Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Silva chciany mieszanie w głowie, Gundo chciany
0
@partymaker Xavi też mu kradnie piłkarzy
0
@partymaker Nie zglosilem, po prostu to 'XD' wszędzie wygląda jak jakieś zaczepki, może kwestia interpretacji
0
Komentarz usunięty
0
Podobno Pep gra bez skrzydel a w każdej akcji Grealish i Palmer szeroko rozstawieni na skrzydle
1
Najpierw podpisać dokumenty a potem wpuszczać do skladu, w tym klubie wszystko robią na odwrót
1
@StefanBatory87 Na tych kanałach polsatu c+ leci tylko ekstraklasa jak coś
8
Nie mamy czego żałować
6
Chłopak który kocha klub i sie tu wychował wywalony bez powodu, w momencie kiedy stara sie aby wrócić na swój poziom, a połamaniec niewierny Dembele dostawał 6 lat zaufania i miłości od trenera nie dając od siebie nic w zamian
3
@BARCA1899Messi dla mnie już teraz Xaviego zwolnic, Fatiego zostawić
0
@Sysia11 A Balde twierdzi że Fati jest dla niego jak brat, oby w pakiecie nie poszli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@doc nic takiego nie powiedział, ma kontrakt a jutro może nie mieć
0
@Bananowysong Tak bo jemu sie marzy siedzenie na lawce, biorąc pod uwage ile gra to jest to bardzo realne
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr dwie osoby to sie cieszą bo to głupota stulecia w tym klubie że go skreslil Xavi i mam nadzieję ze szybko wyleci
1
@DonCarletto Arsenal albo jakiś fajny klub w PL ale najbardziej Arsenal
0
@Emhyr Większość na stronie
0
Każdy sie ze mnie naśmiewał, że bronie Fatiego aby gral a teraz płacz, bo postanowił odejść
2
Chory klub, beznadziejny trener, nie dziwie sie jemu. Będę kibicowal w innym klubie. Będziemy żałować jak za Thaigo Alcantarą albo i bardziej
0
@partymaker spełnia się Twoje życzenie sam go wywalałeś z klubu
0
Obaj nie są głupi i wiedzą, że trener Barcelony ma rok kontraktu a co dalej zobacyzmy. Każdy widzi jak gramy a ci piłkarze z pierwszego rzędu ławki rezerwowych
0
Trochę wyrozumiałości dla Chelsea, to po prostu zakupoholicy
0
@kiper09 Ciekawe to Chelsea w tym sezonie może być
1
@Inko Zarejestrował się aby dołączyć do grona hejtujących
0
Młody trener a widać że ogarnięty chlop a kadra jakichś Czesiów wybiera
0
@Emhyr dla mnie najlepiej niech każdy który może dostanie sie do LM aby była szansa na Barce w Polsce np.
1
@Emhyr Mnie nie boli a też wwa, w ogóle mnie żaden klub nie obchodzi z Polski
0
@Dejvo Ale tam było coś z kartkami i może dlatego
0
@Firestone Fajnie grali z Liverpoolem, niby nazwiska średnie ale dobrze sie pokazali