0

O co chodzi z brakiem gameplayów z tego ea sports? Widziałem filmik, że twórcy mają zakaz tworzenia filmików z gameplayem, ta gra to takie gówno czy o co chodzi? Zawsze miesiąc przed premierą byly filmiki

0

@ObiektywnyKibic121 dlatego bo nie chce powtorki z Fatim. I nie musi byc na lawce tylo w Barcy B i na mistrzostwach mlodziezowych a nie w doroslej reprze

0

@Roobo A po czym to widzisz po wyrazie twarzy? Nie wiesz co ma w głowie

0

Ja sie nie tyle martwie o zajechanie Yamala co o jego psychikę. Ferran mógłby grać za niego a Yamal na końcówki

3

Ale ten Jesus ma glowe na takim spokoju to zrobił

6

Arsenal zasluzyl z przebiegu gry na zwycięstwo

0

Ale akcja United

0

@Borneo Dobrze wiedzial ze u Xaviego nie ma zadnej walki i bedzie gral swoją taktyke bez LS, Fati tez to zrozumial

0

5 pomocników z czego 4 gramy i wszyscy sa eksploatowani od poczatku sezonu. Gra 16 latkiem na skrzydle to glupota i tutaj wystarczy przeczytac wywiad z Lewym by to zrozumieć. Jest jeszcze Fermin i ciekawe ile pogra. Kadra sie skróciła bo niektórzy pilkarze grali ogony i do tego byli przeznaczeni żeby odciążać 11 a nie grać w pierwszym składzie

0

Świetny ruch, że jest już nasz. Jak sie sprawdzi w Europie to może być 9 na lata

0

@Rl9k1nG żadnych gameplayów nie ma czyli pewnie jakieś gówno zrobili albo to samo co rok temu

1

Mariano w Sevilli, to już wiemy kto strzeli gola Realowi w meczu Sevilla Real

1

Realowcy piszą od lat podsumowania kolejek i o meczach Barcelony a tutaj płacz z niewiadomego powodu

0

@krol211 Chciałbym, widac ze wyciąga co najlepsze z pilkarzy

1

@KrychaFCB Poza kadrą dziś

2

Nie no top zespół, De Zerbi to kot trenerski

0

2:0 Brighton brawo

1

@Medium Dominowali 5 minut, a później Brighton atakował

0

@Emhyr pierwszy post napisałem na serio że Mitoma dziś źle gra, bo gra a reszta to byl trolling bo już sie zaczęli rzucać co mnie śmieszy

0

@IrekPOL ten typ pierwszy wyzywa więc o czym ty piszesz xd

1

@Firestone ludzie tutaj nie grzesza inteligencją taki @Rust_Cohle może trollować z Niuniezem ale mi ani nikomu innemu już nie wolno

0

Komentarz usunięty

0

@P33ck Ale ty jesteś tępy jak nie rozumiesz trollingu, wykolejeńcu

2

Ale sie przyjemnie oglada ta prmier league a nie ściśnięte wszystko na 16 metrze

0

@MesQueUnClub96 dlaczego nie dotyczy go Premier League. Jestem ciekaw wyceny eksperta

0

@MesQueUnClub96 a ile Haaland wodzu?

0

Fati 35 mln
Mitoma 32 mln
Fati > Mitoma

0

@VamosRakieta Ja go nie znam ale śmieje sie jaki to top grajek a dzisiaj gra gorzej niz Fati
@MesQueUnClub96 w końcu mądrze gadasz dam sobie to w opisie jeśli pozwolisz

0

Mitoma znowu sam na pięciu hahaa

0

Ten Mitoma zawsze tak chce kończyć wszystko sam? Pierwszy raz w tym sezonie ogladam Brighton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?