0

Haha lepszy sklad niz pierwsza 11 xdddd

2

Piękny Farmin, agresywny Fati oby tak dalej

0

Zdejmij jiz tego Demble jprdl

0

@La Pulgaa Ty przetrzyj Real mial pelno sytuacji a my ze 3

0

Atak niestety nie istnieje, gol po dobrym rozegrniu stalego fragmentu i brak sytuacji

0

Dembele jeden dobry strzal a poza tym słabo

0

Nie ma komu zagrac do przodu ile Real mial sytuacji a ile Barcelona..

0

Wpuscil Roberto zamiast Abde lub Fati hahaaa

1

Jak te bialasy fauluje to fajnie jest, hipokryci xd

0

Nie tworzymy sytuacji chcociaz poczatek dobry, uroki gry jednym skrzydlem

0

Czemu Barca tylko z Realem umie grac z silnych ekip

5

Podobno Belingham zjada dupa Pedriego heheee

0

Nie wierze ze Dembele oddal dobry strzal, Gundo jest piekny

2

@Sergio_Devils widoczenie wiedza że sie nie nadają i nie potrafią poprawić gry Barcy

1

@karolszymek lepiej go nie pokazywac Perezowi

0

@Emhyr dosyć ich już ma powoli większość kibiców

0

@partymaker To ma dac nam przewage w środku wiem, ale ostatnio takie mecze zadnej przewagi nie dawaly a atak nie istniał

0

@partymaker Ferran i Fati pogodzili sie z małą liczba minut ale Abde cos wspominal że odejdzie jak nie będzie grał. Czy taki mocny sklad to sie przekonamy

0

Abde pewnie ucieknie do innego klubu jak ma to tak wyglądać xd

0

@TheNekro94 a dobra dzięki, chodzi mi głównie o online i czy to ta sama gra bo bardzo duża różnica w cenie

0

Gra ktoś w Mortal Kombat 11? Chce sobie kupić i patrze na różnicę ceny i nie rozumiem czy to jest to samo?
https://store.steampowered.com/app/976310/Mortal_Kombat11/
https://www.eneba.com/steam-mortal-kombat-11-steam-key-global/frosty-entertainment?product=digital¤cy=PLN&utm_source=google-ads&utm_campaign=&utm_adid=&utm_term=&device=m&utm_content=PMax:%20Shopping%20|%20Poland%20|%20New%20users&gclid=CjwKCAjw8ZKmBhArEiwAspcJ7i7H8LoUWlMc9yWIMkxHClQm3BYpzfMBT9yzOrc-CQ-Wj7Ts9Dq76BoC9B4QAvD_BwE

1

@barcanawieki Ferran strzelil gola, ja bym go zostawil na zmiennika Lewego bo i tak juz nikogo nie sprowadzimy

0

@LM10GOAT Michniewicz za Carlo next sezon

2

@BorzyKrzys Jak ktoś zdaje relacje ze wszystkiego co robi na jakichś insta to ciężko takich osób żałować

0

@talizmo My mamy problem z ułożeniem gry a nie pilkarzami

0

@MesQueUnClub_87 sa wyjątki ale znaczna część pilkarz daje przeslanki że cos z niego bedzie a.Coutinho gral gdzieś w Espanyolu później to nawet niewiadomo co sie z nim działo

0

@MesQueUnClub_87 To była pamięć mięśniowa. Wiadomo jakich asów mielismy za trenerow i z dnia na dzień zapominal jak sie gra. Jak pilkarz nie jest za mlodu talentem i odpala w wieku 25 lat to może budzic podejrzenia ze takim talentem nie jest

6

@Katalończyk 99 Mam wywalone, interesuje mnie jak gra w piłkę a nie życie Lewandowskich

0

Ale wynalazki, ten od mundo tylko legitny

0

@Gaz Za jego forma stal trener a nie on sam skoro od razu przestal grać po transferze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?