Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@WiernyKibic111 Bo Xavi gra 4 w pomocy a Abde chce grać a nie siedzieć na ławie
0
@semafor widocznie takie były warunki aby chciał grać dla Barcy, furtka do odejścia
0
@semafor mogl odejść rok temu za darmo albo w następnym roku więc lepsze 25 niz nic
0
@arasz1819 Ja długo byłem jego fanem zaślepionym jak niektórzy tutaj, aż w ostatnim roku przejrzałem na oczy i sympatia do niego mi minęła, w zasadzie to jakoś od mundialu
0
Ktoś wie jak to jest z Roque czy z nim i Athletico jest to ustalone, że ma tam zostać czy to kwestia limitów Barcy i można go jeszcze zarejestrować?
0
@Wossi61FCB nie bo to LS a tam Xavi widzi tylko Balde i 4 w pomocy, miejsce jest na PS. Poza tym keszcze jest pupilek Raphinha ktory ma 2 miejsce u Xaviego
2
@Kinginiesta tylko do lipca, ale psg na pewno nu da bonusiki
0
@Wossi61FCB Abde nie zostanie bo u Xaviego nie pogra
1
@szkutnik91 zaczne wtedy lubić ten klub xd
0
@Barcasub psuje takie setki jakich nikt w tym klubie nie psuje i tu nie chodzi ze bramkarz obroni ale wywali pilke w trybuny albo uderzy za lekko jak wczoraj sam na sam. W dodatku rzadko dochodzi do sytuacji strzeleckich jak na czas spędzony na boisku, nie umie zejść do środka i oddac strzal jak np Mbappe
0
@Encore chyba w fifie najlepszy na swiecie haha, Xavi to jest odklejus
0
@MarcelNJ11 Dembele ma najslabszy strzal ze wszystkich wczoraj sam na sam zjebal, to samo z Arsenalem o innych sytuacjach szkoda mówić
0
@MesQueUnClub96 dobra stul sie z tym fatim bo nudny jesteś
0
@MesQueUnClub96 martw sie o Lewego bo go Ferran wygryzie ze składu haha xd
1
@VegetaPolska tak sie znasz na piłce jak na kobietach
0
@PartidarioCatalan wszyscy z lepszym strzalem od francuza
0
@Mixtape mamy 10 skrzydłowych
0
@BulaKG Jedynego? najpierw niech da szanse Abde. Kogo ostatnio Dembele minął bo sobie nie przypominam
1
No i zajebiscie szkoda tej ceny ale pora najwyższa. Pupilek Xaviego nawet jak kopie sie po czole to musi grać, a za rok by poszedl za free albo podwyżka na 20 mln z tymi agentami
1
Niech idzie za te 100 baniek
0
@MarcepanowyKsiaze gorszy od Kounde wystarczajacy powód
0
@Herato Ferran z Milanem powinien grać od początku w nagrode ale u Xaviego liczy sie sympatia a nie forma
0
Carvajal co za odklejeniec i słabiak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sokot napastnicy mają strzelac gole i dawac asysty a nie robić wiatry
1
@PatrychoO może Twoje i na tej stronie bo dla ludzi 20 letni Fati to stary dziad a ja wiem ze jest młody i najlepsza forme ma przed sobą, tak samo Fermin
0
@PatrychoO Nie, bo kibicowalem zanim nastolatkowie grali na taką skale w pierwszych ekipach
0
@koziar A ty najśmieszniejszy, nadajesz sie do kabaretu
2
Arsenal pokonuje Barce, United pokonuje Arsenal, Real pokonuje United, Barca pokonuje Real. Wniosek, Barca najlepsza
2
Kounde zagral kapitalnie w obronie, ŚO to jego pozycja nawet kosztem Christensena