Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajne te koszulki przedmeczowe
0
@MesQueUnClub96 wcale nie wygladali dobrze w tym meczu
0
@aVe kazdy zagra po połowie (raczej)
0
Kibic przerwal kontre realu brawo dla niego
0
@macio_944 Jakby nam arsenal z 5 wsadzil, a tak to nie wydaje mi się
0
Real bez napastnika nie będzie niewiadomo jak groźny, Vinicius i Rodrygo nie zaczna nagle strzelac 200% wiecej niz w zeszlym sezonie
0
@TheMazixX nawet bym powiedzial ze to ich obecnie najlepszy pilkarz w kadrze xd
1
Dzbany z eleven nie odrozniaja Rodrygo od Viniego xd
0
@Encore już działa
0
Eleven znowu ma problemy?
0
@RosjaninBut Pewnie, nikt nie zmusza do oglądania, ja mam głód aby obejrzec ale jak ktos nie ma to rozumiem
0
@RosjaninBut Ja ogladalem ostatnio Real Milan i to sie lepiej ogladalo niz wiele meczow w lidze czy w lm
3
@esem91 Ja czasami tak oglądałem nie znajac wyniku ale i tak masz poczucie ze to powtórka i to nie to samo
1
Dojeżdżamy Arsenal czy przegrywamy? Wasze typy?
Ja obstawiam 2:1 Barca
0
Ludzie zapomnieli jak zaczynał co dotknął to zamienial na bramke dlatego ludzie go porównywali z Messim i on na tym bazuje, genialny instynkt strzelecki. Ktoś tu pisze o Dembele który pod tym względem jest daleko w tyle nie ma i nie będzie miał wykończenia na tym poziomie co ma Fati obecnie
1
Czekamy na ten mecz do rana a pomyśleć, że w USA jakby chcieli kibicować to by musieli tak zawsze. Nic dziwnego, że tam jest mniejsze zainteresowanie piłką nożną
0
@Objectivo Lepiej pochwal sie jaki tam masz nick chyba, że masz coś do ukrycia i przybierasz dwie twarze
0
@DonCarletto Nie, przypadek
2
@SkilledHydra16 Cringe
1
@Objectivo Ale ja płacze u siebie a Ty na stronie rywali XD niech sobie Real opatentuje ten biały kolor jeszcze hahaha
0
@Bobo25 po prostu pasy, jedyne co mi sie nie podobalo to koszulki w krate xd
0
@Bobo25 Zobaczymy o 4:30
0
@Emhyr Jeszcze Endrick to płaczek moze z wiekiem sie wyrobi ale psycha jest ważna w piłce
0
@Bobo25 Mi sie podoba cały komplet, powiew świeżości, na żywo będą ładne
0
@Emhyr droższy i lepszy. W wieku Endricka Fati wymiatal w la liga
1
@Foro Aż biali kipią z zazdrości, bo mają fe koszulki
1
@Objectivo Będziesz teraz płakał że kibic Barcelony na stronie Barcelony pisze coś negatywnego o Realu? To ja bym musiał cała wasza strone wypunktować bo o niczym innym tam nie piszecie
0
@mkord Najśmieszniejsze ze o tym jest artykul a debilnie komentują cymbały. Nasze białe koszulki wyglądają lepiej niż ich bazarówy i to ich boli
72
Ten rm.pl to stan umysłu i kompleks Barcelony żeby robić artykul o kolorze naszych stroi XD co za dzieciarnia
0
Ten Taylor zaraz zalatwi sobie transfer do mocnego klubu w Europie dzieki Messiemu