3

Jak pisalem w tamtym sezonie że Xavi po prostu nie lubi Fatiego to byly tlumaczenia ze nie ma formy. Teraz wychodzi że mialem racje a Xavi grajac takim skladem w Europie, bez skrzydel szybko poleci

0

@BARCA1899Messi przeciez to standard, Xavi to beton

1

Prędzej Xavi wyleci niż Fati odejdzie. A Miguel to dno dziennikarskie

0

@hayek dużo Polaków jest duma

0

@MesQueUnClub96 to frajer z Madrytu i ma cos do Fatiego i wymyśla

1

Ludzie jadą z Miguelem za wywalanie z klubu fatiego. Haha. Niech gnoja cisną


0

Każda dosłownie każda negatywna plotka o Fatim jest od Javiego Miguela. Chłop ma coś z garem i niszczy psyche młodemu, ciekawe jaki ma w tym cel

0

@HighestInTheRoom a powiedzial mu że na niego nie licY? Nie, witał się wie z nim z uśmiechem na ustach jak wrócili do treningów. Wierz dalej w te brednie jak w powrót Neymarka. Jak popierasz hejt naszych pilkarzy to fajny z Ciebie kibic

0

@HighestInTheRoom Przecież chłop kłamie wiec jest nikim

0

@HighestInTheRoom To gratuluje idoli, zwykly hejter i nieudacznik a nie dziennikarz

0

Ciekawe co Fati zrobil temu Miguelowi że tak na niego sra w mediach i chce sie go pozbyć. Nie wierze, że to jakiś wyciek z szatni i inne brednie a chłop powiela tą narracje od wiosny jakoś. Xavi dawal i daje mu grać a Miguel swoje. Według niego Xavi miał tez powiedzieć Fatiemu, że na niego nie liczy po wygranym mistrzostwie

0

@Ali3231 Miguel to kłamca uwziąl sie na Fatiego

0

@PatrykBarca a w jakiej ma grac u 20? Yamal gdzie grał na Euro?

1

@PIWOSZ89 Wejdzie z ławki za Bernardo

2

@macio_944 Jest i kapitan Roberto

0

@KrwawiaceoczyVEB 17 lat, za rok moze wchodzic do pierwszej ekipy jak liźnie filozofii Barcy

0

@Emhyr Tak oceniam po tym co widzialem ostatnio a przeciwnicy to nie byli jaśki tylko poważne ekipy i nikt nie odstawiał nogi

0

Noah fajny zawodnik ciekawe czy będzie przekonywał Xaviego czy raczej sytuacja jak z P. Torre

0

@KibicBarcy123 dla mnie na plus. Jakbyśmy mieli ogladac Busquetsa co mecz po 90 min to by mnie coś strzeliło

0

@Emhyr To ja oceniam piłkarzy za aktualną forme a nie x miesięcy temu a po czym jak nie po presezonie oceniać. Z Arsenalem Christensen sie wylał, Kounde ani razu

0

@Emhyr Ale nie oglądałeś presezonu wiec oceń jak zobaczysz, bo dla mnie byl i lepszy od Araujo a to sztuka

0

@Emhyr A Kounde to nie cierpiał? Dzisiaj Kounde pokaze dlaczego musi grać na ŚO

1

@partymaker Tego Romero powinni pozwać za te bzdury jako przykład a potem kolejnych

2

Ale bzdety, Romero, Al-hilal, 50 mln. Co jeszcze XD te okienko to komedia

5

@David_Martin nie może, to zawodnik Barcy B

0

@abram3k Ani Mbappe, ani Vinicius to nie jest PS, dlatego odpada

0

@TR3YWAY kiedyś tak bylo a teraz wszystko jak leci wrzucają

0

@Fenelon a skąd wiesz, że akurat do tego fragmentu?

0

@Cule1234 Czyli wszyscy są siebie warci, nie widze powodu dla którego ojciec Neymara miałby w tym przypadku zaprzeczać

0

@MaVii To bylo po informacjach Javiego Miguela, dlatego to taki sam farmazon
@Pressinho ale skąd jakiś Romero ma wiedzieć co myśli Neymar, prędzej jego ojciec to wie i wątpię by działał przeciw synkowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?