0

@Cotutajsiedzieje a najlepszy poziom prezentował w Borussi

0

@partymaker Nikt nie kupi Carrasco, LS jest zarezerowane dla pomocnika a ze slabszymi pewnie da szanse Abde i Fatiemu. Chyba ze Abde odejdzie bo nie chce siedziec na ławie

3

Dawać w końcu oficjalke

0

@ChampionLW to nie wędka wejdz na jego profil i poczytaj

1

@Limit_l3ss Już sie nazarabiał z pierwszych 5 latach kontraktu

0

@Krychaaa10 Mi ich nie szkoda bo już za czasów Borussi pokazał jakie z niego ziółko

0

@Criss18Barca Przecież to był wolny zawodnik, zgodził sie na takie warunki albo w ogóle nie musiał podpisywać umowy. Zmusiłbyś go siła żeby obniżył pensje i dał sobie miliard klauzuli?

3

@Bartula Miałem podobnie wleciala mucha mutant że pomyliłem ją z osą, tak samo brzęczała

0

@ShawnC A z Gavim tak nie było i innymi? Nie do pierwszego tylko do regularnego grania czytaj ze zrozumieniem

0

@MarcepanowyKsiaze sam sie puknij

1

@4drian0 Wtedy Xavi Out za cos takiego bez kitu

2

Mam nadzieję że Dembele z Milanem już nie będzie gral bo to by byl cyrk

4

@Destroyer_of_Worlds założyli ze przedluzy ale Kylian ich wydymał, numerek na koszulce to nie wyznacznik. Taki ma kontrakt jak Ci napisałem

0

@Destroyer_of_Worlds ma albo raczej miał do dzisiaj opcje przedłużenia umowy o rok na jego życzenie, nie skorzystał z niej

0

Jestem za tym żeby nie sprowadzać już nikogo i postawić mocno na Lopeza, chłopak 20 lat to już moment na poważne granie, talent jest, potrzeba zgrania z zespołem. Wiadomo, że póki co to dwa razy zagrał fajnie ale wszystko wskazuje na to że będzie to ciekawy zawodnik. Co innego Yamal bo ma 16 lat, ale 20 latek to już pora na regularne granie przy jakimś Silvie znowu by sie zrobił tłok

0

@blazeq Pełna zgoda tylko bym już nikogo nie sprowadzał poza PO, młodość mamy w szkółce

1

@pride1899 aktualizacje sa na samej gorze, tez sie dopiero zorientowałem

0

@Emhyr Miejmy nadzieje, tokayczna relacja która donikąd nie prowadzi, Dembele juz lepszy nie będzie chociaz dlugo byłem fanem

0

Ja wam mówię że jeszcze wleci podwyżka dla Dembele kilka baniek bo Xavi wybłaga

0

@Albatros raczej mamy to, za cicho jest. Po południu pewnie oficjalka

0

@Rust_Cohle Ciekawe jak takie zgłoszenie wygląda jest lista różnych bzdur które ktoś zgłosił i moderacja wybiera co do bana a co nie xd

1

@Rust_Cohle domyślam sie o które chodzi

1

@Rust_Cohle Nie martw się, nikt sie nie dowie

2

Wpadł mi pomysł na kontrowersyjną ankiete, tylko najlpeiej szczere odpowiedzi xd
https://strawpoll.com/XOgONEmwan3

1

Z ciekawości spojrzałem na komentarze pod oficjalka Dembele, tyle nadziei, 6 lat minęło i niewiele dobrego można o nim napisać w tym klubie
https://www.fcbarca.com/78788-oficjalnie-dembele-fichado.html

0

@Gaucho żadnego Madryciaka w Barcy

1

@AlwaysBlaugrana 10 skrzydlowych i jedna pozycja, fakt jest taki że jakies odejscie bylo konieczne

0

@Emhyr oby nie, na LM nie ma szans a granie 5 pomocnikami to juz będzie cyrk xd to co jest na lige wystarczy, rozwijać tych co są kupic PO

1

@FcBforever221 nie, zawsze jest oficjalka od razu

0

@Emhyr 50 mln będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?