0

@partymaker Silva chciany mieszanie w głowie, Gundo chciany

0

@partymaker Xavi też mu kradnie piłkarzy

0

@partymaker Nie zglosilem, po prostu to 'XD' wszędzie wygląda jak jakieś zaczepki, może kwestia interpretacji

0

Komentarz usunięty

0

Podobno Pep gra bez skrzydel a w każdej akcji Grealish i Palmer szeroko rozstawieni na skrzydle

1

Najpierw podpisać dokumenty a potem wpuszczać do skladu, w tym klubie wszystko robią na odwrót

1

@StefanBatory87 Na tych kanałach polsatu c+ leci tylko ekstraklasa jak coś

8

Nie mamy czego żałować

6

Chłopak który kocha klub i sie tu wychował wywalony bez powodu, w momencie kiedy stara sie aby wrócić na swój poziom, a połamaniec niewierny Dembele dostawał 6 lat zaufania i miłości od trenera nie dając od siebie nic w zamian


3

@BARCA1899Messi dla mnie już teraz Xaviego zwolnic, Fatiego zostawić

0

@Sysia11 A Balde twierdzi że Fati jest dla niego jak brat, oby w pakiecie nie poszli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@doc nic takiego nie powiedział, ma kontrakt a jutro może nie mieć

0

@Bananowysong Tak bo jemu sie marzy siedzenie na lawce, biorąc pod uwage ile gra to jest to bardzo realne

0

Komentarz usunięty

0

@Emhyr dwie osoby to sie cieszą bo to głupota stulecia w tym klubie że go skreslil Xavi i mam nadzieję ze szybko wyleci

1

@DonCarletto Arsenal albo jakiś fajny klub w PL ale najbardziej Arsenal

0

@Emhyr Większość na stronie

0

Każdy sie ze mnie naśmiewał, że bronie Fatiego aby gral a teraz płacz, bo postanowił odejść

2

Chory klub, beznadziejny trener, nie dziwie sie jemu. Będę kibicowal w innym klubie. Będziemy żałować jak za Thaigo Alcantarą albo i bardziej

0

@partymaker spełnia się Twoje życzenie sam go wywalałeś z klubu

0

Obaj nie są głupi i wiedzą, że trener Barcelony ma rok kontraktu a co dalej zobacyzmy. Każdy widzi jak gramy a ci piłkarze z pierwszego rzędu ławki rezerwowych

0

Trochę wyrozumiałości dla Chelsea, to po prostu zakupoholicy

0

@kiper09 Ciekawe to Chelsea w tym sezonie może być

1

@Inko Zarejestrował się aby dołączyć do grona hejtujących

0

Młody trener a widać że ogarnięty chlop a kadra jakichś Czesiów wybiera

0

@Emhyr dla mnie najlepiej niech każdy który może dostanie sie do LM aby była szansa na Barce w Polsce np.

1

@Emhyr Mnie nie boli a też wwa, w ogóle mnie żaden klub nie obchodzi z Polski

0

@Dejvo Ale tam było coś z kartkami i może dlatego

0

@Firestone Fajnie grali z Liverpoolem, niby nazwiska średnie ale dobrze sie pokazali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?