0

Ferrana nie powołał co za beznadziejny selekcjoner

0

@Emhyr a Ty na forum psg po odejsciu Dembele?

1

@Recha_0684 No byłem i jestem ale grając ogony by tylko sie staczał pod względem pilkarskim, wypożyczenie najlepsze wyjście w tej chwili

7

Gotowy do zajechania. Dla nich licza sie wyniki i wlasny stolek i nikt nie bierze pod uwage jego kariery

0

@ZwyklyKibicBarcy04 do Xaviego nie wróci on nawet w formie go posadzi

0

Powodzenia, dobry ruch

2

@don'T.R.I.P.e Dla mnie to nieweryfikowalne ile on potrafi bo wcześniej miał do pomocy Busquetsa, teraz Oriola a wartościowy pomocnik powinien wymiatać i w standardowej linii z 3 w pomocy. Xavi, Iniesta, Busi nie potrzebowali czwartego do wsparcia. Madryt jak wygrywal LM kilka razy z rzędu też gral trójka w pomocy i robili robote. A kolejna rzecz póki co te genialne mecze ma w la liga, na poziomie LM żaden z naszych nie błyszczy

0

@Pedri16Future Po prostu 1 % zaważył

0

@Keriox z kiedy to zdjęcie?

0

Opłacało sie wygrac majstra dla takiej grupy

0

@takisobiektos a to dupa

1

Ale izi grupa xddd

0

Dobra mamy łatwiutka grupe jak Real w ostatnich latach

0

Graja w polszy?

0

Kvaraczelia pewnie szczęśliwy

1

@Smixu Ferran, Yamal zajebisty ale to przesada żeby gral wszystko

0

@Barca1922 Skoro tyle kasy sa w stanie mu sypnąć to znaczy że trener go chce i da mu pograć

0

@lntrowertyk Abde przykładem

1

@Kidd Ja jestem zadowolony z wypożyczenia i tego klubu, wreszcie sie okaże czy dalej coś potrafi co ja osobiście widze, ale większość nie. Tylko ciekawe co dalej, bo Xavi nawet Neymara skreslil byle móc grac swoim systemem

1

@Kidd Tylko co potem? wróci na ławkę bo system 4 pomocników sie nie zmieni za Xaviego.

0

@Kosiu dziś mi sie śnił wiec pewnie oficjalka

0

@Maker0 Oby jak najtrudniejsza grupa i weryfikacja a nie żaden spacerek

0

@Encore z czego polowa minut Ansu to w wieku 17 lat, zajebiste porównanie

0

@Barcasub wiem ale pokazywanie nas jako potęga w lm troche śmieszne obecnie

0

@DLFCB Z Batceloną przesadzili, od kilku lat kompromitacja za kompromitacją

0

A pisałem, że zaraz wszyscy skrzydlowi pouciekają przez ten chory system. Ciekawe jak długo wytrzyma Ferran dziwne aż że mu tak zależy po tym jak jest niesprawiedliwe traktowany

0

@Qaz123 Sam chce isc bo gral ochlapy czego wy nie rozumiecie

0

@ShawnC A Lewy na ile zasluguje. Skończ bredzic i udawać że w tym klubie panuje sprawiedliwość

1

@kanver_ ludzie zapominaja o czyms takim jak psychika a to klucz jak pilkarz ma mieć forme, a tym bardziej u mlodego pilkarza

1

@kanver_ miał dobry presezon i końcówkę sezonu ale wrócił sezon i znowu dostaje ochłapy minut, Ty myslisz ze on nie czuje presji i nie jest przygnebiony wchodząc na boisko? Z jego twarzy to szlo wyczytać jak siedzial na ławie. Dlatego bardzo dobrze ze idzie do normalnego trenera na wypożyczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?