Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo fajny odcienk nagrał Ćwiąkała o tym transferze
1
Poza systemem Xaviego martwi brak rotacji. Kluczowi piłkarze na starcie sezonu grają praktycznie wszystko, De Jong ma rozegrane 360/360 min, Gundogan 345/360 ciekawe jak to sie odbije później jak Xavi nie zacznie rotować, ale w poprzednich sezonach to sie nie kończyło dobrze
1
@Compadre Wręcz przeciwnie Yamalek gra to 4 latek też by mógł
0
@partymaker Teraz już znam ale wczesniej nie. Kibic Realu to wiele wyjaśnia
0
Co to za człowiek ten w niebiskiej koszuli w hola la liga bo gada jak potłuczony
0
@Culers Tam gdzie mecze wszystkie
8
@FutbolFan widzę że duzo trace nie oglądając tych patogal
0
@partymaker To fakt, ale jak jest taki mecz jak wczoraj gdzie nie dostaje ani jednej pilki w pole karne poza tą od Cancelo to nie problem w nim
2
Może Asensio w PSG sie odbuduje bo póki co ma forme kozak u Enrique
2
@MarcepanowyKsiaze A to nie ty hejtowales ze Chirstensen 100 x lepszy? Ładnie Kounde zweryfikowal niektórych
0
@Ptasior W jakiej lidze, w Hiszpanii sa dwie druzyny w przeciwieństwie do Anglii
1
@Emhyr Po nazwisku to po pysku
0
@Emhyr Ja już nawet jestem w stanie uwierzyć w tą wizje Xaviego jak o niej mówi, ale wedlug mnie on nie potrafi tego przekuć w praktyke i wytlumaczyć jak to zrobić. Powinien im to rozrysowac, wytrenować na treningu a tego nie ma od dwoch lat. To w co tu wierzyć. Może opowiada im o teorii a w praktyce nic nie ćwiczą
0
@Emhyr on chyba za bardzo jest zapatrzony w Pepa, w City jego wizje o czym swiadczy to jak lubi tych graczy City, jak porównuje Barce do nich a to nic dobrego, ma miec swoją wizje a najwidocznoej nie ma
0
@ShawnC Xavi chyba nie rozumie gry w ataku, tylko gre w pomocy jako byly pomocnik a sa potrzebni skrzydlowi do robienia miejsca Lewemu, podawania, dryblingow, sciagania obroncow to takie proste
0
@ShawnC Tak samo o Lewym niby jest hejt że nie gra i wychodzi z pola karnego a jak już tam jest to nie dostaje piłek w ogóle, nikt nie potrafi podac w pole karne xd
3
@macio_944 Jak on tam widzi chociaż przez sekunde dominacje to jest to powod do niepokoju. Czytałem całość na stronie
0
@VbamboeB Bo z taką grą nie mamy czego szukać w Europie, Arsenal by nas zlał na kwaśne jabłko
1
@partymaker Wedlug Xaviego to my dominujemy więc co ty chcesz
0
@reloaded z 5 pomocnikow na 5 obroncow zajebiscie
0
Jak Fati sie odbuduje w tym Brighton to tylko pokaże jak niekompetentny jest Xavi
4
Jak cały zespół gra piach to nie da sie ocenić formy poszczególnych pilkarzy. Tu problem leży gdzie indziej
0
@Rewolucja123 Czyli całą dyskusje sprowadzasz do prymitywnego argumentu tutejszych użytkowników o Fatim. Dla twojej wiadomości to ja sie ciesze najbardziej że poszedl z tego pierdolnika i paradoksalnie jak tam odpali to obnaży jakim Xavi jest kiepskim trenerem i wtedy juz nikt temu nie zaprzeczy. Wszyscy hejtują Xaviego i slusznie ale tobie brak argumentów wiec wyjezdzasz z banałem. Wielki klub nie potrafi ogarnac gry od 6 lat i jest pośmiewiskiem w Europie dlatego nazywam to co mamy pierdolnikiem jakbys mial wątpliwości
0
@Kuba_1 pewnie jest ale takie reakcje teatralne
5
@Kuba_1 Trochę to wygląda na celowe bo wie ze sa kamery i zeby bylo o niej głośno
2
Oni mają tyle chęci do gry co Barcelona ostatnio nie ma, jedni i drudzy
4
Messi marnujący setke, rzadko widziana sytuacja
2
@mekston ale przynajmniej nie ma murowania
2
Pod względem technicznym te mls nie jest takie złe, ale coś w tym jest takiego że wygląda amatorsko dosyć
1
Wiadomo, ze kiepska liga, kiepskie Miami ale gra tego LA lepiej wyglada niz wczoraj Barcy