Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem co to za źródło ale dużo takich tweetów. Jestem za
1
@AlexDark00 dziwny typ ten wąsacz
0
@AlexDark00 zgłoś go
0
@Kamiloza91 Tak już będzie, lepiej sie z tym pogodzić. To samo bylo w zeszłym sezonie, Xaviemu nigdy nie zależało na powrocie Fatiego. Albo przemęczy sie na ławie jeszcze jeden sezon i może Xavi wyleci, albo i tak odejdzie za rok. Może wypożyczenie ale chyba takiej opcji nikt nie rozważa
2
@Pawci023x gorsza
0
@wasacz dlatego mnie zaczepiasz, widać że z logiką na bakier
0
@wasacz odklejeńcem bo? Podaj argument
0
@MesQueUnClub96 twój post to był atak a teraz odwracasz kota ogonem, sprytne
0
@wasacz znaleźli by się lepsi kandydaci. Dodi jest zwyklym śmieszkiem
0
@MesQueUnClub96 to sie nie wtrącaj na przyszłość to nie oberwiesz, naucz sie kultury
0
@MesQueUnClub96 Poparłeś tamtych gości, człowieku zastanow sie co piszesz skrytykowales moj post krytukujący skład, co oznacza że popierasz to ustawienie
1
Komentarz usunięty
0
@Pedri16Future Bo mnie wyprowadzili z równowagi za zwykły komentarz zostalem zwyzywany i nikt nie poniósł konsekwencji
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@barcelonaLM to ty odejdź , za kogo ty sie masz szary użytkowniku?
@wasacz naucz się pisać
0
Oby Fati odszedł z Barcelony, bo zmarnuje sobie kariere.
Pozdrawiam wszystkich hejterków co przed meczem mnie zwyzywali bo skrytykowalem skład. Rzeczywiście gra była cudowna, myliłem się, haha
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Sulimo zgloszone
0
@QuQ to sie przyjrzyj jak on musi obskoczyc dwie pozycje bo tak to wygląda
0
Wszyscy skrzydlowi powinni odejść z klubu poza Raphinhą, zobaczymy jak super wtedy będzie wyglądał sezon
0
Nie skomentuje tego
0
Co tam sie dzieje xd
0
Czy te zasady z sędziowaniem obiwazuja też w la liga? Vini miałby problem xd