1

Nie wiem co to za źródło ale dużo takich tweetów. Jestem za


1

@AlexDark00 dziwny typ ten wąsacz

0

@AlexDark00 zgłoś go

0

@Kamiloza91 Tak już będzie, lepiej sie z tym pogodzić. To samo bylo w zeszłym sezonie, Xaviemu nigdy nie zależało na powrocie Fatiego. Albo przemęczy sie na ławie jeszcze jeden sezon i może Xavi wyleci, albo i tak odejdzie za rok. Może wypożyczenie ale chyba takiej opcji nikt nie rozważa

2

@Pawci023x gorsza

0

@wasacz dlatego mnie zaczepiasz, widać że z logiką na bakier

0

@wasacz odklejeńcem bo? Podaj argument

0

@MesQueUnClub96 twój post to był atak a teraz odwracasz kota ogonem, sprytne

0

@wasacz znaleźli by się lepsi kandydaci. Dodi jest zwyklym śmieszkiem

0

@MesQueUnClub96 to sie nie wtrącaj na przyszłość to nie oberwiesz, naucz sie kultury

0

@MesQueUnClub96 Poparłeś tamtych gości, człowieku zastanow sie co piszesz skrytykowales moj post krytukujący skład, co oznacza że popierasz to ustawienie

1

Komentarz usunięty

0

@Pedri16Future Bo mnie wyprowadzili z równowagi za zwykły komentarz zostalem zwyzywany i nikt nie poniósł konsekwencji

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM to ty odejdź , za kogo ty sie masz szary użytkowniku?
@wasacz naucz się pisać

0

Oby Fati odszedł z Barcelony, bo zmarnuje sobie kariere.
Pozdrawiam wszystkich hejterków co przed meczem mnie zwyzywali bo skrytykowalem skład. Rzeczywiście gra była cudowna, myliłem się, haha

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo zgloszone

0

@QuQ to sie przyjrzyj jak on musi obskoczyc dwie pozycje bo tak to wygląda

0

Wszyscy skrzydlowi powinni odejść z klubu poza Raphinhą, zobaczymy jak super wtedy będzie wyglądał sezon

0

Nie skomentuje tego

0

Co tam sie dzieje xd

0

Czy te zasady z sędziowaniem obiwazuja też w la liga? Vini miałby problem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?