Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore gra jak drewno dzisiaj i tyle, zobaczymy za pare miesięcy
0
Mitoma chyba czuje konkurencje bo gówno gra i samolubnie
0
Ciekawe czy Fati nadąża tam na trybunach patrząc jak ta piłka szybko sie toczy w porównaniu do la liga
1
Kibicuje od 6 minut Brighton a juz ten Newcastle mnie denerwuje
0
@Derean cytuje strone realu wiec wstyd dla nich jak już
2
Ciekawe rzeczy ostatnio czytałem o ego Bellinghama w Borussi i że kazdy sie cieszył z jego odejscia, patrząc na te cieszynki to może w tym coś być
1
@stickie może a zwłaszcza tym co gadał ostatnio jak sie przejedzie
0
Carvajal to gorzej denerwuje niz Vinicius
2
Ale sie kładzie ten Angol
0
Nudny ten Real do oglądania
1
U nas wychowankowie grają, w Realu im bramki strzelają
0
@capm Takie bylo na ich stronie chyba że cos sie zmieni
0
@capm Tak ale Fati nie gra jak coś
3
@Firestone Pełna zgoda a napisz coś takiego tutaj to Cie zwyzywają xd powinien sie oswajać z piłką i mieć motywacje do gry aby przebić sie do pierwszej drużyny a jak już to zrobil to ta motywacja nie będzie taka jak mogłaby być
1
Fati chyba dziś nie zadebiutuje z tego co czytałem na stronie Brighton ale i tak ciekawie będzie ich zobaczyć jak grają
0
Pewnie idol Alves ale nie wypadalo wspominać
1
@Rewolucja123 Może kluby mu nie leżały, ale ma wizje jakiej nasi pomocnicy nie mają, praktycznie klepanie w bok, a chce widziec wiecej takich zagrań jak na tym filmiku
1
@Pawci023x Właśnie tez tak myślę, że glownie o liczby chodzi, strzal jakiś genialny nie jest u niego ale mase sytuacji tworzy
0
Skillsy Felixa
Sczerze nie oglądałem go dużo, ostatnio to mundial i trochę w Chelsea, ale nie rozumiem czemu ludzie tak na niego narzekają, technika świetna i potrafi niekonwecjonalnie zagrać. Dlaczego jest tylu przecowników tego piłkarza?
5
Teraz to mu jeszcze bardziej kibicuje. Odwdzięczył sie za ratunek od Atleti
0
@Bartula Lata za granicą to nie oczekujmy niewiadomo czego
0
@Mario96w Nie wiem ale pewnie powtórkę można odpalic, nie ogladam od początku
0
@Mario96w Nie o to chodzi xd zreszta Lewy wyśmiał to pytanie i zignorował
0
@Encore Ktoś kto liznął światowej piłki na pewno marzy żeby wydać miliony na polski klubik
0
@qbuteq Tak a co?
0
Kupić klub w Polsce ale odklejony ten dziennikarz
2
@GeraltzKatalonii Przynajmniej jest szczery wole taką wersje niż lizanie wszystkim dupy
0
Ja tam nie rozumiem po co ten Lewy sie tak obdziera ze wszystkiego w tych wywiadach
0
@Vernon_Roche Ta ale pewnie nie w podstawie
1
@MrPGG Głównie chodzi o to, że dostawał mase szans a grał to samo drewno a ciągle podstawka, nie gra tego co w PL. Poza tym głupie odpały jak zejście na ławkę i agresja, albo kartki