Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@Gaz Mariano koniec kontraktu
Asensio koniec kontraktu.
Benzema sam chcial odejsc
Hazard wyplacili mu odszkodowanie co nas nie ratuje gdybyśmy tak zrobili.
No super umiejętności pozbywania sie pilkarzy
0
@Emhyr Trochę samolubny sie wydaje ale ciekawy pilkarz
0
@Emhyr wygryzie Dembele ze składu a Raphinhe tym bardziej
5
Fajnie wygląda na kompilacji może będzie jakimś nieoczywostym odkryciem. Ten wiek że mozna go próbowac w 1 ekipie. Z wad wygląda na bardzo samolubnego póki co
0
@pt9 mniej więcej, ogladam to często i nie widze rożnicy z poprzednim rokiem
0
@Emhyr a Xavi mu juz powiedzial ze na niego nie liczy czy jak
0
@Medium Pewnie czeka na Real ale wątpię że go kupia nie mają po co
0
@Emhyr masz tu przykład xd
Google tłumacz
Poza tym Xavi bylby idiota gdyby pozwalal zeby tak wszystkie informacje, jego pomysly wyciekaly z klubu. W imie czego? Serio w to wierzysz?
4
@Criss18Barca brak aktualizacji ktore psują rozgrywke po premierze. Na bardziej realny gameplay juz nie licze ale 23 miala taki w miarę na początku a potem to zepsuli
0
@Emhyr np z Kessim, z Fatim coś jeszcze było ale już nie pamiętam. Z Kessim bylo tak, że napisal ze ten juz rozmawial z Xavim i zgodzil sie na odejście a po kilku h bylo dementi od agenta Kessiego. Dla mnie ten człowiek to farmazon i żaden ziomek Xaviego
0
@Emhyr Przecież wszystko co on podawal ostatnio to farmazony
0
@Borneo Zobaczymy ale zamiast robić postępy to wyglądał co raz.gorzej w końcówce a jego wykończenie po 5 latach w klubie pozostawie bez komentarza
0
@Borneo @AlexDark00 nic mi o tym niewiadomo ale tu nie chodzi ze ma zasuwać od razu i sie połamać tylko wcześniejszy powrót to gest, że mu zalezy. Po Dembele tego nie widać i tyle. Podobno tez sie zaniedbywal ze względów religijnych w trakcie sezonu
0
@Rust_Cohle Bo piszesz bez sensu żeby tylko zaczepke złapać, to jest fanpage i strona klubu którym sie interesuje więc i jego pilkarzami a OP wczoraj pisał o randomach, nie o swoim ziomku tylko losowych ludziach, zero analogii
0
@AlexDark00 No i dlatego powinien wrocic i zpaierdalać bo byl w fatalnej formie ale to Dembele to jest cisza Fati byl by jechany jak pies na jego miejscu
@Rust_Cohle żeby twn screen chociaż mial sens a nie ma żadnego i nie wiem co Ty porównujesz ale dla zielonych wszystko
0
@Rust_Cohle zajebista analogia i widać ze cos z Toba nie tak jak każdemu screeny robisz
0
@MessiForeverTheBest ciekawe którym po powrocie Dembele z kontuzji to Fati robil wiecej kłamco
0
A Dembele sie dalej opierdala na wakacjach chociaż w tamtym sezonie sie duzo nie nagral. Widac jak mu zależy, nic nie musi bo pupilek
6
@Comentateiro jak 64% bawełny to co ma poz tym w składzie bo to istotne
0
@pt9 takie filmiki od dawna robia z treningów
0
Macie jakieś nuty których nienawidziliście a teraz lubicie i macie sentyment do nich? Moj przykład
0
@Rust_Cohle Aha
0
@Rust_Cohle Słabe, zieew
0
@Rust_Cohle Te W wygląda jak dupa na tej czcionce
0
@MarcepanowyKsiaze Jeszcze tylko Neymara brakuje i nowy klub do kibicowania
0
@Nazio_87 W kraju jak każdy najgorsze jest to nagrywanie i udostępnianie tego to dopiero psychole, powinni takich zjebów aresztować
0
@MarcepanowyKsiaze Pierwsze w tym miesiącu chyba
0
@Medium a z wielbłądem?
0
@MarioVeB! Pokaż
0
Ma ktoś ten link jak gęsi ida przez pasy?