0

Fajne te koszulki przedmeczowe

0

@MesQueUnClub96 wcale nie wygladali dobrze w tym meczu

0

@aVe kazdy zagra po połowie (raczej)

0

Kibic przerwal kontre realu brawo dla niego

0

@macio_944 Jakby nam arsenal z 5 wsadzil, a tak to nie wydaje mi się

0

Real bez napastnika nie będzie niewiadomo jak groźny, Vinicius i Rodrygo nie zaczna nagle strzelac 200% wiecej niz w zeszlym sezonie

0

@TheMazixX nawet bym powiedzial ze to ich obecnie najlepszy pilkarz w kadrze xd

1

Dzbany z eleven nie odrozniaja Rodrygo od Viniego xd

0

@Encore już działa

0

Eleven znowu ma problemy?

0

@RosjaninBut Pewnie, nikt nie zmusza do oglądania, ja mam głód aby obejrzec ale jak ktos nie ma to rozumiem

0

@RosjaninBut Ja ogladalem ostatnio Real Milan i to sie lepiej ogladalo niz wiele meczow w lidze czy w lm

3

@esem91 Ja czasami tak oglądałem nie znajac wyniku ale i tak masz poczucie ze to powtórka i to nie to samo

1

Dojeżdżamy Arsenal czy przegrywamy? Wasze typy?
Ja obstawiam 2:1 Barca

0

Ludzie zapomnieli jak zaczynał co dotknął to zamienial na bramke dlatego ludzie go porównywali z Messim i on na tym bazuje, genialny instynkt strzelecki. Ktoś tu pisze o Dembele który pod tym względem jest daleko w tyle nie ma i nie będzie miał wykończenia na tym poziomie co ma Fati obecnie

1

Czekamy na ten mecz do rana a pomyśleć, że w USA jakby chcieli kibicować to by musieli tak zawsze. Nic dziwnego, że tam jest mniejsze zainteresowanie piłką nożną

0

@Objectivo Lepiej pochwal sie jaki tam masz nick chyba, że masz coś do ukrycia i przybierasz dwie twarze

0

@DonCarletto Nie, przypadek

2

1

@Objectivo Ale ja płacze u siebie a Ty na stronie rywali XD niech sobie Real opatentuje ten biały kolor jeszcze hahaha

0

@Bobo25 po prostu pasy, jedyne co mi sie nie podobalo to koszulki w krate xd

0

@Bobo25 Zobaczymy o 4:30

0

@Emhyr Jeszcze Endrick to płaczek moze z wiekiem sie wyrobi ale psycha jest ważna w piłce

0

@Bobo25 Mi sie podoba cały komplet, powiew świeżości, na żywo będą ładne

0

@Emhyr droższy i lepszy. W wieku Endricka Fati wymiatal w la liga

1

@Foro Aż biali kipią z zazdrości, bo mają fe koszulki

1

@Objectivo Będziesz teraz płakał że kibic Barcelony na stronie Barcelony pisze coś negatywnego o Realu? To ja bym musiał cała wasza strone wypunktować bo o niczym innym tam nie piszecie

0

@mkord Najśmieszniejsze ze o tym jest artykul a debilnie komentują cymbały. Nasze białe koszulki wyglądają lepiej niż ich bazarówy i to ich boli

72

Ten rm.pl to stan umysłu i kompleks Barcelony żeby robić artykul o kolorze naszych stroi XD co za dzieciarnia

0

Ten Taylor zaraz zalatwi sobie transfer do mocnego klubu w Europie dzieki Messiemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?