Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Raz najnowsze aktualizacje sa na górze, raz na dole, teraz na środku. Ciężko sie to czyta
3
@Fantastyczny Chłopiec Siłę to mamy tylko Xavi daje sklad z 4 w pomocy i Rapha na skrzydle i wtedy jest męczenie buły
1
@Coutinho007 Szczerze to w to nie wierze bo wszedl na łeb Laporcie ale zobaczymy
@Soetie no i fajnie w sumie Fermin wygląda dobrze i to wychowanek wiec niech sie rozwija
0
@Kaamilos87 Ferran to może byc zbawienie jak Lewego zaczna znowu boleć plecy
2
Ale mnie wynudzil ten mecz Realu, tak właśnie wygląda gra bez skrzydeł jak kupa, to samo było u nas
0
@Keriox Mbappe zawsze powtarzał ze to jego najlepszy kumpel z Francji
2
CR rzucił klątwę na numer 7, najpierw zdrewniał Hazard, teraz Vinicius
0
Że Militao nie dostał kartki za ten faul wcześniejszy to też śmieszne, Muniain za nic dostał
0
@panczo to jedyne co on ma, strzal o czym pisałem od roku
0
F. Valverde niby odwieszony a na boisku chłopa nie ma
0
O nie Orłowski wiec szykuje sie irytujacy komentarz
0
@koziar Ale Mbappe z tego słynie że ma rozpęd i mnóstwo miejsca, nie ogladam ich regularnie ale zawsze mase takich sytuacji mają
0
@Ukasz No ale we francji tak nie murują jak w Hiszpanii a Lucho gral tez otwarty futbol przecież
0
Szczerze to jestem ciekaw jak Dembele będzie śmigał w Paryżu, zawsze w Barcelonie brakowało miejsca i moim zdaniem on pasuje na kontry więc ciekawe jak to będzie chodzić
1
@kynio302 Pisałem, że Dembele to jego kumpel i będzie mial wplyw
0
@kibic1899 może nawet przed samym meczem
0
Ale głupio wygląda ta nazwa klubu na koszulkach
1
@sokot Jak nie poprawią celowników białasy to proste że tak
0
Mam przeczucie, że Lopez zajmie jego miejsce i u Xaviego nie pogra. Jak Xavi kogoś nie lubi to już nie polubi
0
@Traba727 oni nie graja na skrzydlach tylko na srodku, w tym problem. Widziales sklad na mecz? Zobacz to zrozumiesz o czym pisze
0
@Cule1234 Byłem na nie ale może sie ogarnie więc niech przychodzi
1
@skubi99 od Carvajala to każdy wygląda lepiej, nawet Alonso
0
@MesQueUnClub96 jakie zamiast , jako 3 atakujacy moglby wejść kazdy
0
W tym sezonie to mamy półkę wyżej napad niż Real i każdy rezerowowy by sie zalapal do pierwszej 11 Realu
0
@D0mxnxk Po prostu dostal pytanie jak dla mnie a, że Fati nie jest dla niego niezbędny wiadomo od zawsze
0
@krol211 myślę że najlatwiej oceniać ludizom, którzy nigdy nie mieli problemu jako takiego z kontuzjami, jako ktoś kto mial uraz kolana dwukrotnie jestem w stanie to zrozumieć przez pierwszy okres człowiek ma blokadę , powrót do sprawności też zajmuje a później to mija
0
@Emhyr Ale Fati wracal do formy po dlugiej kontuzji, to jest zupełnie co innego
3
@Emhyr o zeszłym sezonie bylo powiedziane już wszystko i dla mnie to bez sensu. Po to jest sezon przygotowawczy aby ocenic forme, minelo kilka miesięcy . Jak ktos ma ułożona noge w presezinie i dobrze wykańcza to wedlug Ciebie nagle w 1 kolejce zapomni i wróci do tego jak kopal 3 miesiące temu? xd gdzie tu logika
6
@Emhyr aha czyli oceniamy za zeszly sezon, bezsens. Dla Ciebie Fati to byl grubas, powolny a teraz nawet nie napiszesz ze tutaj zaszly zmiany na plus. Tak samo go skreslasz jak Xavi bez względu co zrobi
6
@Emhyr przecież strzela bramke co mecz od jakiegoś czasu to co ma jeszcze zrobić xd i co ma pokazac jak gra ogony