadanie jak do sciany kolejny ktory nie ogladal presezonu najmądrzejszy. Ja sie wypowiadam o tym co widzialem ostatnio, Kounde gral na nie swojej pozycji wczesniej ale teraz to sie zmieni
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@tristan87 Ogladam wszystkie i dla mnie jest przeceniany. Obejrzyj sobie powtorke rewanzu z United to zrozumiesz o czym pisze
0
@partymaker Mnie nigdy nie przekonywal, slabe wyprowadzanie pilki i nikogo nie skreslam po prostu jest gorszy od dwoch pozostalych. A ta mityczna genialna obrona dostala 4 bramki z Realem
@marcin62 no ciekawe jakby te mecze sie skończyly gdyby nie Kounde bo wątpię że do 0
3
Kounde i Araujo to podstawowa para stoperów na ten sezon powinna być. Jak gral Christensen to dostalismy 5 z Arsenalem, jak gral Kounde to defesnywa zagrala świetnie z Realem, Milanem a większość akcji czyścil Kounde
0
Kounde pokazal w presezonie, ze jest top obronca. Christensen nie dość ze czesto kontuzjowany to dla mnie mniej pewny a mamy jeszcze Inigo, Garcie i Faye
12
Opaczność nad nami czuwała, że go Real zwinął. Mam nadzieję że Fermin sie będzie rozwijal i będzie potężnym wzmocnieniem