1

@Nieznajomy a nie widzi że Raphinha jest za slaby by grać w pierwszym skladzie? Albo Gavi?

1

@Compadre sprawdź w google

0

@Patryk1899 Fermin ma 20 lat wiec może grać w normalnym wymiarze czasowym

1

Niby ta sama wypowiedź a znaczenie całkiem inne. Ciekawe czy to kwestia tlumaczenia


0

@Nazio_87 nic nie wie, jak Ci psg zawola 150 mln to nikogo nie kupią

1

@Rewolucja123 za to jak traktuje Fatiego albo Torre to mam to gdzieś, gra też nie przekonuje a system z 4 pomocnikami to dla mnie absurd, nikt tak nie gra

1

Fati najlepiej zrobi jak pójdzie na wypożyczenie, wtedy za rok wróci a czy Xavi zostanie śmiem wątpić

1

@ElTomas niczego innego sie nie można bylo spodziewac, wymowki jeszcze przed meczem

1

Xavi i konferencja, już sie boję xd

0

@KAROLC-10 chodzi o ustawienie z 4 pomocnikami

0

Ale to sa brednie nawet jak bedzie dobrze grał to jest jasne, że bardzo mało? To sie kupy nie trzyma a jeśli tak ma być to coś z tym klubem jest mocno nie tak i Ansu powinien odejść dla swojego dobra

0

Jak będzie forsowane ustawienie z Rapha i Lewym jako jedynymi atakującymi to sobie sami odpowiedzcie ile

0

Niech sie wykupi haha, tak jak z Barcy. Mam nadzieję że tu nie trafi

1

Dembele nawet jednym słowem nie wspomnial o kibicach przy pożegnaniu i pomyśleć że niektorzy za nim płaczą a tym czasem Usmanek ma wywalone

1

Do kibiców nic, wiedziałem że to głąb

1

@dejwor to od meczu z totkami jest

0

Przedstawione jakby to byl ich wychowanek haaha

0

O Balde dalej cisza a chłopak zarabia jakieś 200k rocznie to samo Abde co na pensje Barcelońskie to jest bardzo mało. Zamiast na Neymarach powinni sie na tym skupić zanim skończy sie cierpliwość niektórym

1

@Emhyr niech opanuje przyjmowanie piłki i podania a nic więcej mu nie będzie potrzebne, trochę wtyd żeby taki pilkarz mial z tym problemy

0

@kamiVeB I taki Fati odpala w innym klubie, robi po 30 goli na sezon ciekawe co by tu sie działo

0

@Emhyr a kto chce Neya poza Barceloną?

0

@Nano22 Panie za ciężki wybór

2

@dejwor Madryt to centrum, Barcelona przy samym morzu

0

@Rewolucja123 Ja bardzo chce zobaczyć Abde z wieksza ilością szans, widze ze sie rozwinął i ma chęci do gry. Juz obojetne gdzie LS, czy PS ale Raphinha mnie najbardziej drażni z ataku wiec tam najchętniej. Abde z tego co wiem może grać na obu skrzydłach

0

@Rewolucja123 Ja nie jestem za tym aby gral tak wcześnie bo po pierwsze sodówa moze odbic, po drugie fizycznie to wciaz dziecko. Ja bym tam Abde chętnie zobaczyl

5

@Rewolucja123 Jakoś 16 letni Yamal nie potrzebowal interiorów aby odpalić

0

@Barcasub Podejrzewam, że całej lidze zależy na promocji wiec pewnie nagieęli by zasady

0

@Emhyr I tak coś mi sie wydaje że tam trafi, dla takiego imprezowicza Miami to raj

0

Stawiam, że Neymar trafi do Interu Miami, ich nie ogranicza żaden hajs, zależy im na promocji USA bo mundial, miasto bajka, amigosi, kaska będzie płynęła strumykiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?