0

Czy te zasady z sędziowaniem obiwazuja też w la liga? Vini miałby problem xd

0

Mudryk jaki nurek

0

Nikt w tym premier legaue nie umie z dystansu przywalić?

0

Zupełnie inna intensywnosc w 2 połowie, zmiany by sie przydały

0

Dominacja od 10 sekund, nieźle

1

@Encore jak o tym pisałem to mnie wyśmiewali, a Mbappe ciągle komplementował Dembele a zwłaszcza podczas mundialu

0

Chelsea poczuła krew

0

@Emhyr jakie dwie poczekaj do konca meczu a nie juz wyrokujesz

0

Jednak anonimy z Chelsea nie takie słaby

1

Mimo że spalony to tak sie gra, szybko i do przodu a nie klepanie w poprzek

0

Dobry mecz, szkoda ze w Hiszpanii tak malo ekscytujacych meczy

0

Chelsea koszulki jak nielicencjonowane stroje z pesa xd

0

@Emhyr Zaliczam Raphinhe jako skrzydłowego slabego, juz Grealish lepszy

0

@Emhyr A czym jest Grealish? A Bernardo w porównaniu do Raphinhi to przepaść i druga kwestia zajęło mu to 7 lat. Ty chcesz czekać 7 lat?

2

@Transu96 Lepiej taki niż 5 pomocników i 0 skrzydlowych

1

@draxidox Fejk, pacjent ma jasny odcień skóry

0

@Emhyr zdanie trenera z topu ktory cos osiagnal typu Guardiola jak najbardziej biore pod uwage, Xavi póki co jest przeciętny

1

@HighestInTheRoom Ale dla przeciętnego kibica kto nie śledzi każdego meczu PL to są anonimy

1

@HighestInTheRoom Jackson, Chuku, Sanchez, Disasi, Collwill nie mam pojęcia kto to

0

Chelsea po wykupieniu połowy europy wystawia skład z czego większość to jakieś nołnejmy

0

@Emhyr Xavi to akurat żaden wyznacznik bo jest kiepski póki co

0

@VegetaPolska Jak zdrowi piłkarze bez takich historii kontuzji zaczynają sie łamać i mają podobne urazy to chyba można podejrzewać czynnik wspólny jak trening u Pintusa

0

@Emhyr no to co ja łykam od dziennikarzy na temat Fatiego, bo nie rozumiem?

6

@Alberto1031 Raczej jakim crackiem trenerskim jest Xavi

0

@Emhyr Chyba właśnie Ty ja pisze ze Miguel pieprzy glupoty a nikt inny o nim nie pisze

1

Militą bez kartki za ten faul, karnego nie było ale żółtko sie należało

0

@MysticCat po co miałby okłamywać starego? Zwłaszcza ze sa fotki jak wspolnie imprezują. A dziennikarskie hieny żyją z plotek

0

@MysticCat bardziej niz hiszpanscy dziennikarze

0

@Kamiloza91 Abde moze grac na PS

3

@MesQueUnClub96 taniej go nie kupisz wiec odpada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?