Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak pisalem w tamtym sezonie że Xavi po prostu nie lubi Fatiego to byly tlumaczenia ze nie ma formy. Teraz wychodzi że mialem racje a Xavi grajac takim skladem w Europie, bez skrzydel szybko poleci
0
@BARCA1899Messi przeciez to standard, Xavi to beton
1
Prędzej Xavi wyleci niż Fati odejdzie. A Miguel to dno dziennikarskie
0
@hayek dużo Polaków jest duma
0
@MesQueUnClub96 to frajer z Madrytu i ma cos do Fatiego i wymyśla
1
Ludzie jadą z Miguelem za wywalanie z klubu fatiego. Haha. Niech gnoja cisną
0
Każda dosłownie każda negatywna plotka o Fatim jest od Javiego Miguela. Chłop ma coś z garem i niszczy psyche młodemu, ciekawe jaki ma w tym cel
0
@HighestInTheRoom a powiedzial mu że na niego nie licY? Nie, witał się wie z nim z uśmiechem na ustach jak wrócili do treningów. Wierz dalej w te brednie jak w powrót Neymarka. Jak popierasz hejt naszych pilkarzy to fajny z Ciebie kibic
0
@HighestInTheRoom Przecież chłop kłamie wiec jest nikim
0
@HighestInTheRoom To gratuluje idoli, zwykly hejter i nieudacznik a nie dziennikarz
0
Ciekawe co Fati zrobil temu Miguelowi że tak na niego sra w mediach i chce sie go pozbyć. Nie wierze, że to jakiś wyciek z szatni i inne brednie a chłop powiela tą narracje od wiosny jakoś. Xavi dawal i daje mu grać a Miguel swoje. Według niego Xavi miał tez powiedzieć Fatiemu, że na niego nie liczy po wygranym mistrzostwie
0
@Ali3231 Miguel to kłamca uwziąl sie na Fatiego
0
@PatrykBarca a w jakiej ma grac u 20? Yamal gdzie grał na Euro?
1
@PIWOSZ89 Wejdzie z ławki za Bernardo
2
@macio_944 Jest i kapitan Roberto
0
@KrwawiaceoczyVEB 17 lat, za rok moze wchodzic do pierwszej ekipy jak liźnie filozofii Barcy
0
@Emhyr Tak oceniam po tym co widzialem ostatnio a przeciwnicy to nie byli jaśki tylko poważne ekipy i nikt nie odstawiał nogi
0
Noah fajny zawodnik ciekawe czy będzie przekonywał Xaviego czy raczej sytuacja jak z P. Torre
0
@KibicBarcy123 dla mnie na plus. Jakbyśmy mieli ogladac Busquetsa co mecz po 90 min to by mnie coś strzeliło
0
@Emhyr To ja oceniam piłkarzy za aktualną forme a nie x miesięcy temu a po czym jak nie po presezonie oceniać. Z Arsenalem Christensen sie wylał, Kounde ani razu
0
@Emhyr Ale nie oglądałeś presezonu wiec oceń jak zobaczysz, bo dla mnie byl i lepszy od Araujo a to sztuka
0
@Emhyr A Kounde to nie cierpiał? Dzisiaj Kounde pokaze dlaczego musi grać na ŚO
1
@partymaker Tego Romero powinni pozwać za te bzdury jako przykład a potem kolejnych
2
Ale bzdety, Romero, Al-hilal, 50 mln. Co jeszcze XD te okienko to komedia
5
@David_Martin nie może, to zawodnik Barcy B
0
@abram3k Ani Mbappe, ani Vinicius to nie jest PS, dlatego odpada
0
@TR3YWAY kiedyś tak bylo a teraz wszystko jak leci wrzucają
0
@Fenelon a skąd wiesz, że akurat do tego fragmentu?
0
@Cule1234 Czyli wszyscy są siebie warci, nie widze powodu dla którego ojciec Neymara miałby w tym przypadku zaprzeczać
0
@MaVii To bylo po informacjach Javiego Miguela, dlatego to taki sam farmazon
@Pressinho ale skąd jakiś Romero ma wiedzieć co myśli Neymar, prędzej jego ojciec to wie i wątpię by działał przeciw synkowi