0

@partymaker No właśnie bo jest znana, głupie gazetki i pseudodziennikarze tylko nam szkodza. O nikim sie tyle nie pisze co o Barcelonie

3

@kejdzi a w Barcelonie był beznadziejny, drewniany, powolny, zero kreatywnosci. Jest rozliczany z tej formy jaka prezentował obecnie

1

@kejdzi On jest slaby, nie wiem co ty widzisz w Kessim

0

@Essos Jedyne z czym sie kojarzy to ten obrzydliwy filmik

0

@Emhyr Ale jest różnica między charakterem a chamstwem zwłaszcza u młokosa

0

@Yoshi94 ten młodszy nie gral dla Barcy o ile pamiętam

0

@tristan87 ten jeden grał w Gironie wcześniej chyba

0

@Emhyr nie za bardzo jest sie czym cieszyć jak sodówka odbije, wczoraj sie spruł o coś do sędziego

0

1

@barcanawieki To jak plaskacz w ryj xdd

5

@Kuba_1 raczej fan prosi o koszulke MVP meczu

0

@WiernyKibicToJa Na + Abde, Fati, Oriol Romeu, Kounde gigaplus, Lamine, Garcia, Balde (ale musi poprawić decyzyjność pod polem karnym)
Na - Lewy
Reszta przeciętnie

0

@Borneo Lewy też jak ma okazje do podania to wali na siłę, wiec potem inni też go pomijają bo gra po chamsku. Wczoraj też były takie sytuacje

0

@dAvi_2 Prędzej pójdzie do nich chłopak z ich szkółki. Szkoda bo wolałem jego od Cancelo

0

@ElRuso jak klub go sam wypychal a on nie chcial odejsc co ty porównujesz

0

@gukwa a to nie byla jego rodzina?

0

@Gall Na pewno nie lubiensorzedawczyka i głąba jakim jest Dembele a jak Xavi lubi to cos z nim nie tak

1

Bez sensu, 5 pomocnikow do pierwszego skladu, 5 skrzydlowych na jedna pozycje. Totalna głupota

0

@JohnB Nic sie nie zmieni, w pomocy masz DeJong, Gundo, Gavi, Pedri, Romeu, nikogo z nich Xavi nie usadzi na ławie. Juz z Realem to pokazał że wraca do bezpiecznego ustawienia

0

@JohnB Przecież Xavi ma swój system i choćbyśmy mieli na LS Mbappe to będzie grał tych 4 pomocników

0

@pt9 czyli Lewy ława bo Fati obecnie lepszy

4

Skończ beczeć o tego Dembele Xavi, bo nie wypada. Robi z niego niewiadomo jakiego cracka, dbaliśmy o niego.. jakby to byl GOAT piłki nożnej i potrzebuje specjalnego traktowania

0

@Bocheno1 ale czym pompuje, że pochwaliłem go za mecz? Jakby zagrał źle to by bylo tysiąc negatywnych komentarzy. Poza tym co do złośliwości to chyba nie widziałeś miliona przytykow w moją strone i zaczepek na temat Fatiego bo kiedyś go broniłem przed hejtem, BRONIŁEM, nie pompowałem bo brzydze sie wyzywaniem pilkarzy Barcy, to samo pisalem o Romeu i paru innych zanim dołączył do Barcy i byl mieszany z błotem. Co do wieku jestem dorosly i co to ma do rzeczy?

0

@Bogan po prostu denerwuja mnie hipokryci ktorzy wyzywali a teraz nawet nie posypią glowy popiołem
@Bocheno1 napisalem fakty o tym meczu, tak Cie boli krytyka Leao to pewnie kibicujesz Milanowi. Zagral słabo i tyle a ze byl porownywany z Fatim to sobie tak skomentowałem jak wszyscy złośliwcy na tej stronie

8

@Artysta9 a potem ci napiszą ze slabi skrzydlowi jak napastnik piłki nie umie przyjąć

0

@Bocheno1 boli was że nie mieliscie racji wiec wypieracie fakty, typowe

1

@partymaker wole byc odklejony niz hejtowac i wyzywac od najgorszych a potem sie podniecać

1

@Bocheno1 Leao ile ma lat a ile Fati i tyle w temacie

1

I pomyśleć ze Ansu by strzelal takie bramki poza klubem gdyby życzenia hejterom zostaly spelnione. Kocham takie weryfikacje

0

@stickie nagle wszyscy najwieksi hejterzy Fatiego lajkują xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?