Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 chyba na lawce, system 4 pomocnikow ponad wszystkich
0
Brak wylewów w obronie, niespotykane w tym klubie
0
No i Fati zezarl i wyplul dupą tego waszego Leao
2
Lamine > Dembele i Raphinha
0
De Jong to ślepy jest moze zagrac dluga pilke jak sie wystawia ktos to podaje do najblizszego i nawet sie nie rozejrzy
0
Szkoda ze Fati i tak laweczke dostanie bo 4 pomocnikow musi grać
0
Ansu co za brama haha hejterzy w ryk xddd
0
Balde pod polem karnym odcina mózg niestety
2
Dwa wyrzutki Kessi i Dembele
0
@Artysta9 Fati zawsze ostatni do wejscia, zaczynam żałować ze nie poszedl na wypożyczenie
1
@Sau_Ron Ja odpaliłem jego kompilacje przed transferem i tak pomyslalem że bedzie dobry
0
@stickie Christensena, nigdy nie bylem jego fanem, lub Araujo jak dzis na PO, obojetne byle Kounde na ŚO
1
@Kessie jedna fajna akcja z Pedrim a tak to obaj nic nadzwyczajnego nie grają
6
Fermin i tak niezle gra ale widac ze sie stresuje
11
Oriol o wiele lepszy w defensywie niz Busi w ostatnich sezonach
4
Kunde to szefo, musi grac na ŚO
0
Busquets by sie stal i patrzyl xd
1
Abde to fajny szkoda ze będzie na lawie siedzial
4
Nieźle gramy w sumie
0
@danio1899 całkiem ok, oby Fati na całą 2 polowe bo ewidentnie znowu pomijany :/
2
@Kessie Przerażający jest xd
0
@JarekS Dla mnie bardziej prawdopodobny scenariusz to kontakt od PSG. Pozbyć raczej chcieli sie LS bo w Xaviego układance ta pozycja jest niszowa. Nie lubią go w zarządzie ale raczej Xaviemu piłkarzy by nie odbierali. A Dembele z agentem odstawiali już cyrki i jego klauzula to nie przypadek
0
@JarekS Nie no Dembele wypychany z klubu, żarty żartami ale dobrze wiemy że zawsze leciał na hajs. Wypychani to byli Ferran, Fati i tym podobni a nie Dembele
0
@FCB_dimiC dobry lekarz potrzebny, ostatnio ogladalem wywiad z ortopedą który podobno jest dobry. Przyjmuje podobno tez w Polsce, obejrzyj i może idz na konsultacje
0
@Artysta9 nie ma kontuzji
1
@JarekS Niekoniecznie Xavi może być tak ślepo zapatrzony że da mu grać z nadzieją, że zmieni zdanie a nie dlatego że pilkarz nie wie czego chce
5
Jak Dembele wystąpi w tym meczu to uznam, że Xavi ma nierówno pod kopułą. Sa zdjęcia, że normalnie trenował
2
Nienawidzę kłamców tak szczerze, mogliby mieć jaja i sie przyznać
1
@ChampionLW Ambicje na utrate większej ilości bramek niż z Arsenalem
0
@VegetaPolska Vinicius nie ma psychy co afera z rasizmem pokazała