Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcasub Ewentualnie namowic Mbappe do pozostania bo on chcial z nim grać i to ulubiony ziomek Mbappe z boiska o czym sam mówił
0
@JohnB co z tego ma Dembele? on tez sie musi zgodzić więc PSG musi mu wtedy dać większą premie
0
@supraomnes1 mogl odejść za darmo i już tu nie grac, takie były warunki za niższa pensje
0
@Emhyr ciekawe za co, jakoś mu nie ufam po tym co odwalał
0
@Emhyr i co z tego w 2024 odejdzie za darmo jak nie dostanie znacznej podwyzki a nas na to nie stać
0
@bartas97 Dembele to jego kumpel zostanie i przedluzy unowe
0
@Croocers ale Dembele nie woli to niech spada w takim razie, plakac po kims kto ma wyjebane? Żal że za takie pieniądze jedynie
1
@Artysta9 dostal niska pensje w zamian za taki kontrakt
0
@kibicsportu a ja nie wiem czemu wy sie cieszycie jak Mbappe to jego kumpel
0
Właśnie dlatego wole wychowankow a nie jakichs sprzedawczyków, temu chlopu nie można bylo zaufać
0
@VegetaPolska nie trafi bo Mbappe to jego ziomek, zobaczysz
0
Dembele to nailepszy kumpel Mbappe wiec na miejscu bialych bym sie nie cieszył
0
Wiedziałem ze pierwszy lepszy sypnie hajsem i poleci na to. Zreszta pisałem jakoś w trakcie mundialu ze Dembele wyląduje w PSG to bylo nieuniknione. Śmiech ze za taką kase xd teraz Mbappe przedluzy umowe hahhaaaa
0
Jakby Dembele poszedl to można zarejestrowac Roque czy to juz odpada?
0
@MesQueUnClub96 wystarczy wpłacić klauzule
0
@Kinginiesta Raphinha to największe drewno akurat xd
1
@LaLigaPD Prędzej Lamine ale trochę młody, Abde to LS
0
@Nazio_87 predzej za 25 a 25 dla niego haha, frajerstwa ciąg dalszy
0
Ja już nie moge patrzec na te marnowane setki przez Dembele, 7 lat w klubie i problem z trafieniem w bramkę, największy mankament jego
0
@Kinginiesta w czym Dembele jest lepszy od tych wynalazkow? Na pewno nie w statystykach (moze od Ferrana)
0
@Kuba_1 Projekt ? raczej worek pieniędzy jakiego w Barcy nie dostanie. O ile to prawda
0
@MesQueUnClub96 Przeciez pisze ze w ostatecznosci. Nie tylko dla mnie Abde mial jedna akcje, poza tym fajnie gral w defensywie, Fati prawie zalIczyl asyste gdyby nie koślawy Dzbanele i byl dynamiczny i mial jakis pomysl na gre
0
@PatrykBarca A co to Real to jakis wyznacznik? Lepiej spojrz na bilans meczów w Europie
@MesQueUnClub96 widac jak sie znasz Fati ładnie zagral ostatnio, a Abde lepszy w defensywie i lepsze zeby gral gdziekolwiek niz nigdzie
0
@MesQueUnClub96 Może to sie wydawac śmieszne ale ja juz bym dal tam szanse komukolwiek nawet Abde kosztem Alonso, jakby juz Balde nie mogl grać, na skrzydlach ma kto grac a nawet Ferrana bym tam wolal XD
1
@KrychaFCB Tak go zachwalali na treningu i zapeszyli standard
0
@MesQueUnClub96 Dest to jest tu tylko w ramach presezonu, Alonso no cóż Xavi go chciał wiec to na jego konto transfer
0
@tbas Nie, ja bardziej obwiniam trenera niz pilkarzy o czym zresztą pisałem. Kadre mamy top
2
Mam już wymówkę dla Xaviego na klasyk. Real odpoczywał dwie godziny więcej niż Barca
0
@Emhyr fakt dopiero sprawdzilem, jest na pewno top ale czy najlepszy to nie mam porównania w obronie chyba moglby być troche lepszy
0
@Emhyr na pewno ma niewykorzystany potencjal i moglby byc jeszcze lepszy jakby ta Barcelona chodziła tak jak powinna. Gra widowiskowo ale na LO tez sie liczą asysty np