Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Dest to jest tu tylko w ramach presezonu, Alonso no cóż Xavi go chciał wiec to na jego konto transfer
0
@tbas Nie, ja bardziej obwiniam trenera niz pilkarzy o czym zresztą pisałem. Kadre mamy top
2
Mam już wymówkę dla Xaviego na klasyk. Real odpoczywał dwie godziny więcej niż Barca
0
@Emhyr fakt dopiero sprawdzilem, jest na pewno top ale czy najlepszy to nie mam porównania w obronie chyba moglby być troche lepszy
0
@Emhyr na pewno ma niewykorzystany potencjal i moglby byc jeszcze lepszy jakby ta Barcelona chodziła tak jak powinna. Gra widowiskowo ale na LO tez sie liczą asysty np
0
@kuz Fati zagral lepiej od Abde w ostatnim meczu factos, a Ferran trafil w bramke w przeciwieństwie do Dembele xd
0
@chavez haha, moze latwiejsza grupa w tym roku
@Emhyr właśnie w tym rzecz przeciętność i trochę jest ograniczony patrząc na jego gadke wiec nie wiem czy jest w stanie dojrzeć niektore rzeczy i swoje błędy
4
@rogalbarca dobre utrzymanie przy pilce ale to byla walka jak ktos chcial mu ja odebrac a nie drybling i swietna akcja z asystą ale poza tym niewidoczny i Fati wygladal lepiej, tylko ze Fati gral z Balde a Abde z Alonso
1
Czy uważacie, że Xavi to dobry trener? Ciężko wymienić jakie postępy zrobili za jego kadencji piłkarze. Wygraliśmy lige ale fakt jest taki, że ten skład byl mocniejszy niż reszta ligi może poza Realem. W europie oklep od każdego. Ja mam takie poczucie, że nie ważne kogo kupimy, z Xavim wygrana w LM jest abstrakcją a jeśli chodzi o kadre to mają potencjal aby tą LM wygrać tylko nie z taką grą jak w zeszłym sezonie
0
@takisobiektos w tej chwili delikatnie a wczoraj cały dzień
0
@PJ777 bylo duzo przerywania gry ale Barca mentami tez i na pewno nastawienie bylo że chcą wygrac tal samo jak Arsenal
2
Arteta wielki trener, Xavi póki co jest lata świetlne za nim wystarczy zobaczyc jak oba zespoly grają. Nie tylko w tym sparingu bo zaraz obrońcy sie przyczepią, że to ich 5 mecz a nasz 1
0
Bardzo inteligentne wypowiedzi i teraz nasuwa sie pytanie czy Xavi udaje czy rzeczywiście jest tak inteligentny jak jego wypowiedzi, bo jeśli to drugie to czy ktoś taki może odnieść sukces jako trener
0
@FCB_dimiC daj numer
0
@FCB_dimiC chce widziec rozwój a nie statyzm i tyle
0
@FCB_dimiC Nie wiem jak ty ale ja nie wybieralem klubu do kibicowania po prostu zacząłem kibicowac i jakoś innym nie umiem
0
@FCB_dimiC dlatego są takie reakcje bo nas wyniki z ważnymi rywalami nie rozpieszczają. Jakbysmy gnietli kogos a potem w presezonie zagrali tak jak dziś to nikt by nie plakal. A ze dostawalismy na łeb ostatnio ciągle od mocnych ekip to ludzie po prostu tak reagują. Może niektorzy mają wiecej wiary, albo sa niepoprawnymi optymistami, ciężko stwierdzić
0
@Rewolucja123 Pogadamy na koniec sezonu teraz to nie ma sensu, ale ja zmiany na lepsze i powrotu DOBREJ Barcy przy Xavim jakoś nie widzę. Chodzi mi o całokształt gry jakieś składne akcje, kreatywność, decyzyjnosc a nie jeden z drugim 3 godziny sie zastanawia gdzie podać, reszta stoi jak kołki a obrona sie wylewa niczym w fife. I nie pisze tylko o tym meczu a o kazdym w ostatnich sezonach z poważnym rywalem czy przemęczone w lidze
2
@FCB_dimiC ogladanie tego klubu od kilku lat to rycie psychy zwlaszcza w europie wiec nawet taki mecz denerwuje
0
@Albatros Byl jak i cala obrona, Christensen nie zawalil, reszta obrony od czego jest? Zawsze znajdzie sie ktos najmniej lubiany i jest ciśnięty a reszta ich błędy sa pomijane xd
@Rewolucja123 wiedzialem ze na nic madrzejszego cie nie stac
0
Widzę, że @MesQueUnClub96 i jemu podobni usilnie broniący naszej gry/trenera schowal sie do nory, po golu nr 3, 4 a może 5?
Dla mnie potencjal kadry Barcy jest bardzo wysoki, niestety niewykorzystywany ale ludzie z frustracji jada po jakichs pilkarzach typu Alonso a winny jest cały zespół i trener i tyle
0
@La Pulgaa no i co cie to obchodzi pilnuj swojej dupy xd
1
@kamyk_23 jaki byl dumny a gol po rykoszecie
1
@ro3ak obrońcom nie przetlumaczysz, tutaj nic sie nie klei w tej grze
0
@Aragorn33 widze to co widzialem cały sezon a zwłaszcza w końcówce, chaos i pierdolec odbija im jak graja na mocnego przeciwnika
1
Dalej bazujemy na indywidualnosciach jak akcja Abde i pol sytuacji druzynowo nie umiemy stworzyc, przepaść w porownaniu do Arsenalu i nie ważne ze to sparing Barcelona stoi w miejscu
0
Nasza gra jest tak niepoukladana ze az boli od patrzenia
1
Ale ten Arsenal wkurwiający jest
0
Ktos tu z czerwem skończy
0
Ale nami kręcą jak dzieci we mgle wyglada Barca