Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy te zasady z sędziowaniem obiwazuja też w la liga? Vini miałby problem xd
0
Mudryk jaki nurek
0
Nikt w tym premier legaue nie umie z dystansu przywalić?
0
Zupełnie inna intensywnosc w 2 połowie, zmiany by sie przydały
0
Dominacja od 10 sekund, nieźle
1
@Encore jak o tym pisałem to mnie wyśmiewali, a Mbappe ciągle komplementował Dembele a zwłaszcza podczas mundialu
0
Chelsea poczuła krew
0
@Emhyr jakie dwie poczekaj do konca meczu a nie juz wyrokujesz
0
Jednak anonimy z Chelsea nie takie słaby
1
Mimo że spalony to tak sie gra, szybko i do przodu a nie klepanie w poprzek
0
Dobry mecz, szkoda ze w Hiszpanii tak malo ekscytujacych meczy
0
Chelsea koszulki jak nielicencjonowane stroje z pesa xd
0
@Emhyr Zaliczam Raphinhe jako skrzydłowego slabego, juz Grealish lepszy
0
@Emhyr A czym jest Grealish? A Bernardo w porównaniu do Raphinhi to przepaść i druga kwestia zajęło mu to 7 lat. Ty chcesz czekać 7 lat?
2
@Transu96 Lepiej taki niż 5 pomocników i 0 skrzydlowych
1
@draxidox Fejk, pacjent ma jasny odcień skóry
0
@Emhyr zdanie trenera z topu ktory cos osiagnal typu Guardiola jak najbardziej biore pod uwage, Xavi póki co jest przeciętny
1
@HighestInTheRoom Ale dla przeciętnego kibica kto nie śledzi każdego meczu PL to są anonimy
1
@HighestInTheRoom Jackson, Chuku, Sanchez, Disasi, Collwill nie mam pojęcia kto to
0
Chelsea po wykupieniu połowy europy wystawia skład z czego większość to jakieś nołnejmy
0
@Emhyr Xavi to akurat żaden wyznacznik bo jest kiepski póki co
0
@VegetaPolska Jak zdrowi piłkarze bez takich historii kontuzji zaczynają sie łamać i mają podobne urazy to chyba można podejrzewać czynnik wspólny jak trening u Pintusa
0
@Emhyr no to co ja łykam od dziennikarzy na temat Fatiego, bo nie rozumiem?
6
@Alberto1031 Raczej jakim crackiem trenerskim jest Xavi
0
@Emhyr Chyba właśnie Ty ja pisze ze Miguel pieprzy glupoty a nikt inny o nim nie pisze
1
Militą bez kartki za ten faul, karnego nie było ale żółtko sie należało
0
@MysticCat po co miałby okłamywać starego? Zwłaszcza ze sa fotki jak wspolnie imprezują. A dziennikarskie hieny żyją z plotek
0
@MysticCat bardziej niz hiszpanscy dziennikarze
0
@Kamiloza91 Abde moze grac na PS
3
@MesQueUnClub96 taniej go nie kupisz wiec odpada