Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 No raczej wiedział kogo ściąga i że Fati w dołku
2
De Zerbi o Fatim, buduje go od początku
1
@don'T.R.I.P.e Takich typowych co raz mniej i więcej mieszańców skrzydłowo-napastników
0
@MaziFCB Nikt nie musi bo są wolne numery i było by to podkopywanie Fatiego wiec lepiej niech gra w tym Brighton z czystą głową
4
@KochamInieste Ta każdy mu wciskał dyche tak jak teraz Yamalowi
2
@kostek579 beka jest z tego waszego nakręcania sie na niego i pisania ze teraz to już na pewno
0
@MatBac1991 byl filmik jak w dzieciaków kibiców skręcił samochodem i wygladalo to na umyślne
0
@MatBac1991 nie każdy wychowanek to Cule. Po akcji z samochodem nie żal mi go, tryglodyta
0
Jak Laporta mowil, że mamy lepszą kadre od Realu to sie nie mylił. Teraz już oficjalnie
0
@lucca87 idź z tym Raphinhą
0
@Emhyr przekonal pilkarzy i sie ugadal z Laportą
0
@Emhyr Więcej to chyba Mendes zrobil niz Alemany
0
@Rewolucja123 Ja go w Atleti praktycznie nie ogladalem bo ich nie ogladam, ale mundial, chelsea czy wcześniej Benfica gral fajnie i talentu mu nie brakuje
0
Dziwne że jeszcze el jarek nie podał oficjalek nowych piłkarzy Barcelony jak to miał w zwyczaju
1
@BARCA1899Messi Mój ulubiony pilkarz bez związku z Barceloną
0
@Rewolucja123 Nie wierzysz w Żao?
2
Felix - Ferran - Yamal ale to będzie chodzić
1
@HERORICH2 kupe se, Atleti nas ciągle dymało
0
@pioz123 Ostro hejterzy rzucają klątwy a nie osoby wspierające
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo1989 Nelseon Semedo
0
@Encore Okaże sie na koniec sezonu, jeden i drugi talent i nic poza tym
1
Felix fajnie wyglądał na mundialu, jak przełoży tamtą forme na Barce to nie będziemy żałować
0
@David_Martin Nie wiem co by sie musialo stać ale wygrana w lidze raczej pewna biorac pod uwagę braki Realu
0
@AllBundy To sie przekonasz
1
@AllBundy Ale sie nie zmieni bo Felixa chce Laporta a nie Xavi
0
@Firestone tam gdzie Fati i Ferran. Chociaż osobiście dla mnie dobry transfer
0
Jakby Laporta byl prezesem Realu to by kupili Mbappe
90
@Barca1922 a mama synka o tym wie co tu wypisujesz?
0
@Bartula Ale wiesz że on zastąpi Fatiego 1:1 i będzie grał po 15 minut?