5

Jak Dembele wystąpi w tym meczu to uznam, że Xavi ma nierówno pod kopułą. Sa zdjęcia, że normalnie trenował

2

Nienawidzę kłamców tak szczerze, mogliby mieć jaja i sie przyznać

1

@ChampionLW Ambicje na utrate większej ilości bramek niż z Arsenalem

0

@VegetaPolska Vinicius nie ma psychy co afera z rasizmem pokazała

0

@Limit_l3ss ja tak pisze, wyzywałem kiedyś Fatiego?

0

@Cotutajsiedzieje Sa tacy których smuci i kiedyś bylem jego fanem więc trochę rozumiem xd

0

@kulek22 To też, ale pytam od Pique do teraz

3

Ostatnie odejście piłkarza Barcy, które mnie ruszyło to byl Pique, łzy w oczach. Cała reszta Busi, Alba czy teraz Dembele mnie nie rusza. A wy jak macie?

1

@Culers jak coś to na footyfull masz powtórkę, ja tam zawsze oglądam te sparingi w usa, to fajny okres

0

@Emhyr Ok jak nie zapomne

0

Chciałbym dzisiaj zobaczyć Fermina od początku, może też Fatiego i Abde, na drugą połowę Lamine Yamal najlepiej na 45 min. Oby tylko Xavi nie grał o wynik najlepszą 11

0

@Darek_Maruszczak dla mnie na dole bylo git

0

@Barcasub wziąłem aimpa jednak i git jest

0

@Barcasub wiem, ale sa różne opcje equalizer wiec mniejsza o to, bardziej chodzi mi o to pierwsze

0

@reakwon lepsza nakladka, programy te sa przestarzale wizualnie i może lepsza jakość dźwięku chociaż tu pewnie ciężko
@pt9 tez znam xd

0

@Barcasub znam, szukam cos nowszego ale chyba nie ma, nie robią juz xd

0

Wiem, że teraz era spotify etc. ale zna ktoś jakiś dobry odtwarzacz muzyki na windowsa?

3

A po co miałby grac, dać szanse tym którzy chca grać dla Barcy. To byłby skandal jakby zagrał

1

@SwieteOfficjum w jego wieku? On ma 18 lat

1

@Bogan Są rzeczy ważniejsze niz wyniki, a w tym wypadku dryblingi bo to jedyne co ma Dembele

3

@semafor a ludziki płaczą że jakis pilkarzyk chce odejść i trzeba im takie rzeczy tłumaczyć. Jeszcze ten Xavi blagajacy o pozostanie

1

@partymaker skręcone kolano

1

@HypeR Tak jeśli chodzi o swf, za to patchami osłabili solo które jest niegrywalne w tym momencie

0

0

@PIWOSZ89 Było i co z tego?

0

@J_Jay No początki najlepsze ale po ostatnich patchach gra mocno killer sided. Ja już 1500 h

0

@J_Jay Mnie już ta gierka nudzi ale bardzo ciekawy ruch

1

Alien jako nowy chapter w Dead by daylight. Ciekawe

7

Ale ciary podczas minuty dla powstańców chyba pierwszy raz akurat byłem poza domem podczas tej rocznicy
https://zapodaj.net/plik-0KzLHKVcyJ
https://zapodaj.net/plik-3YCBfnZJ2a

0

@Mns21 6/7 netto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?