2

@Kondziubarca czyli 24 brutto, chyba z tyłka tyle wezmą

0

@Katalończyk 99 Najpierw niech Xavi da im grać a nie ogony nawet w presezonie i wymagacie formy Neymara z prime

0

@Kubsoleon @Neymar0d kontuzje mial od konca lutego a mundial sie skończył w grudniu. Ignorancie? Nie interesuja mnie pilkarze innych klubów xd

1

@pioz123 EA FC juz zamówiona widze xd

0

@Gaz nie śledze tego, ale każdy widzial jak obniżył loty po mundialu chociażby LM przykładem

1

@Gaz strzelił 3 bramki po mundialu, forme szykowal tylko po to by ugrac z Brazylią coś

0

@KrychaFCB Czyszczenie uszu patyczkami to głupota akurat

3

@MesQueUnClub96 A skąd gwarancja liczb, jest co raz starszy i co raz bardziej zajechany imprezkami

0

@Nefir gdyby trener rzeczywiście stawial na forme a nie jakies swoje idee jak ta 4 w pomocy gdzie każdy widzi, ze mamy problem stworzyć sytuacje bramkową to bym nie narzekał

1

@JimMorrisonFCB Rower jest z kartonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM mniej minut to powinien dostac łamaga Raphinha

0

@Zoker Czy Auchan uczy sie robić interesy od Barcelony?

4

@Katalończyk 99 Za to jak sie śmieją z Barcelony na notatniku na każdym kroku ani troche mi ich nie żal

1

@kacperFCB_ czlowieku kij mnie obchodzi zeszly sezon, to ty jestes zabawny jeli uwazasz ze powinno sie zarzadzac kadra wedlug tego co bylo 30 meczy temu

0

@barcelonaLM a jest cos takiego?

0

@Jakchcesz no to sobie kasy poużywasz kupując spłukany bank

0

@Lordzi glupi przyklad skoro strzela

0

A dlaczego ma nie grać skoro jest w formie? Widac ze ten sztab jest dziwny, Gavi nic nie pokazuje od pół roku ale piłują go na tym LS, Raphinhi nawet nie skomentuje. Z 4 w pomocy sytuacji tworzymy jak na lekarstwo.
Jak dla mnie to zostanie ma czas na regularną gre, wciąż 20 lat a jak Xavi nie zmądrzeje to albo odejdzie bo znowu odpadniemy z LM z ta taktyka na 4 w pomocy albo Fati po sezonie poszuka nowego klubu

0

@!34RC3!_0N4 obsesja bo nie podobal mi się hejt? Albo jak pisalem ze Xavi mu nie daje szans bo go nie chce? Teraz widzisz ze to prawda. A do hejtu byli wszyscy pierwsi a teraz nagle kazdy go lubi i chce żeby został , wiec teraz to ja sie śmieje z hejterów

0

@Nefir nie daje Fati ma świetna forme od koncowki sezonu a i tak jest rezerwową, Ferran od początku presezonu a i tak jest rezerwą. Dla Xaviego liczy sie tylko ta opcja 4 pomocy z bezuzytecznym Raphinha na skrzydle w ktorej gramy najgorzej. Gavi gra piach a miejsce w skladzie zawsze ma Raphinha to samo

0

@Technik bo ludzie nie rozumieli ze 2 letnia kontuzja go cofnela w rozwoju a ja to rozumialem

3

@doc To prędzej Xavi tam pasuje ze swoim betonem taktycznym

2

6

Mamy tylu napastnikow a Xavi i tak im nie daje grać gdzie tu kolejnym niech sie ogrywa w Brazylii
On nas teraz nie zbawi

0

@bartas97 Jak to jest, że wedlug was Real jest lepszym zespołem czy tam najlepszym na świecie a wszystko uzależniacie od jakiegoś Mbappe i czy przyjdzie czy nie przyjdzie

11

U Xaviego nawet jak masz forme to sie nie przebijesz bo grają jego ulubieńcy

0

@Gracek10 chorzy dziennikarze raczej

1

Gundo, Abde, Araujo
A tak poza tym trochę śmieszna ankieta i będą sie biali nabijać xd

0

@Objectivo Nie wymyślam tam wejdziesz i co drugi post o Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?