24

@Gaz Mariano koniec kontraktu
Asensio koniec kontraktu.
Benzema sam chcial odejsc
Hazard wyplacili mu odszkodowanie co nas nie ratuje gdybyśmy tak zrobili.
No super umiejętności pozbywania sie pilkarzy

0

@Emhyr Trochę samolubny sie wydaje ale ciekawy pilkarz

0

@Emhyr wygryzie Dembele ze składu a Raphinhe tym bardziej

5

Fajnie wygląda na kompilacji może będzie jakimś nieoczywostym odkryciem. Ten wiek że mozna go próbowac w 1 ekipie. Z wad wygląda na bardzo samolubnego póki co

0

@pt9 mniej więcej, ogladam to często i nie widze rożnicy z poprzednim rokiem

0

@Emhyr a Xavi mu juz powiedzial ze na niego nie liczy czy jak

0

@Medium Pewnie czeka na Real ale wątpię że go kupia nie mają po co

0

@Emhyr masz tu przykład xd


Google tłumacz

Poza tym Xavi bylby idiota gdyby pozwalal zeby tak wszystkie informacje, jego pomysly wyciekaly z klubu. W imie czego? Serio w to wierzysz?

4

@Criss18Barca brak aktualizacji ktore psują rozgrywke po premierze. Na bardziej realny gameplay juz nie licze ale 23 miala taki w miarę na początku a potem to zepsuli

0

@Emhyr np z Kessim, z Fatim coś jeszcze było ale już nie pamiętam. Z Kessim bylo tak, że napisal ze ten juz rozmawial z Xavim i zgodzil sie na odejście a po kilku h bylo dementi od agenta Kessiego. Dla mnie ten człowiek to farmazon i żaden ziomek Xaviego

0

@Emhyr Przecież wszystko co on podawal ostatnio to farmazony

0

@Borneo Zobaczymy ale zamiast robić postępy to wyglądał co raz.gorzej w końcówce a jego wykończenie po 5 latach w klubie pozostawie bez komentarza

0

@Borneo @AlexDark00 nic mi o tym niewiadomo ale tu nie chodzi ze ma zasuwać od razu i sie połamać tylko wcześniejszy powrót to gest, że mu zalezy. Po Dembele tego nie widać i tyle. Podobno tez sie zaniedbywal ze względów religijnych w trakcie sezonu

0

@Rust_Cohle Bo piszesz bez sensu żeby tylko zaczepke złapać, to jest fanpage i strona klubu którym sie interesuje więc i jego pilkarzami a OP wczoraj pisał o randomach, nie o swoim ziomku tylko losowych ludziach, zero analogii

0

@AlexDark00 No i dlatego powinien wrocic i zpaierdalać bo byl w fatalnej formie ale to Dembele to jest cisza Fati byl by jechany jak pies na jego miejscu
@Rust_Cohle żeby twn screen chociaż mial sens a nie ma żadnego i nie wiem co Ty porównujesz ale dla zielonych wszystko

0

@Rust_Cohle zajebista analogia i widać ze cos z Toba nie tak jak każdemu screeny robisz

0

@MessiForeverTheBest ciekawe którym po powrocie Dembele z kontuzji to Fati robil wiecej kłamco

0

A Dembele sie dalej opierdala na wakacjach chociaż w tamtym sezonie sie duzo nie nagral. Widac jak mu zależy, nic nie musi bo pupilek

6

@Comentateiro jak 64% bawełny to co ma poz tym w składzie bo to istotne

0

@pt9 takie filmiki od dawna robia z treningów

0

Macie jakieś nuty których nienawidziliście a teraz lubicie i macie sentyment do nich? Moj przykład


0

0

@Rust_Cohle Słabe, zieew

0

@Rust_Cohle Te W wygląda jak dupa na tej czcionce

0

@MarcepanowyKsiaze Jeszcze tylko Neymara brakuje i nowy klub do kibicowania

0

@Nazio_87 W kraju jak każdy najgorsze jest to nagrywanie i udostępnianie tego to dopiero psychole, powinni takich zjebów aresztować

0

@MarcepanowyKsiaze Pierwsze w tym miesiącu chyba

0

@Medium a z wielbłądem?

0

@MarioVeB! Pokaż

0

Ma ktoś ten link jak gęsi ida przez pasy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?