Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferrana nie powołał co za beznadziejny selekcjoner
0
@Emhyr a Ty na forum psg po odejsciu Dembele?
1
@Recha_0684 No byłem i jestem ale grając ogony by tylko sie staczał pod względem pilkarskim, wypożyczenie najlepsze wyjście w tej chwili
7
Gotowy do zajechania. Dla nich licza sie wyniki i wlasny stolek i nikt nie bierze pod uwage jego kariery
0
@ZwyklyKibicBarcy04 do Xaviego nie wróci on nawet w formie go posadzi
0
Powodzenia, dobry ruch
2
@don'T.R.I.P.e Dla mnie to nieweryfikowalne ile on potrafi bo wcześniej miał do pomocy Busquetsa, teraz Oriola a wartościowy pomocnik powinien wymiatać i w standardowej linii z 3 w pomocy. Xavi, Iniesta, Busi nie potrzebowali czwartego do wsparcia. Madryt jak wygrywal LM kilka razy z rzędu też gral trójka w pomocy i robili robote. A kolejna rzecz póki co te genialne mecze ma w la liga, na poziomie LM żaden z naszych nie błyszczy
0
@Pedri16Future Po prostu 1 % zaważył
0
@Keriox z kiedy to zdjęcie?
0
Opłacało sie wygrac majstra dla takiej grupy
0
@takisobiektos a to dupa
1
Ale izi grupa xddd
0
Dobra mamy łatwiutka grupe jak Real w ostatnich latach
0
Graja w polszy?
0
Kvaraczelia pewnie szczęśliwy
1
@Smixu Ferran, Yamal zajebisty ale to przesada żeby gral wszystko
0
@Barca1922 Skoro tyle kasy sa w stanie mu sypnąć to znaczy że trener go chce i da mu pograć
0
@lntrowertyk Abde przykładem
1
@Kidd Ja jestem zadowolony z wypożyczenia i tego klubu, wreszcie sie okaże czy dalej coś potrafi co ja osobiście widze, ale większość nie. Tylko ciekawe co dalej, bo Xavi nawet Neymara skreslil byle móc grac swoim systemem
1
@Kidd Tylko co potem? wróci na ławkę bo system 4 pomocników sie nie zmieni za Xaviego.
0
@Kosiu dziś mi sie śnił wiec pewnie oficjalka
0
@Maker0 Oby jak najtrudniejsza grupa i weryfikacja a nie żaden spacerek
0
@Encore z czego polowa minut Ansu to w wieku 17 lat, zajebiste porównanie
0
@Barcasub wiem ale pokazywanie nas jako potęga w lm troche śmieszne obecnie
0
@DLFCB Z Batceloną przesadzili, od kilku lat kompromitacja za kompromitacją
0
A pisałem, że zaraz wszyscy skrzydlowi pouciekają przez ten chory system. Ciekawe jak długo wytrzyma Ferran dziwne aż że mu tak zależy po tym jak jest niesprawiedliwe traktowany
0
@Qaz123 Sam chce isc bo gral ochlapy czego wy nie rozumiecie
0
@ShawnC A Lewy na ile zasluguje. Skończ bredzic i udawać że w tym klubie panuje sprawiedliwość
1
@kanver_ ludzie zapominaja o czyms takim jak psychika a to klucz jak pilkarz ma mieć forme, a tym bardziej u mlodego pilkarza
1
@kanver_ miał dobry presezon i końcówkę sezonu ale wrócił sezon i znowu dostaje ochłapy minut, Ty myslisz ze on nie czuje presji i nie jest przygnebiony wchodząc na boisko? Z jego twarzy to szlo wyczytać jak siedzial na ławie. Dlatego bardzo dobrze ze idzie do normalnego trenera na wypożyczenie