1

@Barcasub Ewentualnie namowic Mbappe do pozostania bo on chcial z nim grać i to ulubiony ziomek Mbappe z boiska o czym sam mówił

0

@JohnB co z tego ma Dembele? on tez sie musi zgodzić więc PSG musi mu wtedy dać większą premie

0

@supraomnes1 mogl odejść za darmo i już tu nie grac, takie były warunki za niższa pensje

0

@Emhyr ciekawe za co, jakoś mu nie ufam po tym co odwalał

0

@Emhyr i co z tego w 2024 odejdzie za darmo jak nie dostanie znacznej podwyzki a nas na to nie stać

0

@bartas97 Dembele to jego kumpel zostanie i przedluzy unowe

0

@Croocers ale Dembele nie woli to niech spada w takim razie, plakac po kims kto ma wyjebane? Żal że za takie pieniądze jedynie

1

@Artysta9 dostal niska pensje w zamian za taki kontrakt

0

@kibicsportu a ja nie wiem czemu wy sie cieszycie jak Mbappe to jego kumpel

0

Właśnie dlatego wole wychowankow a nie jakichs sprzedawczyków, temu chlopu nie można bylo zaufać

0

@VegetaPolska nie trafi bo Mbappe to jego ziomek, zobaczysz

0

Dembele to nailepszy kumpel Mbappe wiec na miejscu bialych bym sie nie cieszył

0

Wiedziałem ze pierwszy lepszy sypnie hajsem i poleci na to. Zreszta pisałem jakoś w trakcie mundialu ze Dembele wyląduje w PSG to bylo nieuniknione. Śmiech ze za taką kase xd teraz Mbappe przedluzy umowe hahhaaaa

0

Jakby Dembele poszedl to można zarejestrowac Roque czy to juz odpada?

0

@MesQueUnClub96 wystarczy wpłacić klauzule

0

@Kinginiesta Raphinha to największe drewno akurat xd

1

@LaLigaPD Prędzej Lamine ale trochę młody, Abde to LS

0

@Nazio_87 predzej za 25 a 25 dla niego haha, frajerstwa ciąg dalszy

0

Ja już nie moge patrzec na te marnowane setki przez Dembele, 7 lat w klubie i problem z trafieniem w bramkę, największy mankament jego

0

@Kinginiesta w czym Dembele jest lepszy od tych wynalazkow? Na pewno nie w statystykach (moze od Ferrana)

0

@Kuba_1 Projekt ? raczej worek pieniędzy jakiego w Barcy nie dostanie. O ile to prawda

0

@MesQueUnClub96 Przeciez pisze ze w ostatecznosci. Nie tylko dla mnie Abde mial jedna akcje, poza tym fajnie gral w defensywie, Fati prawie zalIczyl asyste gdyby nie koślawy Dzbanele i byl dynamiczny i mial jakis pomysl na gre

0

@PatrykBarca A co to Real to jakis wyznacznik? Lepiej spojrz na bilans meczów w Europie
@MesQueUnClub96 widac jak sie znasz Fati ładnie zagral ostatnio, a Abde lepszy w defensywie i lepsze zeby gral gdziekolwiek niz nigdzie

0

@MesQueUnClub96 Może to sie wydawac śmieszne ale ja juz bym dal tam szanse komukolwiek nawet Abde kosztem Alonso, jakby juz Balde nie mogl grać, na skrzydlach ma kto grac a nawet Ferrana bym tam wolal XD

1

@KrychaFCB Tak go zachwalali na treningu i zapeszyli standard

0

@MesQueUnClub96 Dest to jest tu tylko w ramach presezonu, Alonso no cóż Xavi go chciał wiec to na jego konto transfer

0

@tbas Nie, ja bardziej obwiniam trenera niz pilkarzy o czym zresztą pisałem. Kadre mamy top

2

Mam już wymówkę dla Xaviego na klasyk. Real odpoczywał dwie godziny więcej niż Barca

0

@Emhyr fakt dopiero sprawdzilem, jest na pewno top ale czy najlepszy to nie mam porównania w obronie chyba moglby być troche lepszy

0

@Emhyr na pewno ma niewykorzystany potencjal i moglby byc jeszcze lepszy jakby ta Barcelona chodziła tak jak powinna. Gra widowiskowo ale na LO tez sie liczą asysty np

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?