Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek nie mam przed czym go bronić, chyba ze przed Xavim xd
0
@Emhyr chlopa dzisiaj jadą i dobrze
0
Ansu nigdy nie porywał gra jak Neymar czy Dembele ale to co mial najlepsze to bramki i lekkość w ich strzelaniu, jak to mu wróci to już nic wiecej nie potrzeba, a bramki to punkty a my mamy z tym problem co pokazal zeszly sezon
0
@MOLESTA bo grali nie ci co powinni proste
0
Ale tak oglądając Yamala na euro 17 i w mlodzieżowej LM jeszcze takiego potencjalu nie pokazywal jak obecnie z lepszymi w zespole i przyznam ze kiedys nawet myślałem, że moze byc przereklamowany ale sie myliłem
0
@Murazor bo druga polowe ugrali nam calkiem inni zawodnicy?
2
Teraz wyobrazcie sobie w sytuacji Fatiego Dembele lub Raphinhe bo w sumie to ci dwaj by mu pilke zabrali xd
0
@KrychaFCB nie bylo oficjalki
0
Ogólnie to wystawianie Yamala na pokaz bogatym klubom podczas gdy nie jest podpisany jest błędem. Najpierw podpisać a potem niech sobie gra
0
@mrmiki niesprawiedliwością i zaślepieniem w swoich pupilków
1
Podanie Kounde do Yamala przy akcji na 2:2 majstersztyk a ktos mi zarzucal ze Kounde ma slabe wyprowadzenie piłki xd
0
@Emhyr chciałbym ale sie powstrzymam
0
Komu jeszcze Xavi podnosi ciśnienie? Ja mam chlopa dosyc. Dzisiaj mu mlodzi wygrali mecz, na farcie leci jak zawsze a pupilki nie dojechały
0
@!34RC3!_0N4 o a sam hejtowales i sie ze mnie smiales.. widzielem ze was Fati zweryfikuje
0
@krol211 on ma cos z głową
1
Ten Xavi co raz bardziej denerwuje i zaczynam odczuwac do niego nienawiść
0
@Technik wyjasnili cie
0
Haha kurwa ten sklad powienien grac zawsze
1
Brawo Fati Ferran i Yamal piękna akcja
0
Jaki ten de Jong to jest holownik
0
Nie wiem czy to dobrze ze ten Lamine gra, wciąż kontrakt nie oficjalny
0
Xavi i tak bedzie gral 4 pomocnikami xd
0
Fati sie rozgrzewa na ratunek a tak to przyspawany do ławy xdd
1
@Deeespacito i to jak
3
Ale ten Xavi irytujacy z tym swoim betoniarstwem, masakra..
6
Ten drewniak Raphinha tylko pretensje ciagle zamiast cos grac
0
@Kitek1640 az nie wyleci
1
Ale dziura z lewej jeden zawodnik ma byc i skrzydlowym i obrońcą
0
Balde zamiast bronic biega do przodu i chlop nie ogarnia obrony
3
Gramy bez aataku gówniany ten system Xaviego