0

@wpwelement Mnie ciekawi za co ja ostatnio dostałem bana za BI (twitter) czy za powielanie newsa bo punkt regulaminu był dosyć obszerny

1

Niby marzenie z dzieciństwa ale hymnu nie zna, a żeby go znac wystarczy oglądać mecze. W każdym razie powodzenia

0

@krol211 wtedy to chętnie, trzeba ratować finanse klubu

0

@Tabaluga37 Zobaczymy jak to będzie jesli chodzi o kase bo tu może byc zapalnik. Teraz w Madrycie mają równa drabinke płacową

0

@_M4rtin akurat Mbappe woli 10 i po Modriciu dostanie jak tam trafi

0

@Muevertigo a ta cała walka z rasizmem i kłótnie ze wszystkimi?
@orlik100 ale był do tej pory największą gwiazdą a teraz gazetki by pisały o Mbappe a nie o nim

0

Myślicie ze jak Mbappe pójdzie do Realu to nawiąże sie konflikt Vini - Mbappe? W końcu Vinicius ma takie ego jak mało kto. W dodatku Mbappe by zarabial kilka razy więcej a w dodatku obaj najbardziej lubią lewe skrzydło

1

@JarekS a już byl artykuł ze jest nasz xd

3

Szkoda ze Ferran sie rozstal z córką Enrique bo raczej wyłądowalby w PSG

0

@Cotutajsiedzieje Dorobi sie i zamieszka w Polszy

5

@ranger3120 Messi go przekonal, odszedl do PSG z misją nawrócenia Mbappe

1

@Kapitan_SW Trzeba mieć fantazje wybujałą

6

@matirix20 ma drybling, wczoraj sie popisał kiwką ala suarez (przepuszczenie pilki) i bylby sam na sam ale go skosili

1

@panczo Jest dobrym tylko nieregularnym

1

Będą mieli problem jak nie sprowadzą napastnika

2

PSG nienawidzilo Barcy ale po sadze z Realem i Mbappe to ich bardziej nienawidzą

1

@mekston potężny Valverde

1

@Murazor u nas byl. Kazdy byl przepłacony

0

@lampka byl dobry ale nie za taką kase i tyle

1

@qbuteq Pieniądze to my raczej mamy tylko wszystko blokuje ffp

1

Gdybyśmy nie dali chorych kwot za plackow typu Griezman, Coutinho i Dembele to najśmieszniejsze że ten transfer Mbappe byłby realny xd

1

Już pół skladu leci sie wymienić za Mbappe. Transfer niemożliwy zwłaszcza ze względu na pensje xd

0

Fajne ma te wyjścia na wolne pole Roque

0

@Armintrance1 No tak Milan tez ciekawy ale trochę sie wyprzedal, za bardzo liga włoska sie nie interesuje

1

@4drian0 Mnie w sumie Bellingham tam ciekawi najbardziej

1

@Sau_Ron No ja oglądam Roque, a później pewnie Real bo spac mi sie nie chce
@bartas97 dla mnie te mecze w USA mają klimacik, szkoda ze Barca sie posrała

1

Ktoś zamierza oglądać Real? Nie pytam kibiców białych ofc

2

@barcanawieki Jeszcze Cristiano farmazon, Bruno farmazon, Pepe farmazon

0

@AlwaysBlaugrana Gavi pierwszy chorował, oczerniaja go bezpodstawnie gdyby to on przyniósł to by nie chorowal w usa

0

@Emhyr tak to wygladalo ze tylko z Busketsem mogl grac chociaz on tez zawalal, a reszta jak tło, nie nie ogarniali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?